جدیدترین مبل استیل, مبل های سلطنتی به مبلمان های منبت کاری شده با پارچه های پر نقش و نگار گفته میشود که برای خانه های لوکس ایرانی مناسب اند، مبلمان های سلطنتی در رنگ های مختلف وجود دارند و میتوانید با توجه به رنگ دکوراسیون منزل تان دست به انتخاب بزنید.

بسیاری از عروس خانم ها نیز مبلمان های سلطنتی را برای جهیزیه شان ترجیح میدهند که بهتر است رنگ مبلمان شان روشن باشد مثلا تصویر زیر یک مبلمان سلطنتی صورتی رنگ را نشان میدهند که برای منزل عروس مناسب است.

مبل سلطنتی

مبلمان های سلطنتی تنوع زیادی دارند و انتخاب آن ها کار ساده ای نیست به همین دلیل نمونه هایی از مدل های جدید مبلمان های سلطنتی را برایتان د ر این بخش از نمناک جمع آوری کرده ایم که میتوانید از آن ها ایده بگیرید.

جدیدترین مدل مبل سلطنتی
مهم ترین مشخصه مبل سلطنتی شیک رنگ پارچه آن است. منبت کاری های مبل سلطنتی هر چقدر هم که زیبا باشد اما در کنار یک پارچه زشت و بی کیفیت جلوه خود را از دست می دهد. به جنس و رنگ و مدل پارچه مبل سلطنتی خیلی دقت کنید. علاوه بر آن، یک مبل سلطنتی شیک در کنار سایر اجزای دکوراسیون است که جلوه بیشتری از خود نشان می دهد. دکوراتورهای حرفه ای معمولا مبلمان سلطنتی را با یک تابلوی نفیس و گران قیمت روی دیوار بالای کاناپه اصلی همراه می کنند. وسایل دیگری از جمله لوستر، پرده، کاغذدیواری، آباژور و مجسمه باید با دقت انتخاب شوند و با رنگ و طرح مبل سلطنتی شما هماهنگ باشند. در صورت رعایت این نکات است که سالن پذیرایی شما با مبلمان سلطنتی شیک و مجلل خواهد شد.
آیا مبل سلطنتی قدیمی و از مد افتاده است؟
خیلی افراد تصور می کنند مبل سلطنتی یک مبل قدیمی و سنتی است. این تفکر غلط به این دلیل به وجود آمده که مبلمان سلطنتی از صدها سال پیش تا الان زینت بخش منازل بوده است و مبل راحتی مدت زیادی نیست که به بازار آمده است. مبل سلطنتی قدمت زیادی دارد اما قدیمی نیست.

 

 

مبلمان سلطنتی دارای نقش و طرح های گوناگون روی تاج و دسته و پایه ها است و پارچه آن طرح های شلوغ دارند. برای همین مبلمان سلطنتی شیک جدید با رنگ های روشن ساخته می شود.

 

مبلمان سلطنتی شیک و جدید مناسب سالن های پذیرایی بزرگ است. این مدل مبل ها در فضاهای کوچک جلوه بخش نخواهند بود. چون حجم و وزن زیادی دارند. استفاده از مبل استیل شیک و جدید در خانه مستلزم این است که در کنار آن از وسایل تزئینی لوکس و نفیس استفاده کنید.

 

مبل سلطنتی یعنی ترکیب هنرمندانه چوب و پارچه. رنگ چوب و حکاکی های انجام شده روی آن تاثیر مستقیم روی رنگ و طرح پارچه دارد و برعکس. ترکیب دو رنگ آبی و سفید همیشه امتحان خود را در دکوراسیون منزل پس داده است. این ترکیب در مبل سلطنتی شیک این عکس با طلایی ترکیب شده و جلوه ای فوق العاده به وجود آورده است.

هنگام خرید مبلمان سلطنتی کیفیت آن را در درجه اول اهمیت قرار دهید. قیمت مبل سلطنتی بستگی به چوب و پارچه آن و میزان کنده کاری های انجام شده روی چوب آن محاسبه می شود. برای همین نمی توان مبل سلطنتی شیک با قیمت ثابتی را ارائه داد. قیمت مبلمان سلطنتی باید در تناسب با کیفیت چوب و پارچه آن باشد. مبلمانی که با چوب راش یا گردو ساخته شده نسبت به مبلهای دیگر گران تر است. گروه تولیدی ویناچوب عرضه کننده انواع مبل سلطنتی شیک با قیمت مناسب و دریافت حداقل سود در شهر قم می باشد.

برای خرید مبلمان سلطنتی شیک جدید به کارگاه های معتبر مبل سازی مراجعه کنید. شرکت ویناچوب تولید کننده انواع مبل سلطنتی شیک و لاکچری در شهر قم می باشد. اگر در شهر دیگری ساکن هستید امکان خرید از نمایشگاه مبل ویناچوب را دارید. این شرکت مبلمان خریداری شده را با بسته بندی مناسب و به صورت تضمینی به شهر محل سکونت شما منتقل می کند. برای مشاهده نمونه های مبل سلطنتی شیک با قیمت به قسمت تماس با ما در سایت مراجعه نمایید. انواع متنوع مبلمان استیل و مبلمان راحتی را می توانید در نمایشگاه مبلمان ویناچوب مشاهده کنید.

تا به حال خانه ای بدون مبل دیده اید؟ امروزه کمتر خانه ای را می‌توان بدون مبلمان دید. تفاوتی که مبل‌های هر خانه با خانه دیگری دارد سبک مبل و فرم آن است. به طور کلی تنوع در تولید مبلمان بسیار بالا است به همین خاطر سعی کرده اند بر اسال سبک مبلمان آن‌ها را به سه دسته کلی «مدرن، نیمه مدرن یا نیمه استیل و کلاسیک» تبدیل کنند. مبلمان دسته سوم که به مبلمان سلطنتی نیز معروف هستند در خانه‌های بسیاری از ما ایرانی ها راه پیدا کرده است و فضایی لوکس و شیک را ایجاد کرده اند. اگر کمی دقت کرده باشید به خاطر جلوه ویژه و ایده الی که این نوع مبلمان به فضا می‌دهد انتخاب اکثر عروس خانم‌ها برای جهاز انواع مبلمان سلطنتی است.

خرید مبل مستقیم از تولیدی به قیمت کارخانه. بدون واسطه خرید کنید سود واسطه و سود نمایشگاه را پس انداز کنید.

تعمیرات انواع مبلمان ایرانی و خارجی در اصفهان.

مبل لاولی بد, مبل زناشویی در اصفهان, مبل جنسی, صندلی جنسی, مبل تانترا,

خرید مبل از تولیدی

تعمیرات مبلمان اصفهان

تعمیرات مبل ریلکسی اصفهان

تعمیر صندلی در اصفهان

تعمیر تخت خواب در اصفهان

لمسه کاری در اصفهان