خرید مستقیم از تولید کننده: تولیدی مبل لوکس

حداکثر زمان تحویل: 10 الی 15 روز کاری

نحوه پرداخت:نقد و اقساط (چک کارمندی)

پارچه: قیمت با پارچه خارجی محاسبه شده است

محل تولیدی: اصفهان : رهنان

رنگ چوب و پارچه: قابل تغییر و دلخواه مشتری

تعداد نفرات نشیمن: 7 نفره + قابلیت تغییر

خرید حضوری و آنلاین

ارسال برای اصفهان و سراسر کشور

تعمیرات مبل راحتی در اصفهان, مبلمانی که در منزل و یا محل کار قرار دارند، اصولاً بعد از گذشت مدت زمانی، بر اثر استفاده مداوم دچار فرسودگی می شوند و نیاز به تعمیرات دارند. ظاهر ناخوشایند مبلمان می تواند تاثیر نامطلوبی بر دکوراسیون داخلی محل زندگی و یا کار ما داشته باشد. ممکن است میزان این آسیب و تغییرات به حدی باشد که لازم داشته باشیم مبلمان خود را عوض کنیم. بسیاری از افراد فکر می‌ کنند به محض اینکه پارچه های مبلشان خراب شود و یا اینکه یکی از پایه‌های مبل بشکند باید مبلمان خود را کنار بگذارند و به فکر مبل های جدید باشند. درصورتی ‌که وقتی چنین اتفاق‌هایی برای مبلمان می‌ افتد به سادگی می شود آن را تعمیر کرد تا درست مثل روز اولشان شوند. اکثر اوقات می توان با صرف هزینه های کمتر و تعمیرات مبلمان را مانند روز اول درست کرد.

09394325500 اقای علوی

بررسی مبلمان پیش از تعمیر مبل در اصفهان

برای اینکه تشخیص بدهید که مشکل مبلمان شما با انجام کارهایی مثل مبل شویی و تعمیرات قابل حل است و یا این که حتماً باید مبلمان خود را عوض کنید، باید قسمت‌های مختلف مبل ها را بررسی کنید.

اولین قدم در این راه، بررسی اسکلت چوبی مبل است که به آن کلاف مبل هم می گویند. چنانچه مبلمان منزل دارای کلاف سالم است و در آن شکستگی نمی بینید، می توانید آن را تعمیر کنید. در غیر این صورت احتمالا باید به فکر یک مبلمان جدید باشید زیرا هر گونه آسیب شدید به کلاف چوبی مبلمان تقریباً غیر قابل تعمیر و جبران است.

مسئله دیگر بررسی رنگ بدنه مبلمان شما است. لازم است که شما علاوه بر بررسی کلاف مبلمان، به رنگ قسمت چوبی مبل دقت کنید. اگر روی این قسمت ها اثری از خوردگی و یا از بین رفتگی در ابعاد زیاد نباشد، امکان تعمیر مبل و رفع خراشیدگی روی سطوح وجود دارد. همچنین در صورت آسیب دیدگی وسیع، اگر مبلمان خود را به یک مرکز تعمیر مبل راحتی در اصفهان که در انجام این کار ماهر باشد بسپارید، آنها می‌ توانند رویه و پارچه مبل را جدا کنند و مجدداً سطح بدنه را رنگ آمیزی کنند.

تعمیرات مبل

تعمیرات مبل یکی از گزینه های مقرون به صرفه برای نوسازی دکوراسیون منزل است. با تعویض و یا تعمیر مبل میتوانیم دستی به سر و روی خانه خود بکشیم. تعمیر مبل راحتی و تعمیر مبل استیل اصلی ترین مواردی است که در مورد نوسازی دکوراسون منزل میتوان انجام داد.

تعمیرات مبل راحتی

اگر مبل راحتی شما خراب شده و نیاز به تعمیر دارد، تعمیر اسفنج مبل راحتی ، تعویض پارچه مبل راحتی ، تعمیر شکستگی مبل , تعمیر مبل ال , تعمیر مبل چرم , تعمیر مبل چستر و کلاف از جمله خدماتی هستند که توسط مبل لوکس به مشتریان عزیر ارائه میشود.

مبل راحتی پرکاربردترین نوع مبل است که همان طور که از نامش پیداست به خاطر راحت بودن بیشتر از سایر انواع مبلمان از آنها استفاده میشود. مشکلاتی مانند پارگی پارچه مبل، فرورفتگی کف مبل ، خراب شدن فوم ، شکستن پایه مبل معمولا برای بعد از مدتی استفاده برای مبل های راحتی طبیعی هستند.

آیا تعمیر مبل راحتی به صرفه است ؟

تعمیرات مبلمان راحتی , با توجه به کیفیت مبلمان شما مشکلات ذکر شده ممکن است بعد از چند سال و با در بعضی مواقع بعد از چند ماه برای شما پیش بیاید. همواره تعمیر وسایل نسبت به خرید وسیله جدید مقرون به صرفه تر هستند. حال با توجه به شرایط اقتصادی خاص کشور صرفه جویی در هزینه ها جز ملزومات زندگی به حساب می آید. لذا با تعمیرات مبلمان شما می توانید با هزینه ای چندین برابر کمتر از خرید مبل جدید مبلمان خود را دوباره نو و شیک کنید.

تعمیرات مبل شامل چه مواردی می‌شود؟

خرابی و پاره شدن پارچه مبل راحتی
پوسیده شدن پارچه میل راحتی
شکستگن پایه مبل راحتی
لق شدن شکستن کلاف مبل (اسکلت مبل)
به صدا افتادن فنر های مبل راحتی
فرو رفتگی کفی مبل و دسته ها

در صورتیکه مبل خود را به تعمیر کاران با تجربه بسپارید کلیه موارد ذکر شده را می توانند برای شما تعمیر کنند. اما اگر برای تعمیرات مبل به افرادی که تخصص و مهارت کافی ندارند اعتماد کنید نتیجه کار مطلوب نخواهد بود .

قیمت تعمیر مبل راحتی

قیمت تعمیر مبل راحتی از 500 هزار تومان تا 15 میلیون تومان متغییر است. البته باید توجه داشته باشید که برای استعلام قیمت دقیق لازم تا تصویر مبلمان خود را برای کارشناسان ما ارسال کنید تا قیمت تعمیر مبل به صورت دقیق خدمت شما اعلام شود.

برای تعمیر مبل راحتی در ابتدا باید از سالم بودن کلاف مبل راحتی مطمئن شد. از آنجایی که اکثر اوقات کلاف مبل راحتی در زیر پارچه پنهان شده است بعد از برداشتن پارچه, خرابی و یا شکستگی های کلاف نمایان میشود. همانطور که پیشتر گفتیم قبل از رویه کوبی باید تعمیرات لازم روی کلاف انجام شود. نکته بعدی که که در تعمیر مبلمان راحتی اهمیت دارد استفاده از فوم با کیفیت بر اساس نوع کار است. در نهایت انتخاب پارچه مبل که بر اساس سلیقه مشتری و انتخاب او روی کار کوبیده می شود.

خدمات تعمیر مبلمان

ما به طور تخصصی انواع خرابی های مبلمان و میز و صندلی را تعمیر میکنیم ، با این وجود تعمیرات مبل و صندلی اصلی ترین سرویس ماست. اگر مبل شما آسیب دیده است ، ما می توانیم آن را در کمترین زمان و با هزینه مناسب تعمیر کنیم.

بهترین روش برای محاسبه هزینه تعمیر مبلمان این است که عکس مبل خود را برای ما  ارسال کنید. 09394325500 علوی.

تعمیر فرورفتگی تشک مبل

همانطور که در قسمت تعمیر فوم مبل اشاره شد. بعد از مدتی استفاده از مبل ها فوم , اسفنج و یا فنر مبلمان دچار خرابی میشوند و همین موضوع باعث میشود که تشک یا کفی مبل دچار فرورفتگی شود. ما میتوانیم بسته به نوع خرابی تشک مبل را با بهترین فوه های باکیفیت مانند مموری فوم جایگزین کنیم تا به این ترتیب تشک ها مانند روز اولین زیبا و قابل استفاده باشند.

تعمیر شکافتگی دوخت مبل

شکافته شدن محل دوخت پارچه مبل یکی از خرابی های شایع مبلمان است که بعد یک دوره استفاده امکان دارد رخ دهد. برای تعمیر خرابی هایی از این نوع میتوانید عکس مبل خود را برای ما از طریق شماره ۰۹۱۲۳۵۰۷۵۳۹ بفرستید . در صورت امکان تعمیر شکافتگی دخت مبل در محل (منزل) شما انجام خواهد شد. تعمیر مبل در منزل این حسن را دارد که شما را از دردسرهای غیر ضروری حمل و نقل آسوده میکند و تعمیرات در سریعترین زمان ممکن انجام میشود.

تعمیر پوسیدگی رنگ چرم مبل

برای رویه مبل های چرمی از انواع مختلف پارچه چرم استفاده میشود که هر یک ویژگی های خود را دارند. در صورتیکه پارچه چرم مبل شما پوست پوست شده و رنگ آن رفته میتوان قیمت خراب را چرم از همان نوع جایگزین کرذ و یا در صورت امکان چرم را ترمیم نمود.

تعمیرات مبل به صرفه تر است یا خرید مبلمان جدید؟

حتی اگر شرایط اقتصادی این چند سال را هم ندیده بگیریم باز هم تعمیر به نظر به صرفه می‌‌آید. اگر می خواهید دستی به سر و روی خانه تان بکشید می توانید با هزینه به مراتب کمتر از خرید مبلمان جدید مبل های خود را نو کنید. در بسیاری از موارد هزینه تعمیر حتی از نصف هزینه خرید مبلمان جدید هم کمتر است.

در بسیاری از موارد بعد از تعمیر مبل تغییرات انجام شده به قدری زیاد هستند که مشتریان باور نمیکنند مبلمانی که میبینند همان مبل های قدیمی خودشان است. شما با تعمیر کردن مبل استیل به مراتب هزینه خیلی بیشتری را می توانید صرفه جویی کنید.
حتی در صورت خریداری باکیفیت ترین مبلمان باز هم بعد از گذشت چند سال با فرسودگی آن­ها روبه رو خواهید بود و در چنین شرایطی بهترین گزینه اقدام به تعمیرات است. حتی گاهی مواقع نیز ممکن است هیچ گونه اثری از فرسودگی در مبلمان به چشم نخورد اما طرح و رنگ مبلمان شما را زده کرده باشد و بخواهید با کمترین هزینه تغییری بزرگ در مبلمان و در نهایت در دکوراسیون داخلی خانه خود ایجاد کنید.

اگر شما نیز به تازگی به فکر تعمیر و ایجاد تغییراتی در مبلمان خود افتاده ­اید و ساکن شمال تهران هستید تعمیر مبل شمال تهران برای شما بهترین گزینه به شمار خواهد رفت. مناطق تحت پوشش تعمیرات شمال تهران عبارتند از :

09394325500 اقای علوی

 

خرید مستقیم مبل از تولیدی به قیمت کارخانه

وقتی شما واسطه را حذف کنید و مستقیم از تولیدی خرید کنید سود واسطه ها و نمایشگاه دار از محصول حذف میشود و این خرید یعنی خرید یک محصول با کیفیت با قیمت ارزان.
شما دوستان میتوانید تمامی محصولات تولیدی مبل لوکس را بدون واسطه مستقیم از درب کارخانه به قیمت تولیدی خرید کنید و سود واسطه ها و سود فروشگاه مبل را پس انداز کنید. در اینصورت شما ارزان خریده اید.

تلفن مشاوره و ثبت سفارش ۰۹۳۹۴۳۲۵۵۰۰ اقای علوی. ادرس سایت www.moblelux.ir

خرید مستقیم مبل از تولیدی بدون واسطه خرید کنید سود واسطه و سود نمایشگاه دار را پس انداز کنید

خرید مستقیم مبل از تولیدی به قیمت کارخانه.

بازسازی و تعمیر انواع مبلمان ایرانی و خارجی تعمیرات مبل در اصفهان.

,مبل جنسی, مبل زناشویی, مبل لاولی بد, مبل زناشویی در اصفهان,

خرید مبل مستقیم از تولیدی

تعمیرات تخصصی مبلمان

مبل زناشویی لاولی بد

خرید پاف مبلی از تولیدی