مبل استراحت اصفهان، به مبلی می گویند که روی آن می توان به راحتی دراز کشید و استراحت کرد. این مبل ها انواع مختلفی دارند. شما میتوانید یک مبل تک نفره استراحت در منزل یا بالکن یا حیاط خانه داشته باشید و از ان لذت ببرید. مبل های استراحت بصورت یک نفره و دو نفره تولید میشوند، می توانند جای کاناپه و مبل های معمولی از انها استفاده کرد.

مبلمان استراحت تک نفره, را هم می شود در فضای داخلی استفاده کرد و هم در فضای بیرون مانند حیاط یا کنار استخر برای آفتاب گرفتن. در کنار مدل های بدون پارچه که برای فضای بیرون مناسب هستند مدل هایی با چرم پارچه های مقاوم در برابر آب و هوای بد بیرون نیز وجود دارند که طبیعتا نسبت به مدل های بدون پارچه راحت تر هستند.

مبل استراحت تک نفره طراحی کاملا ارگونومیک و طبی

مبل استراحت بصورت تک نفره و دونفره به سفارش مشتری ساخته میشود.

 

مبل استاندارد چیست؟ قیمت نمایشگاه ۸/۵۵۰/۰۰۰
قیمت تولیدی ۵/۳۵۰/۰۰۰
خرید مستقیم از تولید کننده: تولیدی مبل لوکس
حداکثر زمان تحویل: ۱۰ الی ۱۵ روز کاری
نحوه پرداخت:نقدی و اقساطی
پارچه: قیمت با پارچه ایرانی محاسبه شده است
محل تولیدی: اصفهان : رهنان
رنگ چوب و پارچه: قابل تغییر و دلخواه مشتری
خرید حضوری و آنلاین
ارسال برای اصفهان و سراسر کشور

 

قیمت نمایشگاه ۸/۵۵۰/۰۰۰
قیمت تولیدی ۵/۳۵۰/۰۰۰
خرید مستقیم از تولید کننده: تولیدی مبل لوکس
حداکثر زمان تحویل: ۱۰ الی ۱۵ روز کاری
نحوه پرداخت:نقد و اقساط
پارچه: قیمت با پارچه ایرانی محاسبه شده است
محل تولیدی: اصفهان : رهنان
رنگ چوب و پارچه: قابل تغییر و دلخواه مشتری
خرید حضوری و آنلاین
ارسال برای اصفهان و سراسر کشور

مشاوره و خرید مبل مطالعه ۰۹۳۹۴۳۲۵۵۰۰ علوی

مبل استراحت تک نفره برای منزل

اما اگر فقط هدفتان از مبل تک نفره استراحت و لم دادن در خانه است مدل دایا می تواند بهترین گزینه باشد چرا که فقط برای همین هدف طراحی شده است. انحنای طراحی شده در این مبل ظاهری شبیه به یک ننوی آرامش بخش را به این مبل تک نفره داده است.

مبلمان استراحت برای فضای آزاد و حیاط

مبل تک نفره را می شود در فضای بیرون مانند حیاط یا کنار استخر برای آفتاب گرفتن استفاده کرد. در کنار مدل های پارچه ای که برای فضای بیرون خانه مناسب هستند مدل هایی با چرم پارچه های مقاوم در برابر آب و هوای بد بیرون تولید میشوند. که برای بیرون از منزل استفاده میشود.

روی مبل مناسب استراحت کنید تا به آرامش برسید

برای انتخاب مبلمان د‌‌لخواه خود‌‌،‎ حتما مبلی را انتخاب کنید‌‌ که مطابق با اصول ارگونومیک باشد. فریفته زیبایی مبل ها نشوید‌‌، آن را می‌خرید‌‌ و به خانه می‌برید‌‌. اما می‌بینید‌‌. نشستن روی ان راحت نیست. چه برسد که روی ان استراحت کرد. اگر در منزل یک اتاق برای استراحت و مطالعه در نظر گرفته اید. بهتر است از مبل استراحت استفاده کنید. که با اصول ارگونومیک طراحی شده در هنگام دراز کشیدن و خابیدن کاملا از ستون فقرات پشتیبانی میکند و به بدن شما اسب نمیرساند.

خرید مبل مستقیم از تولیدی

خرید مبل مستقیم از تولیدی یعنی خرید یک محصول با کیفیت با قیمت ارزان. وقتی بدون واسطه خرید کنید یعنی یک خرید ارزان. شما دوستان میتوانید تمامی محصولات تولیدی مبل لوکس را بدون واسطه مستقیم از درب کارخانه به قیمت تولیدی خرید کنید و سود واسطه ها و سود فروشگاه مبل را پس انداز کنید. ۰۹۳۹۴۳۲۵۵۰۰ اقای علوی
ادرس سایت www.moblelux.ir

بدون واسطه خرید کنید سود واسطه و سود نمایشگاه را پس انداز کنید خرید مبل مستقیم از تولیدی به قیمت کارخانه

بازسازی و تعمیر انواع مبلمان ایرانی و خارجی تعمیرات مبل در اصفهان.

,مبل جنسی, صندلی جنسی, مبل تانترا, مبل لاولی بد, مبل زناشویی در اصفهان,

 

برچسب ها:

,مبل تک نفره ریلکسی,مبل درازکش,آرمیدن روی صندلی, آرمیدن روی مبل, استراحت در منزل, انواع صندلی راحتی تک نفره, اولین صندلی راحتی در جهان, جدیدترین صندلی راحتی تک نفره, صندلی راحتی تک نفره, صندلی راحتی روکش دار, صندلی راحتی فرانسوی ها چگونه است؟, صندلی راحتی مدرن تک نفره, صندلی های راحتی, صندلی های راحتی روکش دار,