مبل جدید اصفهان. از در کارخانه بدون واسطه خرید کنید. همان‌طور که در تصویر این ست مبل مشاهده می‌کنید، طراحی سرویس مبل دیانا ساده و شیک است. بهره گرفتن از کوسن‌های رنگی گل‌دار در نگاه اول چشم هر بیننده‌ای را به خود خیره نگه می‌دارد. امر دوم که سبب متمایز شدن این کالا نمای بسیار زیبا از کار از روبرو مشاهده کنید. این طراحی به دلیل دوخت های بیرون مبل و داخل مبل تک نفره انجام شده. قرینه بودن این ایده پردازی نشانه بارز این زیبایی محسوب می‌شود. دسته‌‌ها و پشت مبلمان بصورت هم سطح طراحی ‌شده‌اند که فضای بیشتر و راحت‌تری را برای نشیمن در اختیار شما قرار می‌دهند. شما با بهره گرفتن از مبل‌های تکی می‌توانید یک چیدمان قرینه را در فضا حاصل کرده و فضایی را برای یک گفتگوی صمیمی فراهم آورید. شما با استفاده از این سرویس مبل شکیل می‌توانید بی‌نظیرترین چیدمان را در منزل خود داشته باشید.

مبل راحتی مدل دیانا نشیمن بسیار فوق العاده تمام پارچه که البته میشوت تمام چرم یا ترکیبی باشد

ست مبل راحتی مدرن 7 نفره 1+1+2+3 میباشد که میشود کم یا زیاد کرد

مبل راحتی مدل دیانا کار شده از بهترین چوب ابر و پارچه مبلی خارجی

تشک کف نشیمن مبل راحتی  مدل مدرن به صورت تشک درجه یک و از اسفنج 30 کیلوئی 12 سانت

درجه کیفیتی A تولید میگردد

کف مبل راحتی مدرن بصورت کف ثابت و تمامی کوسن ها زیپ واستر دار وقابل شستشو میباشند

تنوع رنک دارد رنگ بندی پارچه ساده و گلدار به انتخاب شما

ضمانت 3ساله کلاف 1ساله کف دارد

مدت زمان اماده سازی مبل لارن 7 الی 15 روز کاری میباشد

نکات کلی در مورد طراحی با مبل های راحتی

مبل های راحتی یکی از مهم ترین عناصر دکوراتیو در طراحی دکوراسیون داخلی منزل می باشند. با استفاده از مبل های راحتی می توان با صرف مدت زمان اندکی بهترین دکوراسیون را طراحی کرد. برای زیبایی و جذابیت هرچه بیشتر محیط می توان از شال مبل، کوسن فانتزی و پاف استفاده کرد.

از مبل راحتی برای مکان های غیر رسمی استفاده می شود. استفاده از یک سبک چیدمان به تنهایی زیبا نخواهد بود. شما باید کمی حوصله به خرج دهید و از رنگ های شاد و دکوراسیون متفاوت استفاده کنید.با استفاده از کاناپه های سه نفره، مبل های تکی و کاناپه های دو نفره می توان ایده های منحصر به فردی را طراحی کرد. استفاده از شومینه، فرش یا میز تلویزیون باعث می شود که چیدمان بهتری داشت. برای خرید مبلمان راحتی می توانید به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید.

یا مبلمان را مستقیم و بدون واسطه از تولیدی بخرید مبل خوش پسند محصولات خود را بدون واسطه مستقیم از درب کارخانه عرضه مینماید تا شما بدون واسطه و به قیمت تولیدی خرید کنید.

خرید مبل مستقیم از تولیدی

خرید مبل مستقیم از تولیدی یعنی خرید یک محصول با کیفیت با قیمت ارزان. وقتی بدون واسطه خرید کنید یعنی یک خرید ارزان.
شما دوستان میتوانید تمامی محصولات تولیدی مبل لوکس را بدون واسطه مستقیم از درب کارخانه به قیمت تولیدی خرید کنید و سود واسطه ها و سود فروشگاه مبل را پس انداز کنید. در اینصورت شما ارزان خریده اید. ۰۹۳۹۴۳۲۵۵۰۰ اقای علوی
ادرس سایت www.moblelux.ir

بدون واسطه خرید کنید سود واسطه و سود نمایشگاه را پس انداز کنید خرید مبل مستقیم از تولیدی به قیمت کارخانه

بازسازی و تعمیر انواع مبلمان ایرانی و خارجی تعمیرات مبل در اصفهان.

,مبل جنسی, صندلی جنسی, مبل تانترا, مبل لاولی بد, مبل زناشویی در اصفهان,

 

,مبل راحتی جدید اصفهان,خرید مبل جدید,فروش مبل جدید,قیمت مبل جدید,مبل راحتی جدید,مبل مدل جدید,عکس مبل جدید,مبلمان مدل جدید,