داشتن یک راهنمای انتخاب بهترین پارچه برای مبل راحتی و اسامی انواع پارچه مبلی پیش از خرید مبل اهمیت زیادی دارد. مطمئنا شما نیز پیش از خریداری پارچه رومبلی با مراجعه به یک گالری پارچه مبلی با مدل‌های بیشماری از انواع پارچه مبلی روبرو شده‌اید. پارچه مبلی ملیتا، پارچه مبلی یزد، پارچه مبلی مازراتی و پارچه مبلی مخمل تنها تعدادی از انواع پارچه مبلی موجود در بازار هستند.
مبلمان علاوه بر اینکه یکی از اجزای مهم دکوراسیون داخلی‌ست، در راحتی و آسایش ساکنان نیز نقش مهمی دارد. به‌همین دلیل توصیه می‌شود پیش از خرید مبلمان جدید (یا تعویض پارچه مبل)، با انواع پارچه مبلی و پارچه رومبلی آشنایی داشته باشید. اگر شما نیز در آستانه خرید مبل یا تعویض پارچه مبلمان خود هستید، راهنمای کامل “خدمت از ما” برای آشنایی با انواع پارچه رومبلی را از دست ندهید.

بهترین پارچه برای مبل راحتی و ال

یکی از مهم ترین فاکتورها در انتخاب مبل راحتی چه برای مبل راحتی خانگی و چه مبلمان اداری، توجه به نوع پارچه آن است. پارچه مبلی انواع مختلفی دارد و برای انتخاب بهترین پارچه مبل راحتی باید به نکاتی از جمله کیفیت و لطافت پارچه توجه کرد. همچنین پارچه ای که برای مبل راحتی انتخاب می شود، نباید زود لک شود و در صورت لک شدن باید به راحتی تمیز شود. در حقیقت بهترین پارچه برای مبل راحتی باید به راحتی شستشو شود و مقاومت زیادی داشته باشد در ادامه این مطلب مجله آداک مناسب ترین پارچه ها برای مبلمان راحتی را معرفی می کنیم.

سایر انواع پارچه برای مبلمان راحتی

از دیگر پارچه هایی که حتما در هنگام خرید پارچه مبلی با آنها مواجه شوید، میتوان به پارچه های زیر اشاره کرد:
پارچه مبلی مسکو
پارچه مبلی مازاراتی
پارچه مبلی کاردانو
پارچه مبلی لارسن
پارچه مبلی دیزل
پارچه مبلی جاسمین
پارچه مبلی بیت
پارچه مبلی هانزو
پارچه مبلی ایاز
پارچه مبلی جاسمین
پارچه مبلی شانل
پارچه مبلی سافت
پارچه مبلی دیاموند
پارچه مبلی سیتی
پارچه مبلی هانزو

بهترین پارچه برای مبل راحتی

بدون واسطه خرید کنید سود واسطه و سود نمایشگاه را پس انداز کنید خرید مبل مستقیم از تولیدی به قیمت کارخانه

بازسازی و تعمیر انواع مبلمان ایرانی و خارجی تعمیرات مبل در اصفهان.

,مبل جنسی, صندلی جنسی, مبل تانترا, مبل لاولی بد, مبل زناشویی در اصفهان,

کالیته پارچه چیست؟

کالیته پارچه همان نموه پارچه است که از هر کد پارچه یک تیکه روی کی پارچه چسپانده شده که مشتری بتواند تمام رنگ ها از ان نوع پارچه را ببیند.

بهترین جنس پارچه‌ مبل

پارچه رومبلی از نظر طرح و رنگ تکمیل کننده‌ی زیبایی مبلمان در دکوراسیون است و از آنجایی‌که پارچه رومبلی بیش‌تر از مبل در معرض صدمه، سایش یا فشار قرار می‌گیرد، باید با دوام و باکیفیت باشد. از این رو، در انتخاب پارچه مبلی توجه به جنس از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
لازم به ذکر است هر یک از انواع پارچه مبلی برای کاربرد خاصی مناسب هستند و با توجه به تناسب و هماهنگی خود با نوع و مدل مبل، بهترین جنس پارچه‌ مبل انتخاب می‌گردد.
به‌عنوان مثال، پارچه مبلی‌های نخی یا پنبه‌ای بیش‌تر در مبلمان راحتی، پارچه‌های پشمی به‌دلیل نرمی و رطوبت‌پذیری در کوسن‌ها، پارچه‌های چرمی در مبلمان رسمی‌تر و پارچه‌ مبلی‌های مخمل برای مبلمان چستر کاربرد دارند. همه چیز در مورد پارچه مبلی مسکو را اینجا بخوانید!
به‌صورت کلی مرغوب‌ترین و بهترین جنس پارچه‌ مبل پارچه‌ای به حساب می‌آید که در مقابل سایش و کشیدگی مقاوم باشد، در طول زمان کارکرد خود کیفیت اولیه را از دست ندهد و پس از هر بار شستشو، رنگ و دوام خود را حفظ کند و کش نیاید.
زمانی که به نمایشگاه مبل می روید و می خواهید مبل دلخواه خود را از همان نمایشگاه سفارش دهید با دقت کافی به دوخت پارچه بر روی مبل نگاه کنید. اگر جای دوخت به صورت سوراخ هایی بزرگ باشد به این معنی است که تراکم و استحکام پارچه از درصد پایینی برخوردار می باشد و پس از مدتی استفاده از مبل سوراخ ها بازتر می شوند و پارچه حالت یکدست خود را از دست می دهد و جای نشیمن گاه جلوه بدی را به خود می گیرد. اما اگر سوراخ ها مشخص نباشد به این معنا است که کیفیت و تراکم پارچه مناسب می باشد و شما بهترین پارچه مبلی را خریداری خواهید کرد.

راهکار تشخیص بهترین پارچه مبل

اما اگر می خواهید بهترین پارچه مبلی را خودتان انتخاب کنید باید به فروشگاه ها و خیابان هایی که بورس پارچه های رو مبلی می باشند مراجعه نمایید و پس از انتخاب پارچه میزان تراکم آن را بسنجید؛ به این صورت که با دستان خود بر روی پارچه بکشید و میزان استحکام و تراکم آن را با دستان خود لمس کنید و اگر خواب پارچه در جهت مخالف تغییر کرد در جهت دیگر خواب پارچه به حالت اولیه خود برگردد، در غیر این صورت پارچه از تراکم مناسبی برخوردار نمی باشد. راه دیگری که می توانید به این نکته پی ببرید قرار دادن پارچه جلوی نور می باشد که به راحتی می توانید میزان تراکم پارچه را متوجه شوید.

بهترین پارچه برای مبل راحتی

مبل‌های راحتی از دسته مبل‌های بسیار پرکاربرد در اغلب منازل به ‌شمار می‌روند و به‌دلیل این ‌که افراد، بیش‌ترین ساعات را بر روی این مبل‌ها می‌نشینند و یا گاهی بر روی آنها دراز می‌کشند، بهترین پارچه‌ مبلی مورد استفاده مبل راحتی، نوعی است که از مقاومت خوبی در برابر سایش برخوردار باشد و به‌راحتی لک نشود؛ درصورت کثیفی یا لک نیز به‌راحتی قابل شستشو باشد.
پارچه‌های جیر یا پنبه‌ای برخلاف پارچه‌های گونی‌شکل، بهترین پارچه برای مبل راحتی هستند که لک‌بری بسیار راحتی دارند و گرماژ(تراکم) بالای آنها نیز باعث بهبود عملکرد آنها در طولانی‌مدت می‌گردد.
برای مبلمان راحتی، پارچه مبلی‌هایی با ظاهر ساده و رنگ ملایم از جنس مازراتی و بوگاتی از بهترین انتخاب‌ها هستند چراکه قابلیت شستشوی راحتی دارند و از کیفیت و دوام خوبی نیز برخوردارند.
به‌طور کلی پارچه‌های مخملی از بهترین و پرفروش‌ترین انواع پارچه مبلی برای مبلمان راحتی محسوب می‌شوند.

بهترین پارچه برای کاور مبل

برای نگهداری از مبلمان منازل در طولانی مدت نیاز به کاور مبل می‌باشد تا به‌طور چشمگیری از آسیب مبلمان جلوگیری کند و مانع از نشستن گرد و غبار و کثیفی شود.
انواع متفاوتی از کاور با جنس‌های مختلف برای مبلمان وجود دارد. اما ویژگی مهمی که برای همه‌ی انواع صدق می‌کند، کیفیت و دوام آنها و همچنین قابل شستشو بودن آنها است.
پارچه‌های نخی(ترمه‌ای)، کرپ، کشباف و پارچه‌های ضدآب از بهترین پارچه برای کاور مبل هستند. اما نکته‌ی حائزاهمیت در انتخاب نوع پارچه، به کاربرد مورد دلخواه مشتری و میزان هزینه‌ و قیمت صرف‌شده بستگی دارد؛ به‌طوری که بعضی از انواع این پارچه‌ها برای افرادی که حیوان خانگی یا کودک خردسال در منزل دارند، مناسب‌تر است.
لازم به ذکر است پارچه‌ی مورد استفاده برای کاور مبل باید قابلیت شستشوی بالایی داشته باشد؛ به‌گونه‌ای که رنگ و شکل خود را از دست ندهد. بنابراین، استفاده از پارچه‌ای که از جنس نخ یا پلی‌استر باشد بسیار مناسب خواهد بود. گفتنی است استفاده از جنس کتان برای این مورد کاربرد ندارد و مناسب نیست.
به‌طور اختصاصی، کاور مبل طلقی یا ژلاتینی(ژله‌ای) مناسب مبلمان سلطنتی، کاور مبل پارچه‌ای مناسب مبلمان راحتی و کاور مبل ضدضربه و ضدلک برای محافظت از مبل‌ها در برابر ضربه یا صدمه‌ی حیوان خانگی مناسب‌ترین انتخاب است.
کاور مبل دامن‌دار، ال‌شکل و تیکه‌ای نیز از دیگر مدل‌های کاور مبل هستند که بر‌حسب مدل مبل و سلیقه‌ی مشتریان با مبلمان ست می‌شوند و تمامی قسمت‌های مبلمان را نیز دربرمی‌گیرند.

بهترین پارچه برای مبل استیل

از آنجایی‌که مبلمان استیل و کلاسیک در ترکیب با منبت‌ها، ظاهر بسیار لوکس و مدرنی را به منزل می‌دهند، انتخاب پارچه مبلی آنها نیز باید متناسب با این موضوع باشد. معمولا پارچه‌هایی تحت عنوان کریستال(در اصطلاح عامیانه همان پارچه‌ی ساتن)، پوست اسبی و مخمل، در ترکیب با چرم بسیار مناسب مبلمان استیل هستند و با طرح خود فضای شیکی را در محیط ایجاد می‌کنند.
اصلا پارچه مبلی سلطنتی از الیاف پلاستیکی یا ابریشمی و مخمل با ترکیب‌ رنگ طوسی، سورمه‌ای و صورتی ملایم و کم‌رنگ یا کرم و بژ از مناسب‌ترین انتخاب‌ها برای بهترین پارچه برای مبل استیل هستند.
از دیگر انواع پارچه مبلی مناسب برای مبلمان استیل، پارچه‌ی شانل می‌باشد که به‌دلیل تنوع رنگ و پرز‌های کوچک و ریزی که در زمینه‌ی خود دارد، جلوه‌ی زیبایی به طرح و رنگ پارچه می‌دهد و در ترکیب با کنده‌کاری‌های مبلمان استیل از بهترین انتخاب‌ها برای پارچه مبلی استیل به شمار می‌رود.

بهترین پارچه‌ها برای مبل چستر

مبلمان چستر علی‌رغم دارا بودن ظاهر شیک و کلاسیک، از دسته‌ی مبلمان راحتی به‌شمار می‌روند که طرح‌های فرورفته‌ی قسمت دسته یا تکیه‌گاه، از بارز‌ترین ویژگی آنها می‌باشد.
مبل چستر اصالت بریتانیایی دارد و معمولا با روکش چرم قهوه‌ای‌رنگ تولید می‌گردد. اما امروزه سایر انواع پارچه‌های غیر‌چرمی نیز برای مبلمان چسترفیلد کاربرد دارند که ظاهر مدرن‌تر و اسپرت‌تری را ایجاد می‌کند.
پارچه‌ی کتان: این نوع پارچه دارای بافت بسیار فشرده و متراکمی است که دراثر استفاده‌ی طولانی‌مدت نه‌تنها شل نمی‌شود بلکه به‌دلیل خاصیت ارتجاعی، در طول مدت کارکرد خود نرم باقی می‌ماند و بدون سایش به مقاومت خود ادامه می‌دهد پس می‌تواند بهترین پارچه برای مبل چستر باشد.
پارچه‌ی مخمل: این نوع پارچه به‌دلیل جنس متریال خود، احساس راحتی و آرامش را در مبلمان چستر برای مشتریان فراهم می‌کند و از این نظر بسیار محبوب است و بهترین پارچه برای مبل چستر محسوب می‌شود.
پارچه‌ی ساتن و ابریشم: روکش ساتن و ابریشم با دارا بودن الیاف نرم و حساس، حالت لطیف‌تری را به مبلمان چسترفیلد می‌دهد. اما درصورت کثیفی، به‌ راحتی قابل شستشو نیستند و خاصیت لک‌بری مناسبی نیز ندارند.

پارچه مبلی چینی

خیلی از پارچه ‌های مبلی موجود در بازار چینی هستند اما شما باید بهترین نوع آن را انتخاب کنید.
اینکه پارچه یک مبل چینی هست، ضعف نیست. در صورتیکه تولید کنندگان بسیار قوی در کشور چین وجود دارند که محصولات خود را به سراسر دنیا عرضه می کنند.
دقت داشته باشید که پارچه موردنظر کش نباید و در عین حال لطافت خود را داشته باشد و یا پرزهای آن خیلی بلند نباشد که بعد از مدتی کنده شود شما می توانید از خود فروشنده در این مورد سؤال کنید و بخواهید که اطلاعات لازم در مورد پارچه انتخابی را در اختیار شما قرار بدهد و در ضمانت‌نامه مقاومت پارچه را هم تأیید کند.

پارچه مبلی ترک

پارچه‌های ترک هم نوع دیگری از پارچه‌های مورد استفاده در ساخت مبلمان است که از دیر باز طرفداران خودش را داشته است. اما به قیمت بالاتر کم کم طرفداران خود را از دست داده است. ولی کیفیت این نوع پارچه ها به نسب پارچه های چینی کمی بهتر است.

پارچه مبلی ایرانی

اگر قصد خرید مبل کلاسیک یا استیل را دارید به یاد داشته باشید که یکی از بهترین نوع پارچه در ساخت این نوع مبل، پارچه‌های ایرانی می باشد که عهده آنها ساخت شهر یزد می باشند.
برخی از فروشندگان مبلمان متاسفانه این نوع پارچه را به اسم پارچه های ترک به مشتری عرضه میکنند ، در صورتیکه این نوع پارچه ها به مراتب از کالای خارجی خود با کیفیت تر می باشد.
جالب اینکه در بعضی از مواقع شاهد این هستیم که کشور ترکیه این نوع پارچه را می‌خرد و در نهایت آن را به اسم ترک بفروش می رساند.برای مشاهده پارچه های مبل ۲۴ لطفا کلیک کنید .

اسامی انواع پارچه مبلی

اسامی انواع پارچه مبلی هنگامی که به بازار پارچه مبل مراجعه می‌کنید بسیار به شما کمک می‌کند. در ادامه انواع پارچه مبلی همراه با ویژگی هر یک از آن‌ها آمده است.

پارچه مبلی مازراتی

ممکن است تابه‌حال اسم پارچه مبلی مازراتی به گوش‌تان خورده باشد. علاوه بر ماشین اسپورت، مازراتی نام یکی از انواع پارچه مبلی است که برخی آن را یک پارچه مبلی لاکچری می‌دانند. امروزه بسیاری متقاضی خرید این پارچه هستند و لیست قیمت پارچه مبلی مازراتی یکی از عباراتی‌ست که بسیار مورد جستجو قرار می‌گیرد.

بافت پارچه مبلی مازراتی تا حدودی شبیه به مخمل است اما ناهمواری کمتری دارد. این پارچه در سطح خود دانه‌های کوچک و ریزی دارد که به‌طور منظم در کنار هم قرار گرفته‌اند. این نوع پارچه درطول زمان دچار سایش شده و رطوبت را کاملا به خود جذب می‌کند.

پارچه مبلی نخی یا پنبه‌ای

یکی از متنوع‌ترین انواع پارچه مبلی در هر گالری پارچه مبلی، پارچه رومبلی نخی است. این پارچه‌ی نرم و با دوام بیشترین کاربرد را در ساخت مبل راحتی دارد. نگهداری از این پارچه نیز راحت بوده و تنها با یک پارچه تمیز، مواد شوینده مناسب، و آب قابل شستشو و لکه‌گیری ست.
این پارچه‌ی طبیعی در برابر سایش مقاومت خوبی دارد که آن را برای مبلمان‌های پراستفاده تبدیل به گزینه مناسبی می‌کند. اما درمقابل و خاطر اینکه جنسی از الیاف طبیعی دارد، رنگ خود را در اثر نور مستقیم خورشید از دست می‌دهد، سریع چروک شده و بو می‌گیرد.

پارچه رومبلی کتان

در ادامه راهنمای انتخاب انواع پارچه مبلی به پارچه کتان می‌رسیم. در یک گالری پارچه مبلی، این پارچه بسیار به پارچه مبلی پنبه‌ای یا نخی شباهت دارد. این پارچه بافت یکدست و درخشانی دارد؛ اما امکان چروک شدن و سایش آن وجود دارد و شستشو و لکه‌گیری آن نیز دشوار است. اگر حیوان خانگی دارید، این پارچه رومبلی را زیاد به شما پیشنهاد نمی‌کنیم.

پارچه مبلی نانو

درمیان انواع پارچه مبلی، می‌توان پارچه مبلی نانو را می‌توان نوآورانه‌ترین و جدیدترین پارچه مبلی در بازار به‌شمار آورد. امروزه می‌بینیم که افراد زیادی به دنبال قیمت پارچه مبلی نانو و حتی خرید اینترنتی پارچه مبلی نانو هستند.

از مزایای مهم این پارچه رومبلی می‌توان به ضد آب بودن، ضد لک بودن، ضد حریق بودن، و آنتی باکتریال بودن با وجود بافتی راحت و نرم اشاره کرد. از این پارچه با ظاهر شیک آن می‌توانید سال‌ها در خانه خود استفاده کنید.

پارچه رومبلی پشمی

پارچه‌های پشمی برای مبل شاید جدیدترین پارچه مبلی نباشند، اما محبوبیت خود را همیشه و مخصوصا در مناظق سردسیر حفظ کرده‌اند. این پارچه‌ها با وجود قابلیت انتقال گرما در فصول سرد، سبک هستند و برای سایر فصل‌ها نیز مناسب‌اند.

از مزایای این پارچه رومبلی می‌توان به بافت لطیف، قابلیت کشش بالا، و مقاومت دربرابر پارگی و چروک شدن را نام برد. این موارد پارچه رومبلی پشمی را برای افرادی که کودک خردسال یا حیوان خانگی دارند، گزینه مناسبی می‌کند. از معایب این نوع پارچه نیز می‌توان به دشواری تمیز کردن آن اشاره کرد.

پارچه مبلی چرم

افراد زیادی به‌دنبال خریداری مبل راحتی چرم و قیمت پارچه چرم مبلی هستند. درمیان انواع پارچه مبلی، چرم (مصنوعی و صنعتی) شخصیت خاصی به فضای داخلی داده و آن را رسمی‌تر نشان می‌دهد. برخی این پارچه را یک پارچه مبلی لاکچری محسوب می‌کنند. پارچه مبلی ملیتا یکی از مدل‌های این نوع پارچه رومبلی است که اخیرا بسیار مورد توجه قرار گرفته است.
یکی از بهترین نکات در مورد پارچه رومبلی چرم، عدم نفوذ آب در آن است. اما با این وجود، این پارچه در برابر اجسام تیز و پنجه‌ی حیوانات خانگی آسیب پذیر بوده، نگهداری خاصی را می‌طلبد و هوا را نیز از بافت خود عبود نمی‌دهد (مسئله‌ای که منجر به چسبیدن آن به بدن می‌شود). همچنین، می‌توان به طیف رنگی محدود این پارچه نیز اشاره کرد.

پارچه مبلی مخمل

یک پارچه مبلی لاکچری دیگر بدون شک پارچه مبلی مخمل است. این پارچه با استحکام، ظاهر خاص و بافت لطیف خود همیشه توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. این نوع پارچه تنوع رنگی بسیار بالایی داشته و برای کوسن نیز انتخابی عالی به شمار می‌آید. از انواع این پارچه می توان به پارچه مخمل کبریتی و مخمل نانو اشاره کرد.

پارچه رومبلی جیر

نوع طبیعی این پارچه از پوست گوساله و بز به‌دست آمده و نام‌های دیگری مانند چرم جیر و چرم مخمل‌نما نیز دارد. درمیان انواع پارچه مبلی، این پارچه با انواع چرم و مخمل شباهت زیادی دارد.
هر چند تمیز کردن این نوع پارچه رومبلی زیاد سخت نیست، اما توجه کنید که به‌دلیل حساسیت جیر به آب نباید آن را با پارچه خیس یا آب تمیز کرد. به جای آن سعی کنید از اسپری‌های مخصوص استفاده کنید.

پارچه رومبلی ریون

این پارچه رومبلی متنوع، بسیار سبک است، در برابر سایش مقاوم بوده و قابلیت ارتجاعی نیز دارد؛ به این معنا که حالت اولیه خود را سریعا از دست نمی دهد. البته اینها به معنی آن نیست که این پارچه نقطه ضعفی ندارد. پارچه مبلی ریون مقاوت زیادی در برابر رطوبت و چروک شدن نداشته و درست مانند پارچه مبلی ساتن لغزنده است.

پارچه مبلی نایلونی

در میان انواع پارچه مبلی، این نوع پارچه از مقاومت بسیار خوبی برخوردار است. مقاومت این نوع پارچه رومبلی در برابر کشیده و ساییده شدن بسیار قابل توجه بوده و رطوبت را نیز زیاد به خود جذب نمی‌کند. نکته‌ای باید به آن توجه کرد این است که مبل راحتی نایلونی را نباید در برابر نور مستقیم خورشید قرار داد.

پارچه مبلی پلی استر

در انتهای راهنمای انتخاب انواع پارچه مبلی به پارچه رومبلی پلی استر می‌رسیم. این پارچه مصنوعی علاوه بر داشتن تمام ویژگی‌های مثبت پارچه مبلی نایلونی، مقاومت قابل توجه در برابر نور مستقیم و چروک شدن را نیز دارد، در نتیجه به گزینه‌ای هوشمندانه در انتخاب انواع پارچه مبلی تبدیل می‌شود. بد نیست بدانید که پارچه مبلی میکروفایبر درواقع ترکیبی از پارچه‌های نایلونی و پلی استر است.

قیمت انواع پارچه رومبلی

قیمت پارچه‌های مبلی با توجه به سازنده، واردکنندگان و جنس خود پارچه نیز می‌تواند متفاوت باشد و تغییر کند. شما برای بررسی قیمت روز انواع پارچه مبلی، قیمت پارچه مبلی نانو، قیمت پارچه چرم مبلی، لیست قیمت پارچه مبلی مازراتی، قیمت پارچه مبلی ارزان، قیمت هر متر پارچه مبلی و سایر خدمات مربوط به مبلمان می‌توانید از طریق وب‌سایت و اپلیکیشن “خدمت از ما” با متخصصان در ارتباط باشید.

خرید مبل مستقیم از تولیدی

خرید مبل مستقیم از تولیدی یعنی خرید یک محصول با کیفیت با قیمت ارزان. وقتی بدون واسطه خرید کنید یعنی یک خرید ارزان. شما دوستان میتوانید تمامی محصولات تولیدی مبل لوکس را بدون واسطه مستقیم از درب کارخانه به قیمت تولیدی خرید کنید و سود واسطه ها و سود فروشگاه مبل را پس انداز کنید. ۰۹۳۹۴۳۲۵۵۰۰ اقای علوی
ادرس سایت www.moblelux.ir

بدون واسطه خرید کنید سود واسطه و سود نمایشگاه را پس انداز کنید خرید مبل مستقیم از تولیدی به قیمت کارخانه

بازسازی و تعمیر انواع مبلمان ایرانی و خارجی تعمیرات مبل در اصفهان.

,مبل جنسی, صندلی جنسی, مبل تانترا, مبل لاولی بد, مبل زناشویی در اصفهان,

 

,بهترین پارچه برای مبل راحتی, قیمت پارچه مبل راحتی, قیمت پارچه مبلی ارزان, رنگ پارچه مبل راحتی جدید, قیمت پارچه مبلی ارزان, انواع پارچه مبلی, قیمت پارچه مبل سلطنتی, خرید پارچه مبلی,