مبل زناشویی لاولی بد مدل دیانا. لذت و هیجان بیشتر و پوزیشن های جدید رابطه جنسی را با مبل لاولی بد مدل دیانا تجربه کنید. مبل لاولی بد مطابق با انحنای بدن انسان طراحی شده و با تغییر زاویه لگن و شکل دهی مناسب به بدن زن و مرد، شرایط ایده آل برای انجام بیش از 55 پوزیشن رابطه جنسی را فراهم می کند تا رابطه ای لذت بخش با بالاترین میزان رضایت جنسی را تجربه کنید. اگر زوج جوان و ماجراجویی هستید موقعیت های جدید و مهیج رابطه جنسی را دوست خواهید داشت. اگر زوج باتجربه تری هستید و انجام بعضی از پوزیشن ها برای شما دشوار است یا به بدنتان فشار وارد می کند از راحتی و پشتیبانی مبل لاولی بد شگفت زده خواهید شد.

مشاوره و ثبت سفارش شماره تماس واتس اپ ایتا و بله 09394325500 اقای علوی

مبل زناشویی لاولی بد   خرید مستقیم از تولید کننده: تولیدی مبل لوکس
  حداکثر زمان تحویل: 5 الی 10 روز کاری
  نحوه پرداخت:نقدی
  پارچه: قیمت با پارچه ایرانی محاسبه شده است
  محل تولیدی: اصفهان : رهنان
  خرید حضوری و آنلاین
 ارسال برای اصفهان و سراسر کشور 

مزایای استفاده از مبل جنسی لاولی بد

تجربه بیش از 55 پوزیشن رابطه جنسی.
تجربه ارگاسم های مکرر و شدیدتر زنان.
کاهش فشار از بدن، اندام و عضلات زن و مرد.
تغییر زاویه لگن زن برای تحریک پذیری نقطه جی و ماهیچه های واژن.
کنترل عمق و زاویه ورود آلت، کاهش فشار از عضلات کف لگن مرد برای کنترل انزال.
تنوع زیاد پوزیشن های زن روی مرد – Female on Top برای تماس و تحریک کلیتوریس.
تنگ تر شدن واژن و تحریک پایانه های عصبی انتهای واژن (دخول عمیق – Deep Spot).

اطمینان داشته باشید که با استفاده از مبل لاولی بد رابطه جنسی بی نظیز و هیجان انگیزتری خواهید داشت. راهنمای استفاده و پوزیشن های قابل اجرا با مبل لاولی بد را می توانید به صورت رایگان از طریق دکمه زیر دریافت کنید.

مبل زناشویی لاولی بد مدل دیانا

مبل جنسی لاولی بد دارای سیستم قوس سه گانه است که برای بهبود پوزیشن های معمول رابطه جنسی و پوزیشن های پیشرفته کاماسوترا طراحی شده تا لذت و هیجان بیشتری را در رابطه جنسی تجربه کنید.
شاید این سوال در ذهن شما شکل گیرد که مبل لاولی بد چطور می تواند بر رابطه جنسی تاثیر گذار باشد؟
رابطه جنسی روی یک سطح صاف مانند تختخواب یا زمین را تصور کنید. به طور معمول فقط چند پوزیشن راحت وجود دارد و شما طبق روال همیشه آنها را تکرار می کنید و حتی در بعضی از آنها به ستون فقرات، کمر، زانوها و اندام بدن شما فشار وارد شده و حواس شما را از رابطه جنسی و لذت بردن منحرف می کند.
مبل لاولی بد با شکل دهی مناسب به بدن شما و شریک جنسیتان، شرایط ایده آل برای انجام بیش از 55 پوزیشن رابطه جنسی را فراهم می کند تا بیشترین میزان رضایت جنسی را تجربه کنید.
تاثیر اندازه ها و زوایا در کارایی مبل لاولی بد
اندازه ها و قوس های مبل لاولی بد برای عملکرد صحیح آن بسیار حیاتی است تا لذت در رابطه جنسی را به حداکثر برساند. عرض استاندارد شده مبل لاولی بد به زن کمک می کند تا از عضلات چهار سر ران و گلوتئوس خود استفاده کرده تا حرکات لگن خود را به حداکثر برساند. ارتفاع مناسب قسمت های مختلف و فاصله استاندارد بین قوس ها فشارهای وارده به ستون فقرات، کمر، زانوها و اندام بدن شما و شریک جنسیتان را کاهش داده تا با آزادی عمل بتوانید پوزیشن های مختلف را انجام دهید.

مبل زناشویی

اگر زوج جوان و ماجراجویی هستید موقعیت های جدید و مهیج رابطه جنسی را دوست خواهید داشت. اگر زوج باتجربه تری هستید و انجام بعضی از پوزیشن ها برای شما دشوار است یا به بدنتان فشار وارد می کند از راحتی و پشتیبانی مبل لاولی بد شگفت زده خواهید شد.

ساخت سفارشی مبل جنسی لاولی بد مدل دیانا با جزییات دلخواه شما
مبل جنسی لاولی بد مدل دیانا بر اساس قد متوسط آقایان همراه با یک بالش افزایش دهنده ارتفاع مبل ساخته شده و به صورت رایگان به سراسر کشور ارسال می گردد. در صورت تمایل می توانید علاوه بر انتخاب رنگ روکش، بعضی جزییات دیگر از قبیل رنگ نخ دوخت نهایی و تعداد بالش مبل لاولی بد را به سلیقه خود انتخاب کنید.

خرید مستقیم مبل از تولیدی به قیمت کارخانه

وقتی شما واسطه را حذف کنید و مستقیم از تولیدی خرید کنید سود واسطه ها و نمایشگاه دار از محصول حذف میشود و این خرید یعنی خرید یک محصول با کیفیت با قیمت ارزان.
شما دوستان میتوانید تمامی محصولات تولیدی مبل لوکس را بدون واسطه مستقیم از درب کارخانه به قیمت تولیدی خرید کنید و سود واسطه ها و سود فروشگاه مبل را پس انداز کنید. در اینصورت شما ارزان خریده اید.

تلفن مشاوره و ثبت سفارش ۰۹۳۹۴۳۲۵۵۰۰ اقای علوی. ادرس سایت www.moblelux.ir

خرید مستقیم مبل از تولیدی بدون واسطه خرید کنید سود واسطه و سود نمایشگاه دار را پس انداز کنید

خرید مستقیم مبل از تولیدی به قیمت کارخانه.

بازسازی و تعمیر انواع مبلمان ایرانی و خارجی تعمیرات مبل در اصفهان.

,مبل جنسی, مبل زناشویی, مبل لاولی بد, مبل زناشویی در اصفهان,

برچسب ها:

,مبل لاولی بد مدل ویکتوریا, مبل لاولی بد مدل لیندا, مبل لاولی بد مدل ایرسا, مبل لاولی بد مدل ماریا, مبل لاولی بد مدل نوشا, مبل لاولی بد مدل دیانا, بالش لاولی کمبو, بالش لاولی رمپ,