لمسه کاری و لمسه دوزی تخت خواب و مبلمان در اصفهان. لمسه کوبی مبل و تخت خواب یک کار تخصصی است. که نیاز به دقت و مهارت دارد. تا مبلمان وسرویس خواب شما به شکل زیبایی اماده و تحویل شما گردد. اگر به دنبال لمسه کوبی در اصفهان هستید ما در خدمت شما هستیم.تعمیرات لمسه دوزی و رویه کوبی سرویس خواب تمام پارچه و چرم تاج تختخواب در اصفهان. برای تعمیر و لمسه دوزی سرویس خواب تاج تخت ،مبلمان لمسه کاری شده در خدمت شما هستیم.

طرح مبل های لمسه کاری شده تخت خواب های لمسه کاری شده که طرفدار پر و پا قرص خود را دارد امروزه یکی از شیک ترین مدل ها در بازار محسوب می شود.

,عکس مبل, خود را جهت مشاوره از طریق واتس اپ به شماره ۰۹۳۹۴۳۲۵۵۰۰ اقای علوی ارسال کنید.

لمسه کاری و لمسه کوبی در اصفهان

تعمیر تخت خواب و تاج تختخواب یکی از خدمات ویژه گروه تعمیرات ما با سالها تجربه در طراحی تولید وتعمیرات انواع مبلمان و تاج تختخواب لمسه ای با کادری مجرب و حرفه ای در تعمیرات و لمسه کاری مبلمان و سرویس خواب و درب.

لمسه کاری

لمسه کوبی در اصفهان

۱-لمسه دوزی انواع تاج تختخواب چرمی و پارچه ای.

۲-تعویض روکش سرویس خواب لمسه شده.

۳-تولید انواع تاج تخت تمام پارچه و چرم به سلیقه مشتری.

۴-تعمیر مبلمان لمسه ای. لمسه کاری طبق سلیقه مشتری لسه دوزی و لمسه دست.

لمسه دوزی انواع تاج تخت ایرانی و خارجی لمسه دوزی شده و لمسه دست پذیرفته میشود. با تعمیرات سرویس خواب و تاج تخت خود میتوانید هزینه خرید سرویس خواب جدید را پس انداز کنید. تعمیرات مبل ایران رفاه در زمینه تعمرات انواع سرویس خواب و تاج تختخواب ساده و لمسه ای فعالیت میکند.

هزینه تعمیر تاج تخت خواب حدودا نصف قیمت خرید تاج تخت جدید میشود.

تعمیرات رویه کوبی لمسه کاری مبلمان و سرویس خواب تخصص ماست.

انواع لمسه دوزی مبل:

لمسه کاری مبل در دو نوع دستی و دوختی انجام می شود: در نوع دستی، لمسه به صورت دونه دونه از پشت کار انجام می شود که کار بسیار پر زحمت و سختی می باشد و به طبع از هزینه بیشتری برخوردار می باشد. در لمسه دوخت، خیاط طرح لوزی و یا مربعی را خط کشی می کند و سپس آن را می دوزد که کاری بسیار راحت می باشد.

اندازه لمسه مبل

دقت کنید برای اندازه لمسه مبل باید با خط کش و مداد جایگاه دقیق را روی پارچه مبلی اندازه بزنید به طوری که کاملا مشخص باشد. سپس پارچه را روی مبل قرار می‌دهید و مکان لمسه‌ها را روی چوب مبل علامت گذاری می‌کنید. دقت داشته باشید که مقدار پارچه مبلی برای این کار مقدار قابل ملاحظه‌ای افزایش دارد که هنگام خرید پارچه باید به آن دقت داشته باشید.

هزینه لمسه کاری مبل به چه عواملی بستگی دارد؟

تعداد و اندازه مبل ها
پارچه ای و یا چرمی بودن مبل
نوع لمسه کاری (دستی و یا دوختی بودن آن)
لمسه دوزی مبل استیل یا راحتی
نیاز داشتن به تقویت کلاف مبل و رویه کوبی مبل
نوع فوم و اسفنج مصرفی حین کار

مراحل انجام لمسه کاری مبل استیل:

در زیر مراحل انجام لمسه دوزی مبل استیل به روش دستی را در ۸ مرحله به شما توضیح خواهیم داد:

مشخص کردن طرح (لوزی یا مربعی)
انتخاب و علامت گذاری جای دکمه ها بر روی چوب
سوراخ کردن محل دکمه ها با دریل
چسباندن یک لایه اسفنج بر روی چوب
مجدد سوراخ کردن جای دکمه ها این بار از روی از روی اسفنج ها
چسباندن لایکو بر روی اسفنج و چوب
قرار دادن پارچه مبلی بر روی لایکو
و در نهایت ایجاد لوزی ها و مربع ها به روش دستی

مراحل لمسه کاری مبل استیل برای مبل های چرمی و سایر مبل های راحتی و تخت خواب نیز به کار می رود.

لمسه کاری یا لمسه کوبی چیست ؟

لمسه کاری یا لمسه کوبی از مواردی هستند که می توانند بر زیبایی مبلمان یا تخت خواب تاثیر داشته باشند

به شکل خاصی از فرم دادن به پارچه گفته می شود که در آن پارچه مبل به صورت برجستگی و فرورفتگی های منظم و زیبا فرم داده می شوند . پس از حالت دادن بر روی پارچه معمولا به شکل لوزی شکل خواهد بود

فرورفتگی هایی که در لمسه کوبی ایجاد می شوند به دلیل دوختن دکمه می باشد و بیشتر لمسه کاری بر روی مبل های چرمی می باشد . البته در مبلمان پارچه ای هم از لمسه کاری بر روی پارچه استفاده می کنند که نیاز به ظرافت و مهارت خاصی دارد

لمسه کوبی چگونه انجام می گیرد ؟

از لمسه کوبی علاوه بر مبلمان می توان بر روی سرویس خواب انجام داد که می تواند شامل پشتی یک تخت و پشتی مبل باشد . پس از نشانه گذاری قسمت های که قرار است بر روی آن لمسه دوزی انجام شود با دریل تمام نقاط علامت گذاری شده سوراخ می کنند . این کار را دو بار بر روی فومی که روی چوب چسبانده شده انجام می شود و پس از سوراخ کاری چوب و فوم به پایان رسید ، پارچه را روی فوم می کشند

دلایل کاربرد

لمسه دوزی در گذشته بر روی مبل چسترفیلد کاربرد داشته اما امروز در مدل های جدید چرمی و جدید نیز شاهد لمسه کوبی هستیم . همانطور که قبلا گفتیم از لمسه کاری در سرویس خواب که شامل جلو و پشت تخت خواب می باشد استفاده می کنند که جنس آن از پارچه و چرم می باشد

امروزه شاهد هستیم که لمسه کوبی در طراحی دکوراسیون اداری و منزل نیز استفاده می کنند که شامل درب منازل و ادارت ، دیوار ها برای داشتن دکوراسیونی شیک استفاده می کنند.

لمسه کوبی باعث ایجاد دکوراسیون و مبلمانی شیک خواهد شد اما باید توجه داشته باشید جهت ایجاد لمسه کاری حتما پارچه مبل یا چرم با از جنس با کیفیت استفاده شود . از آنجایی که لمسه کاری کاری وقت گیر و ظریف می باشد و از جنس با کیفیت استفاده می شود می تواند دارای قیمتی بالا اما با کیفیت باشد که شما با خیال راحت می توانید خریداری کنید.

خرید مبل مستقیم از تولیدی

خرید مبل مستقیم از تولیدی یعنی خرید یک محصول با کیفیت با قیمت ارزان. وقتی بدون واسطه خرید کنید یعنی یک خرید ارزان.
شما دوستان میتوانید تمامی محصولات تولیدی مبل لوکس را بدون واسطه مستقیم از درب کارخانه به قیمت تولیدی خرید کنید و سود واسطه ها و سود فروشگاه مبل را پس انداز کنید. در اینصورت شما ارزان خریده اید. ۰۹۳۹۴۳۲۵۵۰۰ اقای علوی
ادرس سایت www.moblelux.ir

بدون واسطه خرید کنید سود واسطه و سود نمایشگاه را پس انداز کنید خرید مبل مستقیم از تولیدی به قیمت کارخانه

بازسازی و تعمیر انواع مبلمان ایرانی و خارجی تعمیرات مبل در اصفهان.

,مبل جنسی, صندلی جنسی, مبل تانترا, مبل لاولی بد, مبل زناشویی در اصفهان