رِهنان، محله‌ رهنان اصفهان در منطقه ۱۱ شهر اصفهان در ۵ کیلومتری غرب شهر اصفهان است که حدفاصل بین خمینی شهر و مرکز شهر اصفهان قرار گرفته‌است. رهنان تا سال ۱۳۸۲ شهری مستقل از اصفهان بوده و جزء شهرستان خمینی شهر محسوب می‌شد.

شهر رهنان در گذشته دور بنا به گفته بزرگان و ریش سفیدان از چهار قلعه تشکیل شده بود که امروزه از این قلعه‌ها در مجاورت کهندژ مربوط به دوره ساسانیان هیچ اثری باقی نمانده است. اکثر مردمان رهنان در گذشته از سایر اقوام ایران زمین در این منطقه جمع شده اند و زبان آنها به زبان محلی اصفهان تغییر کرده و معمولا از اقوام ترک قشقایی، عرب، لر بختیاری و فارس از شهرهای چهارمحال و خوزستان به منطقه رهنان آمده‌اند. از آثار تاریخی رهنان که تنها نشانه‌ای ازآن باقی‌مانده مسجد جامع قبلتین و دو حمام کوچک و بزرگ در مجاورت یکدیگر که موسوم به حمام چهل ستون می‌باشد. طبق طومار مرحوم شیخ بهایی سهم کل رهنان از آب زاینده رود، ۲۴ سهم بوده‌است. این محله حد فاصل شهرستان خمینی شهر و شهر اصفهان قرارگرفته‌است از طرف شرق نیز با خیابان امام خمینی و از طرف غرب و شمال غرب به منطقه جوی آبادِ اصفهان و از طرف جنوب به خیابان کهندژ و از طرف شمال به جاده بابوکان منتهی می‌شود. رهنان به وسیله پنج معبر اصلی خیابان‌های شریف شرقی، درخشان، امام رضا، شهید بهشتی و فلکه کهندژ با مناطق همجوار در ارتباط می‌باشد. خود رهنان محلات قدیمی چون محله چهارشاه، محله زاجان، محله طاحونه، محله ماشاده و درب میدان را شامل می‌شود.

خرید مبل مستقیم از تولیدی بدون واسطه به قیمت تولیدی از مبل لوکس اصفهان

فروشگاه تولیدی مبل لوکس www.moblelux.ir

اینستاگرام تولیدی مبل لوکس www.instagram.com/moblelux.ir

وجه تسمیه

وجه تسمیه این شهر را دو گونه ذکر کرده‌اند؛ یکی اینکه در یکی از خشکسالی‌های قدیم، به دلیل کاشتِ زیادِ گندم، آردِ موردِ نیازِ استان، از این منطقه تاًمین می‌شده و به همین سبب به اینجا “راهِ نان” یا “ره نان” گفته شده عده‌ای هم معتقدند که بخاطر مرغوب بودن محصولاتِ این ناحیه و به اصطلاحِ محلی‌ها “رِ ” داشتنِ گندم و برنج، اینجا را “رنان” گفته‌اند البته “رِینون”خواندنِ محلی ها، دلیلِ دوم را بیشتر درست می‌نماید.

قدمت

قدمت این شهر به درستی مشخص نیست. طبق افسانه‌ای می‌گویند که شاه طهماسب اول در این ناحیه متولد شده‌است. وجود مسجد «بزرگ» با دو محراب نیز موُید این مطلب است.

لهجه اهالی

سال‌ها پیش، حدفاصل بین این بخش تا مرکز شهر را زمین‌های کشاورزی، باغات، زمین‌های بایر دربر گرفته بوده که سبب ایجاد لهجه‌ای کمی متفاوت تر از لهجه اصفهانی در این منطقه گردیده است.

منطقه یازده شهرداری اصفهان

منطقه 11 با مساحت 1140هکتار، از شمال به محور خيابان بابوكان از تقاطع خيابان امام جواد (ع) تا تقاطع خيابان امام خميني، از جنوب به خيابان شهيد اشرفي اصفهاني (كهندژ)، از شرق به محور خيابان امام خميني از تقاطع بابوكان تا تقاطع كوچه مشكين و از غرب به امتداد مرز غربي شهر اصفهان با شهرستان خميني شهر محدود مي شود. شهرداري رهنان در سال 1340 تاسيس و در سال 1382 به شهر اصفهان الحاق و به عنوان منطقه 11 شهرداري اصفهان نام گرفت.

ويژگي هاي تاریخی و گردشگري

شهر رهنان که قدمت هزار ساله دارد قبل از سال 1340 به عنوان يکي از ده هاي اصفهان از ناحيه ماربين به شمار مي رفت و سال 1382 به شهر اصفهان الحاق گرديد. در مرکز شهر بافت تاريخي و سنتي آن شامل مسجد جامع، حمام تاريخي و بازارچه سنتي رهنان واقع شده است.

پتانسيل هاي موجود در محور گردشگري رهنان

1)حمام تاريخي رهنان:

اين حمام از آثار دوران زنديه مي باشد و با مساحت بالغ بر 1400 متر مربع سومين حمام بزرگ کشور محسوب مي شود.

اين حمام يکي از حمام هاي عام نشين کشور بوده و با توجه به معماري منحصر به فرد آن از آثار تاريخي زيبا و فاخر کشور محسوب مي شود. حمام تاريخي رهنان به صورت دوقلو (حمام بزرگ و حمام کوچک) ساخته شده که به صورت زنانه و مردانه مورد استفاده مردم رهنان قرار مي گرفته است. در طراحي حمام ،درب هاي ورودي حمام بزرگ و کوچک در دو معبر متفاوت ايجاد شده اند تا رفت و آمد مردان و زنان کاملا مجزا صورت پذيرد.

حمام بزرگ داراي بزرگترين سربينه کشور مي باشد.

سربينه حمام بزرگ تاريخي رهنان داراي 4 سکو مي باشد که هرکدام مربوط به يکي از محله هاي اصلي رهنان بوده که اين محلات به صورت مسالمت آميز از آن استفاده مي کردند. از اين رو در نظر است اين حمام به عنوان حمام صلح جهاني ثبت گردد. يکي از اصول حاکم بر معماري حمام، داشتن پيچ و خم هاي زياد در فضاهاي ارتباطي است.از آنجا که تهيه انرژي و کنترل گرما و سرما در بنا در گذشته کار مشکل و پرهزينه اي بوده است ، اصولا ساختمان ها به نحوي طراحي مي شدند که ذاتا بتوانند شرايط متعادل محيط را فراهم کنند.

بينه حمام بزرگ در واقع سالن اجتماعات روستا محسوب و نقطه عطفي در برقراري ارتباطات چهار محله بوده و بسياري از مراسم ها مانند حمام عروسي وجشن ،حمام گلريزان و حمام عزا در آن صورت مي گرفته.

تامين آب حمام از طريق چاه صورت مي گرفته است. حمام تاريخي رهنان در سال 1347 با شماره 825 در فهرست آثار ملي ايران به ثبت رسيده است

2) مسجد جامع رهنان:

اين مسجد با قدمت هزار ساله از آثار تاريخي فاخر رهنان محسوب مي شود.

از نکات منحصر به فرد در اين مسجد وجود دو قبله با انحراف حدود 40 درجه در آن مي باشد که مشهور است يکي از قبله ها رو به کعبه و ديگري رو به بيت المقدس است. در ساختمان مسجد طاق و چشمه هاي شبستان بر ستون هاي يک متر در يک متر به فواصل منظم از يکديگر قرار گرفته است. اين مسجد داراي 7 حجره در اطراف حياط خود مي باشد که 5 حجره آن جهت تدريس طلاب و 2 حجره ديگر هم در اختيار حکيم باشي بوده است.

اين مسجد در سال 1384 با شماره 12231 در فهرست آثار ملي ايران به ثبت رسيده است.

3) زورخانه:

زورخانه در فرهنگ ايراني مدرسه عشق ، مروت و جوانمردي است.زورخانه آموزشگاه ادب ، فروتني و گذشت و مکتب پاکدامني ، امانت داري و افتادگي بوده است. در راستاي اشائه چونان فرهنگ نابي، زورخانه رهنان يکي از مکان هايي است که مي تواند ميزبان گردشگران و مسافراني باشد که براي تماشاي ورزش باستاني و پهلواني نياکان خويش وارد آن شده و با شنيدن ذکر و منقبت اهل بيت روح خود را جلا دهند. زورخانه ذوالفقار با متراژ 291 متر مربع يکي از پتانسيل هاي گردشگري منطقه مي باشد که در سال 1392 توسط شهرداري منطقه 11 بنا شده است و مي تواند به جذابيت هاي اين محور بيافزايد.

4) سالن آمفي تئاتر مهتاب (سينما مهتاب):

وجود اين مرکز در محور گردشگري با داشتن يک سالن اجتماعات مجهز مي تواند جهت برگزاري سمينارها ، همايش ها و جلسات پيرامون معرفي محورگردشگري و پتانسيل هاي آن تاثير بسزايي داشته باشد.

5) برج هاي كبوتر:

وجود تعداد زياد برج هاي كبوتر در منطقه 11 كه داراي قدمت چندصدساله (مربوط به زمان صفويه)، از پتانسيل ها و جاذبه هاي گردشگري منطقه مي باشد.

6) سینما مهتاب اصفهان

این سینما که در محله رهنان واقع شده است در سال ۱۳۷۲ به عنوان یک هنرسرا که متعلق به شهرداری بود راه اندازی شد و در نهایت در سال ۱۳۹۷ به موسسه بهمن سبز تحویل داده شد و پس از یک سال بازسازی آن آغاز شد و در سال ۱۳۹۹ با دو سالن ۱۳۹ و ۲۷ نفره فعالیت خود را آغاز نمود.
تلفن سینما مهتاب رهنان 031-37355981

ويژگي هاي فرهنگي

علاوه بر تقديم حدود 500 شهيد و نزديك به 700 جانباز در طول 8 سال دفاع مقدس، محله رهنان زادگاه مشاهير بزرگي از جمله حسن اهتمام رهناني، شاعر اديب و هنرمند، آيت الله شيخ احمد اهتمام، عالم فقيه فاضلي كه در سال 1290ه.ش در رهنان در خانواده اي متدين به دنيا آمد.بوده است، پروفسور جعفر سلطاني و …. نيز بوده است.

ويژگي هاي مذهبي

با آغاز نهضت پرشكوه انقلاب اسلامي ايران به رهبري ابرمرد تاريخ، خميني كبير، شهر رهنان نيز حضور حماسه ساز خود را در روند شكل گيري انقلاب اسلامي، به منصه ظهور گذاشت و تبديل به يكي از پايگاه هاي مهم انقلاب در استان اصفهان شد. پس از پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي ايران حضور جوانان و نوجوانان اين شهر در لحظات حساس و تاريخي انقلاب به خصوص عرصه 8 سال دفاع مقدس، صفحات زريني را در تاريخ انقلاب به يادگار گذاشت.

رهنان منطقه ای با هویت و دارای اصالت است

شهردار اصفهان گفت: رهنان منطقه ای دارای هویت و محله ای با ریشه و با اصالت است.

رهنان یکی از قطب‌های صنعت مبل کشور است

مدیر منطقه ۱۱ شهرداری اصفهان گفت: رهنان یکی از قطب‌های صنعت مبل کشور بوده و تأثیر بسزایی در صنعت مبل کشور دارد، همچنین باید به توسعه صنعت مبل در این منطقه بپردازیم.

۲ هزار کارگاه تولیدی مبل در رهنان فعال است

رئیس اتحادیه تولید کنندگان و فروشندگان مبل اصفهان گفت: بازار مبل خیابان شریف در رهنان در صنعت مبل کشور تک و زبانزد است، چرا که ۳ کیلومتر از این خیابان به صنعت مبلمان اختصاص یافته و پشت سر آن‌ها ۲ هزار کارگاه تولیدی مبل فعال است، اما متأسفانه مورد توجه مسئولان استان قرار نگرفته است.

وی با تاکید بر اینکه برای تحقق هدف‌های مورد نظرمان اقدام به برگزاری جشنواره بازار مبل رهنان کردیم، افزود: هنرمندان بسیاری در صنعت مبل گمنام مانده‌اند و هدف ما از برگزاری این جشنواره احیای صنعت و هنر مبل رهنان در اصفهان بوده است. رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان مبل اصفهان تصریح کرد: روند بازار مبل به سوی محلی‌شدن کسب و کارها پیش می‌رود و بازار مبل خیابان شریف در رهنان در صنعت مبل کشور تک و زبانزد است، چرا که ۳ کیلومتر از این خیابان به صنعت مبلمان اختصاص یافته و پشت سر آن‌ها ۲ هزار کارگاه تولیدی مبل فعال است، اما متأسفانه مورد توجه مسئولان استان قرار نگرفته است.

همه چیز در مورد بازار بزرگ مبل اصفهان رهنان

اگر می خواهید به بازار مبل اصفهان سری بزنید باید به شما بگویم تمامی نیازهای شما در این بازار رفع و رجوع می شود. شما به راحتی می توانید مبل های راحتی، سلطنتی، کلاسیک، بوفه، سرویس خواب، درآور و سایر مصنوعات چوبی خود را از این بازار بزرگ تهیه کنید. رِهنان در منطقه یازدهم شهر اصفهان است که حدفاصل بین خمینی شهر و مرکز شهر اصفهان است. این مرکز تجاری اولین و بزرگترین بازار مبل اصفهان است. این را به یاد داشته باشید که بیشترین فروشگاه های مرتبط با مبلمان در خیابان شریف شرقی قرار دارد.

آدرس بازار بزرگ مبل اصفهان

استان اصفهان -شهرستان اصفهان -دروازه تهران-خیابان امام خمینی-خیابان شریف شرقی رهنان -بازار مبل اصفهان
شما از پنج مسیر اصلی امام رضا، خیابان های شریف شرقی، درخشان، فلکه کهندژ و شهید بهشتی می توانید به این بازار بزرگ دسترسی پیدا کنید.
از سمت شرق با خیابان امام خمینی
از سمت غرب با منطقه جوی آباد خمینی شهر
از سمت جنوب به خیابان کهندژ
از سمت شمال به جاده بابوکان

ساعت های حضور برای خرید از بازار بزرگ اصفهان
روزهای عادی از ساعت ۹ صبح الی ۱۱ شب
روزها تعطیل از ساعت ۹ صبح الی ۱ ظهر
روزهای نزدیک پایان سال از ساعت ۹ صبح الی ۱۰ شب

خرید مستقیم مبل از تولیدی اصفهان و بهترین بازار مبل اصفهان

بازار مبل اصفهان یکی از معروف ترین مکان های خرید مبل راحتی و سرویس چوبی در استان اصفهان است. خرید مستقیم مبل از تولیدی یکی از دغدغه های اصلی افرادیست که قصد خرید مبل را دارند. در این میان پیدا کردن تولیدی که دارای اعتبار باشد نیاز به جست و جو بسیار دارد. برخی از مبل فروشی های اصفهان مانند بازار مبل رهنان و خمینی شهر از شهرت زیادی برخوردار هستند. همچنین فروشگاه های مبلمان اصفهان در مرکز شهر نیز قابل دسترسی هستند، با کمی گشت و گذار در بازار مبل اصفهان متوجه تنوع بالا محصولات و رنج متفاوت قیمت‌ها خواهید شد. اگر قصد خرید مستقیم مبل از تولیدی اصفهان را دارید با ما همراه باشید تا بهترین راه خرید مبل در اصفهان را به شما نشان دهیم.

خرید مبل از تولیدی اصفهان (بازار مبل رهنان)

بازار مبل رهنان در منطقه یازده اصفهان قرار دارد. این شهر در حد فاصل خمینی شهر و مرکز شهر اصفهان قرار دارد. بازار مبل رهنان یکی از معروف‌ترین بازارهای مبل در شهر اصفهان است. بیش از 1000 فروشگاه مبل در این بازار قرار دارند. تنوع بالا و تجمع فروشگاه ها و تولیدی ها در این بازار موجب شده است افراد زیادی جهت خرید انواع مبل از جمله مبل چستر جدید و سایر مدل ها در اصفهان از این فروشگاه دیدار کنند. همچنین بسیاری از تولیدی های معروف کشور در بازار مبل رهنان شعبه دارند.

قیمت مبل راحتی در رهنان اصفهان

در شهر اصفهان، رهنان به عنوان یکی از معروف‌ترین فروشگاه‌های مبل شناخته می‌شود. این فروشگاه با تجربه‌ای درخشان در زمینه فروش مبل، محصولات متنوعی را ارائه می‌دهد.
قیمت‌ مبل در رهنان اصفهان تحت تأثیر عوامل مختلف قرار می‌گیرد. جنس، طراحی، سایز و سایر ویژگی‌ها از جمله عواملی هستند که بر قیمت مبل تأثیر می‌گذارند. برای مقایسه قیمت‌ها، می‌توان به سایر فروشگاه‌ها نیز مراجعه کرد. رهنان اصفهان علاوه بر فروش، خدمات پس از فروش نیز ارائه می‌دهد. این خدمات شامل تعمیر مبل و نگهداری،تحویل و نصب مبل می‌شود. این خدمات بسیار مهم هستند زیرا به مشتریان اطمینان می‌دهند که پس از خرید، در صورت نیاز، می‌توانند از خدمات تعمیر و نگهداری استفاده کنند.
با توجه به تنوع و کیفیت محصولات رهنان اصفهان، توصیه می‌شود که مشتریان در انتخاب مبل، به قیمت و خدمات پس از فروش نیز توجه کنند. رهنان اصفهان با تضمین رضایت مشتریان و ارائه خدمات پس از فروش مناسب، به عنوان یکی از بهترین گزینه‌ها برای خرید مبل در اصفهان محسوب می‌شود.
در نهایت، خرید مبل از رهنان اصفهان، به دلیل تنوع محصولات، کیفیت بالا و خدمات پس از فروش مناسب، توصیه می‌شود.

خرید مستقیم مبل از تولیدی اصفهان

خرید مبل از تولیدی اصفهان راه حل مناسبی برای خرید مبل با کیفیت و قیمت مناسب است. بسیاری از فروشگاه های مبل در خیابان شریف رهنان اصفهان واقع شده اند. همچنین تولیدی های بسیاری را در این خیابان می‌توانید مشاهده کنید که در حال ساخت مبلمان در تولیدی های خود هستند. فروشگاه های مجلل و بزرگ نیز در خیابان شریف مشاهده می‌شوند که بازدید از آن ها خالی از لطف نیست.

قیمت مبل در اصفهان چگونه است؟

مانند هر جای دیگر قیمت مبلمان به فاکتور های متفاوتی بستگی دارد. از جمله موارد تاثیر گذار بر قیمت مبلمان متریال مورد استفاده در آن، جنس چوب استفاده شده، پارچه به کار برده شده و در صورتی که از مبلمان کلاسیک و سلطنتی استفاده می‌کنید، ظرافت کار روی چوب نیز از فاکتورهای اصلی برای تعیین قیمت مبلمان است. در هر صورت شما با کمی گشت و گذار در بازار مبل اصفهان با رنج قیمتی متفاوتی مواجه می‌شوید. البته هر گرانی منطقی نیست و قبل از خرید مبل مراقب باشید سر شما کلاه نرود!

خرید مبل راحتی در اصفهان

بازار مبل اصفهان از تنوع بالای مبلمان از جمله مبل راحتی برخوردار است. مبل راحتی بدلیل استفاده کمتر چوب از قیمت مناسب‌تری برخوردار است و رنج قیمتی متفاوتی را برای انواع مبل راحتی در اصفهان می‌توان مشاهده کرد. قبل از خرید مبلمان بهتر است انواع مبلمان را بشناسید. انواع مبل را به طور کلی به چندین دسته تقسیم می‌کنند. مبل راحتی، مبل استیل و سلطنتی، مبل کلاسیک. انواع مبلمان تخت خواب شو و مبلمان ال شکل و مبلمان چستر نیز مدلهایی از مبلمان راحتی هستند. تولیدکنندگان مبل راحتی اصفهان با تعداد زیادی از فروشگاه های سطح شهر همکاری می‌کنند.

قیمت مبل سلطنتی در اصفهان

داشتن یک دست مبلمان سلطنتی فضایی کلاسیک را ایجاد می‌کند. این مبل ظاهری مجلل به اتاق نشیمن شما می‌دهد. خرید مبل سلطنتی در اصفهان با توجه به سلیقه مردم اصفهان در مجلل به نظر رسیدن خانه‌هایشان رونق بالایی دارد. در تمام فروشگاه ها مبل اصفهان چندین دست مبل سلطنتی مشاهده می‌شود. با توجه به سختی خرید مبل سلطنتی در اصفهان فروشگاه اینترنتی دکوپاژ امکان خرید مبلمان از تولیدی های برتر سطح کشور را فراهم کرده است.

بشتابید! حراج مبل در اصفهان

این جمله به کرات بر ویترین فروشگاه های مبل اصفهان قابل مشاهده است. خرید مبل با تخفیف یکی از بهترین راه کارها برای جذب مشتری و یک خرید برد-برد برای مشتری و صاحبان کسب و کار ها است. نمایشگاه های مبلمان و سرویس چوب بصورت سالیانه در اصفهان برگزار می‌شود. بخصوص در دی ماه جشنواره خرید مبل و سرویس چوبی در برخی مراکز خرید مبل اصفهان برگزار می‌شود. شما می‌توانید با بازدید از نمایشگاه های مبل از تخفیفات این فروشگاه ها بهره‌مند شوید.

تولیدی مبل ارزان قیمت در اصفهان

در اصفهان، تولید و عرضه مبلمان با کیفیت و قیمت مناسب یکی از نیازهای اساسی مشتریان است. مبلمان ارزان قیمت با کیفیت بالا می‌تواند گزینه‌ی ایده‌آلی برای افرادی با بودجه محدود باشد. خرید از تولیدی مبل ارزان قیمت در اصفهان مزایایی فراوان دارد. اولین و مهم‌ترین مزیت آن قیمت پایین‌تر نسبت به فروشگاه‌ها است. با خرید مستقیم از تولیدی، هزینه‌های واسطه‌گری کاهش می‌یابد و مشتریان می‌توانند از قیمت‌های بسیار مناسب‌تری برخوردار شوند. در اصفهان، تولیدی‌های مبل ارزان قیمت با تمرکز بر ارائه مبلمان با کیفیت و همچنین قیمت مناسب، به مشتریان گزینه‌ی ایده‌آلی را ارائه می‌دهند. این تولیدی‌ها با استفاده از مواد با کیفیت و تکنولوژی روز، محصولاتی را تولید می‌کنند که همراه با طراحی‌های مدرن و جذاب هستند.علاوه بر این، تولیدی‌ها معمولاً گزینه‌های متنوعی از مبلمان را ارائه می‌دهند، با خرید مستقیم از تولیدی‌ها، مشتریان می‌توانند از قیمت‌های پایین‌تری نسبت به فروشگاه‌ها بهره‌مند شوند.

خرید اینترنتی مبل اصفهان

با توجه به محدودیت خرید مبل در اصفهان و بیشتر شدن تمایل به خرید اینترنتی مبل و سایر سرویس های چوبی بویژه انواع میز تلویزیونی و آینه کنسول و سرویس خواب دو نفره و … فروشگاه اینترنتی مبل لوکس اصفهان اقدام به فروش اینترنتی مبل و صنایع چوبی کرده است. فروشگاه دکوپاژ با عرضه مستقیم مبل از تولیدی های معتبر که ساخت مبلمان را با استفاده از مواد با کیفیت و فرآیندهای تولید دقیق انجام میدهند و مبلمان‌هایی با دوام و طول عمر بالا تولید می‌کنند که با طراحی‌های مدرن و زیبای این مبلمان‌ها باعث می‌شود که به راحتی با دکوراسیون هر فضایی سازگار شوند و جذابیت و زیبایی خاصی را به فضا اضافه کنند. خرید بدون واسطه از تولیدی های برتر سطح کشور از جمله مزیت‌های خرید اینترنتی مبلمان است.

خرید مبل در اصفهان از تولیدی مبل لوکس اصفهان

1. مراجعه به وبسایت: برای خرید مبل از مبل لوکس، می‌توانید به وبسایت مبل لوکس مراجعه کنید. در وبسایت، مجموعه‌ای از مدل های مبلمان را خواهید دید.

2. بررسی مشخصات محصول: در صفحه محصول، می‌توانید مشخصات و جزئیات فنی مبل را مطالعه کنید، از جمله اندازه، جنس، رنگ، قیمت و سایر ویژگی‌ها. همچنین، عکس‌های بیشتری از مبل را مشاهده کرده و به صورت دقیق‌تری آن را بررسی کنید.

3. سفارشی سازی: جهت خرید مبل میتوانید با کلیک بر روی محصول مورد نظر و انتخاب گزینه ست دلخواه، تعداد مد نظر مبل را متناسب یا نیاز و فضای خود انتخاب کنید. همچنین میتواند از میان کاتالوگ پارچه، پارچه مورد پسند خود را انتخاب کنید.

4. افزودن به سبد خرید و پرداخت: پس از انتخاب مبل موردنظر، می‌توانید آن را به سبد خرید خود اضافه کنید. سپس، با انتخاب گزینه خرید، فرآیند پرداخت را آغاز کنید. دکوپاژ انواع مختلفی از روش‌های پرداخت آنلاین، مانند خرید با پیش پرداخت و پرداخت چکی برای برخی از محصولات را قبول می‌کند تا به شما امکان پرداخت راحت و امن را بدهد.

4. تحویل مبل: پس از تکمیل فرآیند خرید و پرداخت، مبل به آدرس مورد نظر شما ارسال خواهد شد. مبل لوکس با همکاری با باربری مطمئن و مجرب، تحویل سریع و امن مبل را تضمین می‌کند.

خرید مستقیم مبل از تولیدی به قیمت کارخانه

وقتی شما واسطه را حذف کنید و مستقیم از تولیدی خرید کنید سود واسطه ها و نمایشگاه دار از محصول حذف میشود و این خرید یعنی خرید یک محصول با کیفیت با قیمت ارزان.
شما دوستان میتوانید تمامی محصولات تولیدی مبل لوکس را بدون واسطه مستقیم از درب کارخانه به قیمت تولیدی خرید کنید و سود واسطه ها و سود فروشگاه مبل را پس انداز کنید. در اینصورت شما ارزان خریده اید.

تلفن مشاوره و ثبت سفارش ۰۹۳۹۴۳۲۵۵۰۰ اقای علوی. ادرس سایت www.moblelux.ir

خرید مستقیم مبل از تولیدی بدون واسطه خرید کنید سود واسطه و سود نمایشگاه دار را پس انداز کنید

خرید مستقیم مبل از تولیدی به قیمت کارخانه.

بازسازی و تعمیر انواع مبلمان ایرانی و خارجی تعمیرات مبل در اصفهان.

,مبل جنسی, مبل زناشویی, مبل لاولی بد, مبل زناشویی در اصفهان,

خرید مبل مستقیم از تولیدی

تعمیرات تخصصی مبلمان

مبل زناشویی لاولی بد

خرید پاف مبلی از تولیدی

برچسب ها:

,آدرس دقیق رهنان اصفهان, جمعیت رهنان اصفهان, محله های رهنان اصفهان, نقشه رهنان اصفهان, خیابان رهنان اصفهان, رهنان اصفهان مبل, فاصله رهنان تا اصفهان,