بزرگترین فروشگاه لوازم خانگی به اصفهان آمد

بهترین مشاوران خرید لوازم خانگی چه کسانی هستند؟

به شعارهای تبلیغاتی اهمیت ندهید. اغراق یکی از شگردهای شرکت های تبلیغاتی است. آنها از صاحبان کالا پول می گیرند تا به بهترین وجه ممکن شما را به خرید یک کالا قانع و ترغیب کنند اما این به آن معنا نیست که تمام حقیقت با شما در میان گذاشته شده است. قبل از این که فریفته تبلیغات شوید درباره آن کالا و معایبش پرس و جو کنید یا در اینترنت جست وجو کنید. یادتان باشد رقبای آن کالا در سایر برندها را نیز با دقت بررسی کنید تا بتوانید تصمیم بهتری بگیرید. بهترین راهنمای شما برای خرید یک وسیله نه فروشندگان هستند و نه تبلیغات. بهترین راهنمایان خود خریداران هستند. نظر سایر خریداران یک کالای مشخص را بپرسید. آنها ممکن است در بین اعضای فامیلتان باشند یا همسایه و همکارانتان. ممکن است در تاپیک ها و گروه های گپ و گفت وگو در فضای مجازی نیز بتوانید آنها را پیدا کرده و از آنها درباره معایب برند موردنظرتان نظرخواهی کنید.

خرید مبل بدون واسطه مستقیم از درب کارخانه به قیمت تولیدی مبل لوکس اصفهان

ادرس سایت www.moblelux.ir

بدون واسطه خرید کنید سود واسطه و سود نمایشگاه را پس انداز کنید خرید مبل مستقیم از تولیدی به قیمت کارخانه

بازسازی و تعمیر انواع مبلمان ایرانی و خارجی تعمیرات مبل در اصفهان.

,مبل جنسی, صندلی جنسی, مبل تانترا, مبل لاولی بد, مبل زناشویی در اصفهان

فروشگاه لوازم خانگی حسینی

اطلاعات تماس

آدرس : اصفهان، خیابان هاتف، کوچه یخچال مشیر، مجتمع تجاری هوم سنتر
تلفن : 031-32100069
تلفن همراه : 09131062550 

ایمیل : hadihosainy63@gmail.com

لوازم خانگی ایلیا هرندی

آدرس : اصفهان، خیابان هاتف، کوچه مشیر، پاساژ مروارید مشیر، طبقه زیر زمین، پلاک 11
تلفن : 031-32100711

تلفن همراه : 09906191691

ایمیل : iliyaappliance@gmail.com

کد پستی : 8147664713

شرکت مهنام – نمایندگی کوپکس (coopex)

لوازم خانگی کوپکس تولید و صادرات انواع لوازم خانگی به کشورهای عراق افغانستان و کشورهای اوراسیا میباشد. تولید جاروبرقی – آبمیوه گیری و 30 قلم کالا دیگر
فروش لوازم خانگی تولید لوازم خانگی تولید و پخش لوازم برقی

اطلاعات تماس

آدرس : اصفهان، خیابان حافظ، کوچه کرمانی، پاساژ مدائن، پلاک 31
تلفن همراه :
09133194822
وب سایت :
www.coopex-home.com
ایمیل :
arman.mahnam@gmail.com
کد پستی : 8147984745

توضیحات
تولید و صادرات لوازم خانگی کوپکس
لوازم خانگی کوپکس از سال 1395 با شعار تولید لوازم خانگی با کیفیت و قیمت مناسب افتتاح شد و خیلی زود با استقبال چشمگیر مصرف کنندگان روبرو شده و به فروش بالایی دست یافت و بعد از مدت کوتاهی بازرگانان کشورهای همسایه از افغانستان و عراق تا سوریه و کشورهای حوزه ی اوراسیا علاقه مندی خود را برای صادرات محصولات لوازم خانگی کوپکس اعلام نمودند و در حال حاضر حاضر این محصولات در سراسر منطقه خاورمیانه در حال استفاده میباشد. محصولات این برند لوازم خانگی شامل :
– تولید انواع جاروبرقی
– تولید انواع مینی واش
– تولید انواع بخور سرد
– تولید انواع سبزی خردکن
– تولید انواع بخور صورت
– تولید انواع اتو
– تولید انواع بند رخت- تولید انواع بخاری برقی
– تولید انواع فلاکس
میباشد و هر فصل محصولات جدیدی به سبد کالایی این برند اضافه خواهد شد.
این برند لوازم خانگی آمادگی خود را برای فروش به بنکداران اعلام میدارد.
آمادگی لازم جهت تولید لوازم خانگی با برند شما نیز فراهم آمده است.
بستر صادرات محصولات لوازم خانگی به کشورهای دیگر نیز به آسانی فراهم آمده و شما میتوانید با مترجمان این برند در ارتباط باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت ما مراجعه نمایید

فروشگاه لوازم خانگی در اصفهان

از فروشندگان مدعی فاکتور بگیرید!

ادعای فروشندگان را جدی نگیرید. نگاه نکنید که آنها برای خرید یک کالا دقایق طولانی برایتان حرف می زنند و نقش یک مشاور دلسوز را بازی می کنند. کافی است بعد ازخرید کالا به آنها مراجعه کنید و ببینید که دیگر در حد گفتن یک جمله هم حوصله تان را ندارند! اگر فروشنده ادعا می کند کالایی ویژگی های منحصربه فرد و تضمین شده ای دارد، از او بخواهید تمام آن ویژگی ها را به صورت دقیق و شفاف در فاکتور خریدتان بنویسد و مهر و امضا کند. این کار به شما کمک می کند تا اگر برای کار کردن با آن وسیله دچار مشکل شدید به راحتی بتوانید از فروشنده شکایت و درخواست خسارت کنید. اگر او حاضر نشد گفته های خود را مکتوب کند بدانید حتما کاسه ای زیر نیم کاسه است. این گزینه به ویژه درباره خرید لوازم خانگی بزرگ و با قیمت بیشتر می تواند برای شما بسیار تعیین کننده باشد.

برچسب انرژی لوازم بزرگ را حتما چک کنید

به برچسب انرژی توجه کنید. برچسب انرژی ٧ فلش رنگی است که به ترتیب طیف های رنگی سبز تیره تا قرمز تیره را در بر می گیرد. این فلش ها با حروف لاتین A تا G ردیف گذاری شده اند. فلش A که به رنگ سبز تیره است معرف کمترین میزان مصرف انرژی و بیشترین بازدهی کالاست و فلش G که به رنگ قرمز تیره است معرف بیشترین میزان مصرف انرژی و کمترین بازدهی است. هرچه درجه کیفیت مصرف انرژی وسیله به گزینه A نزدیک تر باشد وسیله کم مصرف تر و کم هزینه تر است. پرمصرف ترین لوازم برقی به ترتیب یخچال، ماشین لباسشویی، فریزر و ماشین ظرفشویی است. دقت به برچسب انرژی برای این وسایل اهمیت بیشتری دارد.

دور موتور نکته طلایی خرید لباسشویی

نکته طلایی برای خرید لباسشویی توجه به میزان دور موتور دستگاه و حجم آن است. تعداد دور موتور ماشین های لباسشویی بین ٦٠٠ تا ١٦٠٠ دور بر دقیقه است. لباسشویی هایی با دور موتور بیشتر قابلیت شست وشو و خشک کردن بهتری دارند. حجم ماشین لباسشویی یعنی چندکیلویی بودن گنجایش آن نیز بسیار مهم است زیرا حجم اضافه باعث مصرف انرژی بیشتر می شود.

راهنمای خرید لوازم خانگی

بهترین و کاربردی ترین گنجایش لباسشویی بین ٥ تا ٧ کیلوگرم است. یادتان باشد مدلی از لباسشویی را خریداری کنید که شیر ورودی آب گرم داشته باشد زیرا بیشتر انرژی مصرفی ماشین های لباسشویی صرف گرم کردن آب مخزن می شود و شستن لباس با آب گرم باعث نتیجه بهتر در عملکرد شست و شو می شود.

دور ماشین ظرفشویی گران خط بکشید

بررسی بازار لوازم خانگی توسط کارشناسان نشان می دهد که ماشین های ظرفشویی لوکس نسبت به سایر لوازم خانگی لوکس کارایی کمتری دارند. به عبارت بهتر خرید ماشین ظرفشویی گران تر به امید دریافت کارایی و خدمات بیشتر اشتباه محض است. این کارشناسان می گویند برای خرید ماشین ظرفشویی به آپشن ها توجه نکنید و بیشتر برای مقاومت بدنه و کیفیت عملکرد دستگاه پول بدهید. به گفته این کارشناسان ماشین های ظرفشویی دارای بیشترین بازوی آبپاش، چرخه دمای بالاتر، گرمکن آب داخلی و قابلیت دفع موادغذایی بهترین گزینه ها به شمار می آیند.
چرخه دمای بهترین ماشین های ظرفشویی بین ٥٥ تا ٧٠ درجه سانتیگراد است. این ماشین ها بهترین عملکرد شست و شو را به شما ارایه می دهند. یادتان باشد ماشین های ظرفشویی با ظرفیت کمتر قادرند با ظرفیت نیمه پر هم کار کنند اما ماشین های ظرفشویی بزرگتر در صورت تکمیل ظرفیت می توانند عملکرد قابل قبولی ارایه دهند.
قدرتمندترین جاروبرقی ها را نخرید!

کارشناسان بازار لوازم خانگی می گویند بهترین جاروبرقی ها را دستگاه هایی با توان بالاتر نمی دانند و برای توان جاروبرقی و مساحت خانه فرمول مشخصی قائلند. براساس این فرمول برای خانه های زیر ٦٠ متر جاروبرقی با توان ١٣٠٠ وات، برای مساحت ٦٠ تا ٩٠ متر توان ١٥٠٠ وات، متراژ ٩٠ تا ١٢٠ متر ١٧٠٠ وات و برای خانه های بزرگتر از ١٢٠ متر جاروبرقی هایی با توان ٢٠٠٠ و ٢٢٠٠ وات مناسب است. ضمن این که هرچه توان جاروبرقی بیشتر باشد فرسایش بافت فرش و مبلمان سریع تر اتفاق می افتد.

اجاق گاز ایرانی بخرید

اگر می خواهید یک اجاق گاز با کیفیت قابل قبول خریداری کنید . در بازار لوازم خانگی داخلی، بهترین برندهای ایرانی متعلق به اجاق گازهاست و ایرانی ها در تولید این قلم از لوازم خانگی موفق تر از سایر اقلام عمل کرده اند. بنابراین به جای پرداخت هزینه اضافه بابت خرید اجاق گازهای خارجی می توانید یک اجاق خوب ایرانی با همان کارکرد و عمر مفید را با نرخ ارزان تر خریداری کنید.

یخچال فریزر خوب چه مشخصاتی دارد؟

یخچال فریزرهایی که فریزر آن در قسمت پایین قرار گرفته است، کمترین میزان مصرف انرژی و سایدبای سایدها با وجود محبوبیت شان بیشترین مصرف انرژی را دارند. بررسی کارشناسان تولید نشان می دهد ٣٠ تا ٤٥ درصد باز و بسته شدن در یخچال ها برای برداشتن آب و یخ است بنابراین خرید یخچالی که آبریز روی در دارد به کاهش مصرف انرژی و افزایش عمر یخچال کمک می کند. مهم ترین گزینه های پیشنهادی مشاوران بازار برای خرید یخچال – فریزرها داشتن قفسه های فریزر با سبدهای متحرک، محفظه کنترل رطوبت و قابلیت تنظیم ارتفاع در قفسه ها برای جاسازی ظروف بزرگتر است. یادتان باشد یخچال های بزرگتر برق بیشتری مصرف می کنند.

لوازم خانگی

 هفتمین شعبه «خانه سام» در خیابان توحید اصفهان افتتاح شد. در این فروشگاه مراجعان محترم می‌توانند تمام لوازم خانه و آشپزخانه را به‌طور یک‌جا و با قیمت واقعی از معتبرترین برندها خریداری کنند.

خانه سام (سام هوم) به‌عنوان یکی از معتبرترین فروشگاه‌های لوازم خانگی در سطح کشور، تمام لوازم مورد نیاز خانه را در گروه‌های کالایی ظروف غذاخوری، کادویی، لوازم برقی، لوازم آشپزی، کالای خواب و حمام، مبلمان و اقلام دکوری عرضه کرده و با رعایت بالاترین استانداردهای فروش و خدمات‌رسانی، توانسته است ظرف سه سال گذشته به مقصد اصلی خریداران لوازم خانه در کشور بدل شود.

این فروشگاه که اولین و بزرگترین دپارتمنت استور لوازم خانگی در کشور به شمار می‌رود، از ابتدای سال ۹۷ و به پشتوانه سال‌ها حضور در این بازار و پس از مطالعه برندهای معتبر بین‌المللی راه‌انداری شده و در این مدت کوتاه موفق شده هفت شعبه حضوری در شهرهای تهران، مشهد و اصفهان ایجاد کند.

دلایل رضایت خریداران از خانه سام

فضای وسیع و مدرن، قرارگیری در بهترین نقاط شهر با دسترسی مناسب، فراهم کردن پارکینگ اختصاصی برای مراجعان در کنار عرضه لوازم خانه و آشپزخانه از شناخته‌شده‌ترین برندهای داخلی و خارجی با قیمت واقعی و گارانتی رسمی، مهم‌ترین عوامل موفقیت خانه سام در جلب رضایت مراجعان است.

بازار کالاهای کوچک خانگی در ایران به‌علت ناشناخته بودن برندها و تولیدکننده‌ها از بازارهای مبهم و شلوغ به شمار می‌رود. وجود برندهای ناشناخته و نامعتبر و عرضه‌ی غیررسمی آنها در فروشگاه‌های متفرقه و محلی، باعث شده است تا مصرف‌کنندگان از دسترسی به محصولات معتبر و برخورداری از خدمات پس از فروش محروم مانده و امکان بررسی و مقایسه صحیح در هنگام خرید از آنها سلب شود.

قرارگیری محصولات مشابه در رده‌های قیمتی مختلف در خانه سام مهم‌ترین عاملی‌ست که خرید از خانه سام را بدل به یک خرید آگاهانه و رضایتبخش کرده است. از سوی دیگر کارشناسان فروش در شعب حضوری خانه سام با اطلاع از تفاوت‌ها و تمایزهای میان کالاهای هم‌رده، در انتخاب و خرید همراه مراجعان هستند.

روش‌های مدرن فروش

خانه سام در کنار شعب حضوری، از ابتدای راه‌اندازی در اندیشه فراهم کردن روش‌های نوین خرید و جلب رضایت حداکثری خریداران بوده است. ایجاد یک فروشگاه اینترنتی جامع با امکان ارسال سریع به سراسر کشور به نشانی www.sam-home.com و همچنین استفاده از شبکه‌های اجتماعی بخشی از این تلاش برای تسهیل خرید مطمئن برای خریداران بوده است. پاسخگویی از طریق سامانه تلفنی ۲۶۷۰۲۶۷۰-۰۲۱ و همچنین اپلیکیشن‌های پیام‌رسان باعث شده تا خریداران غیرحضوری و اینترنتی نیز خریدی رضایتبخش همچون مراجعان حضوری تجربه کنند.

جشنواره‌های فروش مناسبتی و موضوعی بخشی دیگر از فعالیت‌های بازاریابی تعریف شده در خانه سام بوده است که توانسته رضایت حداکثری خریداران را فراهم کند. عرضه کالاها با تخفیف ویژه، تعریف ست‌های جهیزیه و هدایای خرید را می‌توان در این بخش دسته‌بندی کرد که به‌طور منظم و در فواصل زمانی مختلف در شعب حضوری و اینترنتی خانه سام تکرار شده است.

هفتمین شعبه خانه سام در اصفهان

پس از گشایش چهار شعبه در شهر تهران، یک شعبه در شهر مشهد و یک شعبه در مجتمع سیتی‌سنتر ، هفتمین شعبه خانه سام در یکی از بهترین و پرترددترین نقاط شهر اصفهان افتتاح شد. این فروشگاه که همچون دیگر شعب حضوری خانه سام به شکلی مدرن و جذاب طراحی و راه‌اندازی شده، تمام ملزومات مورد نیاز خانه و آشپزخانه را در خود جای داده و مقصد جذابی‌ست برای شهروندان اصفهانی.

بزرگترین فروشگاه لوازم خانگی به اصفهان آمد

خانه سام شعبه توحید در خیابان توحید میانی، نبش کوچه کلیسای مریم شرقی (کوچه ۳۳) واقع شده و همه‌روزه، حتی روزهای جمعه و تعطیلات، از ساعت ۱۰ صبح تا ۹ شب پذیرای مراجعان و خریداران گرامی‌ست.

(با توجه به محدودیت‌های متغیر برای فعالیت اصناف در دوران همه‌گیری بیماری کرونا، خواهشمند است پیش از مراجعه حضوری، ساعت کار و زمان خدمت‌رسانی این فروشگاه را از طریق صفحه نشانی شعب و ساعت کار خانه سام مشاهده نمایید.)

خرید مبل مستقیم از تولیدی

خرید مبل مستقیم از تولیدی یعنی خرید یک محصول با کیفیت با قیمت ارزان. وقتی بدون واسطه خرید کنید یعنی یک خرید ارزان.
شما دوستان میتوانید تمامی محصولات تولیدی مبل لوکس را بدون واسطه مستقیم از درب کارخانه به قیمت تولیدی خرید کنید و سود واسطه ها و سود فروشگاه مبل را پس انداز کنید. در اینصورت شما ارزان خریده اید. ۰۹۳۹۴۳۲۵۵۰۰ اقای علوی
ادرس سایت www.moblelux.ir

بدون واسطه خرید کنید سود واسطه و سود نمایشگاه را پس انداز کنید خرید مبل مستقیم از تولیدی به قیمت کارخانه

بازسازی و تعمیر انواع مبلمان ایرانی و خارجی تعمیرات مبل در اصفهان.

,مبل جنسی, صندلی جنسی, مبل تانترا, مبل لاولی بد, مبل زناشویی در اصفهان

 

 

برچسب ها:

وارزانسرای لوازم خانگی اصفهان, شهر لوازم خانگی اصفهان, فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی اصفهان, قیمت لوازم خانگی در اصفهان, بزرگترین فروشگاه لوازم خانگی در اصفهان, افتتاح شهر لوازم خانگی اصفهان, نمایشگاه لوازم خانگی اصفهان, لوازم خانگی اصفهان اقساطی, حراج لوازم خانگی در اصفهان, قیمت لوازم خانگی در اصفهان, شهر لوازم خانگی اصفهان خیابان امام خمینی, شهر لوازم خانگی شهر فرش اصفهان,