معرفی مبل چستر مارشال

مبل چستر مارشال یکی دیگر از مبل های سبک چستر است که با پایه های چوبی تولید شده و به دلیل قیمت مناسب خود در دسته مبل های اقتصادی و مقروه به صرفه قرار می گیرد. شما می توانید مبل چستر مارشال با دوخت چستر، ساده حصیری و یا به صورت ترکیبی سفارش دهید، دوخت کلی کار ترکیبی از دوخت چستر و ساده است. پایه های مبل از جنس چوب هستند و امکان تغییر در رنگ چوب مبل در کنار رنگ پارچه وجود دارد. مبل چستر مارشال در یک ست کامل هفت نفره شامل یک عدد مبل سه نفره ، یک عدد مبل دو نفره و دو عدد مبل تک نفره توسط تولیدی مبلمان ایلیا تولید و عرضه می شود.

مشخصات مبل چستر مارشال

•مکان تولیدی: شهرک ولیعصر – یافت آباد
•تعداد نشیمن: 7 نفره
•ترکیبات مبلمان: ست کامل 7 نفره (1+1+2+3)
•اجزای مبلمان: یک عدد مبل 3 نفره، یک عدد مبل 2 نفره، دو عدد مبل 1 نفره
•جنس کلاف: چوب سفید روس
•جنس نشیمن: فوم سرد
•نوع فوم: فوم 12 سانتی
خرید مبل چستر مارشال

اگر از علاقه‌مندان به مبل‌های سبک چستر هستید و قصد خرید مبل چستر مارشال را دارید، در سایت سوفامبل دو روش مختلف برای خرید فراهم شده است و شما می‌توانید از یکی از دو روش زیر سفارش خود را ثبت کنید:
1. خرید مستقیم از فروشنده: برای انجام این کار شما باید بر روی کادر قرمز رنگ در صفحه مشخصات مبل چستر مارشال “مشاهده شماره تماس تولیدی” کلیک کنید و با شماره تماس تولید کننده تماس برقرار کرده و سفارش خود را ثبت کنید.
2. خرید از سایت: در کنار خرید از تولید کننده امکان ثبت سفارش از طریق سایت سوفامبل بدون پرداخت هزینه نیز فراهم شده است، شما می توانید سفارش خود را از طریق سایت ثبت کنید تا از طرف تولید کننده با شما تماس گرفته شود، پس از تماس سفارش شما نهایی می شود.

شما در سوفامبل میتوانید مبل چستر و مبل راحتی مورد نظر خود را به صورت مستقیم (آنلاین و یا حضوری) از تولیدی مبل خریداری کنید.
Product sidebar

خرید مستقیم از تولیدی

خرید حضوری و آنلاین

ارسال برای تهران و سراسر کشور
محصولات مشابه

 

خرید مبل مستقیم از تولیدی

خرید مبل مستقیم از تولیدی یعنی خرید یک محصول با کیفیت با قیمت ارزان. وقتی بدون واسطه خرید کنید یعنی یک خرید ارزان. شما دوستان میتوانید تمامی محصولات تولیدی مبل لوکس را بدون واسطه مستقیم از درب کارخانه به قیمت تولیدی خرید کنید و سود واسطه ها و سود فروشگاه مبل را پس انداز کنید. ۰۹۳۹۴۳۲۵۵۰۰ اقای علوی
ادرس سایت www.moblelux.ir

بدون واسطه خرید کنید سود واسطه و سود نمایشگاه را پس انداز کنید خرید مبل مستقیم از تولیدی به قیمت کارخانه

بازسازی و تعمیر انواع مبلمان ایرانی و خارجی تعمیرات مبل در اصفهان.

,مبل جنسی, صندلی جنسی, مبل تانترا, مبل لاولی بد, مبل زناشویی در اصفهان,

بهترین مبل فروشی