مبل زناشویی لاولی بد مدل دیانا. لذت و هیجان بیشتر و پوزیشن های جدید رابطه جنسی را با مبل لاولی بد مدل دیانا تجربه کنید.

مبل لاولی بد مطابق با انحنای بدن انسان طراحی شده و با تغییر زاویه لگن و شکل دهی مناسب به بدن زن و مرد، شرایط ایده آل برای انجام بیش از 55 پوزیشن رابطه جنسی را فراهم می کند تا رابطه ای لذت بخش با بالاترین میزان رضایت جنسی را تجربه کنید.

اگر زوج جوان و ماجراجویی هستید موقعیت های جدید و مهیج رابطه جنسی را دوست خواهید داشت. اگر زوج باتجربه تری هستید و انجام بعضی از پوزیشن ها برای شما دشوار است یا به بدنتان فشار وارد می کند از راحتی و پشتیبانی مبل لاولی بد شگفت زده خواهید شد.

مبل زناشویی لاولی بد   قیمت فروشگاه 7/950/000
  قیمت تولیدی 5/350/000
  خرید مستقیم از تولید کننده: تولیدی مبل لوکس
  حداکثر زمان تحویل: 5 الی 10 روز کاری
  نحوه پرداخت:نقدی
  پارچه: قیمت با پارچه ایرانی محاسبه شده است
  محل تولیدی: اصفهان : رهنان
  خرید حضوری و آنلاین
 ارسال برای اصفهان و سراسر کشور 

مشاوره و خرید محصول 09394325500 اقای علوی

مزایای استفاده از مبل جنسی لاولی بد

تجربه بیش از 55 پوزیشن رابطه جنسی.
تجربه ارگاسم های مکرر و شدیدتر زنان.
کاهش فشار از بدن، اندام و عضلات زن و مرد.
تغییر زاویه لگن زن برای تحریک پذیری نقطه جی و ماهیچه های واژن.
کنترل عمق و زاویه ورود آلت، کاهش فشار از عضلات کف لگن مرد برای کنترل انزال.
تنوع زیاد پوزیشن های زن روی مرد – Female on Top برای تماس و تحریک کلیتوریس.
تنگ تر شدن واژن و تحریک پایانه های عصبی انتهای واژن (دخول عمیق – Deep Spot).

اطمینان داشته باشید که با استفاده از مبل لاولی بد رابطه جنسی بی نظیز و هیجان انگیزتری خواهید داشت. راهنمای استفاده و پوزیشن های قابل اجرا با مبل لاولی بد را می توانید به صورت رایگان از طریق دکمه زیر دریافت کنید.

مبل زناشویی لاولی بد مدل دیانا

مبل جنسی لاولی بد دارای سیستم قوس سه گانه است که برای بهبود پوزیشن های معمول رابطه جنسی و پوزیشن های پیشرفته کاماسوترا طراحی شده تا لذت و هیجان بیشتری را در رابطه جنسی تجربه کنید.
شاید این سوال در ذهن شما شکل گیرد که مبل لاولی بد چطور می تواند بر رابطه جنسی تاثیر گذار باشد؟
رابطه جنسی روی یک سطح صاف مانند تختخواب یا زمین را تصور کنید. به طور معمول فقط چند پوزیشن راحت وجود دارد و شما طبق روال همیشه آنها را تکرار می کنید و حتی در بعضی از آنها به ستون فقرات، کمر، زانوها و اندام بدن شما فشار وارد شده و حواس شما را از رابطه جنسی و لذت بردن منحرف می کند.
مبل لاولی بد با شکل دهی مناسب به بدن شما و شریک جنسیتان، شرایط ایده آل برای انجام بیش از 55 پوزیشن رابطه جنسی را فراهم می کند تا بیشترین میزان رضایت جنسی را تجربه کنید.
تاثیر اندازه ها و زوایا در کارایی مبل لاولی بد
اندازه ها و قوس های مبل لاولی بد برای عملکرد صحیح آن بسیار حیاتی است تا لذت در رابطه جنسی را به حداکثر برساند. عرض استاندارد شده مبل لاولی بد به زن کمک می کند تا از عضلات چهار سر ران و گلوتئوس خود استفاده کرده تا حرکات لگن خود را به حداکثر برساند. ارتفاع مناسب قسمت های مختلف و فاصله استاندارد بین قوس ها فشارهای وارده به ستون فقرات، کمر، زانوها و اندام بدن شما و شریک جنسیتان را کاهش داده تا با آزادی عمل بتوانید پوزیشن های مختلف را انجام دهید.

مبل زناشویی

اگر زوج جوان و ماجراجویی هستید موقعیت های جدید و مهیج رابطه جنسی را دوست خواهید داشت. اگر زوج باتجربه تری هستید و انجام بعضی از پوزیشن ها برای شما دشوار است یا به بدنتان فشار وارد می کند از راحتی و پشتیبانی مبل لاولی بد شگفت زده خواهید شد.

ساخت سفارشی مبل جنسی لاولی بد مدل دیانا با جزییات دلخواه شما
مبل جنسی لاولی بد مدل دیانا بر اساس قد متوسط آقایان همراه با یک بالش افزایش دهنده ارتفاع مبل ساخته شده و به صورت رایگان به سراسر کشور ارسال می گردد. در صورت تمایل می توانید علاوه بر انتخاب رنگ روکش، بعضی جزییات دیگر از قبیل رنگ نخ دوخت نهایی و تعداد بالش مبل لاولی بد را به سلیقه خود انتخاب کنید.
پس از ثبت سفارش در فروشگاه اینترنتی کامفورت، کارشناسان ما برای ثبت جزییات و تایید نهایی با شما تماس خواهند گرفت.

خرید مبل مستقیم از تولیدی

خرید مبل مستقیم از تولیدی یعنی خرید یک محصول با کیفیت با قیمت ارزان. وقتی بدون واسطه خرید کنید یعنی یک خرید ارزان. شما دوستان میتوانید تمامی محصولات تولیدی مبل لوکس را بدون واسطه مستقیم از درب کارخانه به قیمت تولیدی خرید کنید و سود واسطه ها و سود فروشگاه مبل را پس انداز کنید. ۰۹۳۹۴۳۲۵۵۰۰ اقای علوی
ادرس سایت www.moblelux.ir

بدون واسطه خرید کنید سود واسطه و سود نمایشگاه را پس انداز کنید خرید مبل مستقیم از تولیدی به قیمت کارخانه

بازسازی و تعمیر انواع مبلمان ایرانی و خارجی تعمیرات مبل در اصفهان.

,مبل جنسی, صندلی جنسی, مبل تانترا, مبل لاولی بد, مبل زناشویی در اصفهان,

 

,مبل لاولی بد مدل ویکتوریا, مبل لاولی بد مدل لیندا, مبل لاولی بد مدل ایرسا, مبل لاولی بد مدل ماریا, مبل لاولی بد مدل نوشا, مبل لاولی بد مدل دیانا, بالش لاولی کمبو, بالش لاولی رمپ,