مبل راحتی کاریزما

 

نقد و بررسی اجمالی

مبل راحتی کاریزما مبلی جدید، مدرن، با طراحی خاص که ترکیبی از مدل های چستر و راحتی است تولید و در دسترس قرار گرفته است. ویژگی که مبل کاریزما را با سایر مبل ها راحتی و چستر متفاوت می کند، همانگونه که در تصاویر قابل مشاهده است نوع طراحی مبل یک نفره این مدل است. کلاف مبل کاریزما ساخته شده از چوب روس و پایه های این مدل از جنس چوب راش که توسط سی ان سی خراطی شده است. نشیمنگاه مبل راحتی کاریزما از تشکی با اسفنج 35 کیلوگرمی درجه یک که دارای 14 سانت ضخامت و پوشش سرتا سر لایکو که از راحتی و دوام بالایی برخوردار است طراحی و ساخته شده است. پارچه استفاده شده در این مبل از چرم پارچه های خارجی مایا و ملیتا می باشد که می تواند ظاهری جذاب و زیبا تری از مبل را در منزل شما به وجود آورد. مبل راحتی کاریزما دارای 24 ماه ضمانت مجموعه اثاث چین می باشد.

در صورت وجود هرگونه سوال می توانید با کارشناسان سایت اثاث چین در طی 24 ساعت شبانه روز تماس حاصل فرمایید.

مبل کاریزما یکی از جدیدترین محصولات گالری سانترال مبل است که کاملا مطابق با سلیقه خاص پسندان و افرادی که سبک های مینیمال و ساده دوست دارند میباشد.

اگر شما هم فضای کمی در منزل دارید و یا بدنبال مبلمان ظریف هستید پیشنهاد ما مبل کاریزماست.

ست اصلی این محصول دارای 2 کاناپه سه نفره و 2 عدد مبل تکی است (1+1+3+3) ، اما شما میتوانید با توجه به فضایی که در دسترس دارید تعداد نشیمن را تغییر دهید.

به طور مثال یک کاناپه 2 نفره را جایگزین کاناپه 3 نفره کنید تا مقدار زیادی از فضای منزلتان اشغال نشود.

در بدنه این مبلمان تماما از چوب روسی استفاده شده که این چوب دوام بسیار بالایی دارد و ما کیفیت کلاف داخلی را کاملا برای شما تضمین میکنیم.

همچنین چوب های رنگ شده ای که در سطح کار به عنوان پایه بکار رفته اند از جنس راش گرجستان است و شما مطابق با سلیقه خودتان میتوانید رنگ پایه ها را تغییر دهید.(به پایین صفحه مراجعه کنید)

اسفنج هایی که در این مبلمان استفاده شده از جنس 32 کیلویی ویژه زاگرس است که بسیار با کیفیت و از بهترین های بازار میباشد.

برای تغییر رنگ و جنس مبل کاریزما میتوانید به نمونه پارچه هایی که در پایین صفحه برایتان گذاشته ایم توجه کنید و مطابق با سلیقه خودتان رنگ دلخواه را سفارش دهید.

لازم به ذکر است که تعداد و مدل کوسن ها ، تمام ریزه کاری ها و همچنین جنس کلاف داخل ،جنس و سایز اسفنج ها و … را میتوانید کاملا شخصی سازی کنید.(سوپر شرکتی)

مبل کاریزما از پرفروش ترین محصولات ما است و کیفیت آن را کاملا تضمین میکنیم.

سانترال-مبل-راحتی-کاریزما

لطفا برای سفارشی سازی مبل کاریزما( تغییر رنگ و جنس پارچه و تغییر رنگ چوب) به مدلهای زیر رجوع کنید و در پایان فاکتور خود نام پارچه و شماره رنگ مورد نظرتان را ذکر بفرمایید.