مبل سالمندان. چه نوع مبلی را برای افراد سالمند خریداری کنیم؟ آیا تا به حال روی مبل نرمی نشسته اید و بعداً متوجه شوید که به سختی از روی آن برمی خیزید؟ این اتفاق برای افراد سالمند و افرادی که تحرک چندانی ندارند اغلب اتفاق می افتد و آنها گاهی اوقات برای بلند کردن بدن خود از روی این مبل ها با مشکل روبرو می شوند.
یک مبل راحت و نرم به این معنی نیست که فرد باید در آن غوطه ور شود، اما باید علاوه بر راحتی در نشستن، راحتی حرکت را نیز تضمین نماید. مبل های زیادی برای افراد سالمند در بازار موجود است، اما در هنگام انتخاب مبل برای یک فرد سالمند یا افراد دارای مشکلات حرکتی حتما باید به دنبال چه چیزی باشید؟

چه نوع مبلی را برای افراد سالمند خریداری کنیم؟ مبل سالمندان

اگر شما در خانه از سالمند و یا فردی دارای معلولیت نگهداری می کنید که در اکثر مواقع بر روی مبل نشسته است و برای در اختیار داشتن وسایل مورد نیاز خود ، دائم شما را صدا می زند ، پیشنهاد می کنیم تا با تهیه یک میز سیار سالمند مخصوص مبل و قرار دادن لوازم مورد نیاز شخص کم توان در آن ، تمامی اشیائ مورد نیازش را در اختیارش قرار داده و با خیال راحت به کار های خود بپردازید .
جا به جایی و حرکت برای بسیاری از سالمندان و معلولینی که دچار مشکلات حرکتی در ناحیه کمر و پاها می باشند بسیار سخت می باشد . این افراد کم توان و در مواردی ناتوان در اکثر اوقات از شبانه روز یا بر روی تخت خواب خود خوابیده اند و یا اینکه بر روی مبل و یا صندلی خود نشسته و در حالت استراحت به سر می برند .

استحکام مبل

کف نشیمن مبل های افراد سالمند باید محکم باشند که فرد سالخورده در آنها فرو نرود. اگر بعضی از مفاصل سفت یا تنگ باشد، مبل های نرم این افراد را ترغیب می کند که روی آها بنشینند. اما متخصصان، مبل های نرم را علت افزایش مشکلات کمردرد افراد می دانند؛ زیرا احساس فرو رفتن در آن به این معنی است که خارج شدن از آن دشوار است و می تواند وضعیت بد بدن، کشیدگی گردن و شانه را منجر شود. ادرس سایت www.moblelux.ir

بدون واسطه خرید کنید سود واسطه و سود نمایشگاه را پس انداز کنید خرید مبل مستقیم از تولیدی به قیمت کارخانه

بازسازی و تعمیر انواع مبلمان ایرانی و خارجی تعمیرات مبل در اصفهان.

,مبل جنسی, صندلی جنسی, مبل تانترا, مبل لاولی بد, مبل زناشویی در اصفهان

بنابراین چه نوع مبلی را برای افراد سالمند خریداری کنیم؟

وقتی به مبل ها فکر می کنید اولین چیزی که به ذهن شما خطور می کند نرم بودن است. اما درباره افراد سالمند نرم بودن مبل مناسب نیست زیرا افراد سالمند بسیار شکننده هستند و بدن آنها روی این گونه مبل ها به دلیل فرو رفتن راحت نیست و برای نشستن و برخاستن با مشکل مواجه می شوند. و نیز به افرادی که دارای مشکل درد کمر هستند کاربرد این گونه مبل ها توصیه نمی شود. به خاطر داشته باشید که یک مبل راحتی به این معنی نیست که فرد باید در آن فرو برود، بلکه به این معنا است که یک مبل خوب، راحتی را تنها با سهولت در حرکت تضمین می کند. مبل های ویژه ای برای افراد سالمند وجود دارد که راحتی و سهولت حرکت آنها را نیز فراهم می نماید. برخی از نکات خرید مبل برای افراد سالمند در زیر آورده شده است:

مبل برای افراد سالمند باید به اندازه کافی محکم باشد تا بتواند از افراد سالمند پشتیبانی کند و در عین حال راحتی آنها را فراهم نماید.
مبل راحتی که وقتی شخصی روی آن می نشیند غرق می شود، برای کاربرد افراد سالمند مشکل ساز است و فایده ای نخواهد داشت.
بهترین مبل ها را برای سالمندان می توانید از فروشگاه هایی که مبلمان ریلکسی، ماساژور و اداری دارند، پیدا کنید، زیرا این گونه مبلمان در عین داشتن راحتی، استحکام و قابلیت تمیزکنندگی روکش مبل را دارا هستند و از این حیث برای افراد سالمند بسیار ایده آل است.
اطمینان حاصل کنید که مبل های سالمندان ارتفاع داشته باشند و خیلی نزدیک به سطح زمین نباشند، زیرا این امر باعث می شود افراد سالمند بتوانند به راحتی از جای خود بلند شوند.
به دنبال مبل راحتی باشید که به افراد سالمند اجازه دهد به راحتی بنشینند و بایستند.
مبل های افراد سالمند باید دارای دسته باشند مثل مبل تک نفره زیرا افراد هنگام برخاستن می توانند این دسته ها را در دست بگیرند.
برای اینکه حرکت برای افراد سالمند آسان شود، چند بالش بزرگ روی مبل بگذارید، بالش هایی که می تواند هنگام برخاستن افراد به عقب هل داده شوند.
درباره اسکلت و چهارچوب مبل ها پرس و جو نمایید تا مبل های کاملا محکم و راحتی پیدا کنید.
برای تأمین امنیت افراد سالمند، همیشه مبل های ایشان را کنار دیوار قرار دهید.
مدل های مبل سالمندان
مبل ریلکسی برقی که قابلیت حرکت به سمت جلو را نیز دارند
هر مدل مبل تک نفره اما نشیمن ان کمی از استاندارد بلند تر ساخته شود
صندلی مخصوص سالمندان

مبل ریلکسی برای سالمندان

مبل ریلکسی سالمندی با نشمین یک نفره می باشد، این مبل برقی بوده و به وسیله کنترلی که برای آن تعبیه شده است میتوانید به راحتی تغییر حالت مبل را ایجاد کنید.

این مدل مبل ریلکسی 4 ویژگی و قابلیت را در خود جا داده است؛ تنها به کمک کنترل الکتریکی شما میتوانید آن را به حالت دراز کش و خوابیده استفاده کنید و یا اینکه به صورت مبلی راحت برای تماشای تلویزیون از آن بهره ببرید حتی اگر محدودیت حرکتی دارید و یا سالمند هستید متوانید با کمک مبل ریلکسی سالمندی مبل 24 این امکان را دارید به راحتی به طرف جلو خم شده و بلند شوید. همچنین این مدل دارای ماساژور ویبره ای نیز هست که 8 نقطه از بدن شما را ماساژ میدهد.

قابل ذکر است این مدل تحمل ۱۶۵ کیلوگرم وزن را نیز دارا می باشد.

استراکچر این مبل ریلکسی تماما فلزی است و این مورد طول عمر محصول را تضمین میکند.

مکانیزم ها از بهترین برند های اروپایی وارد شده و جای نگرانی از این بابت نخواهید داشت.

کوسن جک دار جهت بلند شدن از روی صندلی سالمندان

سالمندان ، معلولین و یا افراد کم توان در هنگام نشستن و بلند شدن بر روی مبل ، صندلی و یا ویلچر نیاز دارند که فردی به عنوان تکیه گاه به آنها کمک کرده تا بر روی صندلی نشسته و یا از روی صندلی بر خیزند . این نشست و برخاست می تواند نیروی زیادی به شخص کمک کننده وارد آورده و باعث بروز صدمات شدیدی در ناحیه لگن ، کمر و زانوها شود . کمک بالا برنده صندلی سالمند یک کوسن جک دار می باشد که می توانید بر روی صندلی و یا ویلچر شخص کم توان قرار دهید . هنگام نشستن چون ارتفاع صندلی به وسیله کوسن افزایش یافته است سالمندان بسیار راحت تر بر وی صندلی خواهند نشست . در اثر وزن شخص جک کوسن جمع شده و کوسن بر روی صندلی به صورت تخت می نشیند . در هنگام بلند شدن کافیست یه فشار 10 درصدی به کوسن وارد شود تا نیروی ذخیره شده در جک کوسن آزاد شده و شخص را به سمت بالا بلند کند . در این هنگام شخص به راحتی و بدون نیاز به کمک شخص دیگر از روی صندلی و یا ویلچر بلند خواهد شد .

بلند کننده صندلی سالمند مناسب برای افراد با اوزان از 90 کیلو گرم تا 150 کیلوگرم می باشد . جک این محصول در 6 حالت مختلف مناسب با وزن شخص استفاده کننده قابل تنظیم می باشد .

تشک برای سالمندان

هنگام خرید تشک مناسب سالمندان به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

بطور کلی در هنگام خرید تشک بهتر است تا موارد زیر را مدنظر قرار دهید:

قیمت: قیمت مهمترین پارامتر برای خرید هر محصولی است. بنابراین پیش از خرید ابتدا بودجه خود را تعیین کنید.

مواد باکیفیت: کیفیت مواد استفاده شده برای ساخت تشک شما هم راحتی و هم طول عمر مفید آن را معین می کند. تشکی که از موادی با کیفیت بالا ساخته شده باشد دوام طولانی و عملکرد بهتری را از خود نشان خواهد داد.

سطح سفتی: هنگام انتخاب تشک یکی از مهمترین مسائلی که باید مورد توجه قرار بگیرد میزان سفتی تشک است. سطح سفتی تشک به شما می گوید که محصول مد نظرتان چقدر نرم یا سفت است. ما این سطح را از ۱ تا ۱۰ رتبه بندی کرده ایم. سطح مناسب برای شما بستگی به وزن و حالت خوابیدنتان دارد. معمولا سطح متوسط تا نیمه سفت برای بیشتر افراد سالمند مناسب است.

رفع فشار: این ویژگی به قابلیت تشک در کاهش تنش اشاره دارد و هنگام وارد شدن وزن به آن مشخص موثر است. تشکی که قابلیت رفع فشار خوبی داشته باشد راستای ستون فقرات را در وضعیت مناسبی حفظ می کند. بهترین تشک برای سالمندان تشکی است که بتواند به بهترین وجهی نقاط فشار را برطرف کرده و به کاهش فشار بر ناحیه های کلیدی مثل لگن ها و شانه ها کمک کرده و درد کمر و مفاصل را تعدیل کند.
تشک طبی از نوع تمام طبی فول مموری ارتوپدیک می باشد این تشک به بهترین وجهی فشار را از روی نقاط حساس بدن برداشته در بخش های مختلف توزیع می کند.

پشتیبانی از لبه های تشک: تشکی که دارای پشتیبانی عالی در لبه ها باشد می تواند وزن شما را در لبه ها تحمل کرده و از گود افتادن تشک در لبه ها جلوگیری کند. این ویژگی ناحیه قابل استفاده تشک را افزایش می دهد و بلند شدن از روی تشک را آسان تر می کند که برای افراد سن بالایی که قابلیت های حرکتی آن ها تضعیف شده است ویژگی مهمی محسوب می شود.

تنظیم دما: انواع مختلف مواد بکار رفته در تشک میزان جذب رطوبت و گرمای متفاوتی دارند. اگر خاصیت تنظیم دمای تشک خوب نباشد می تواند موجب گرم شدن بیش از حد و ناراحتی در طول شب شود. مشخصات زیادی از جمله جنس ماده سازنده، ضخامت، و جریان هوا می تواند در این مسئله تعیین کننده باشد. برای افراد مسن تشکی مناسب است که دمای بدن را انتقال داده و بستر خوابی خنک ایجاد کند.

سهولت حرکت: این موضوع به سهولت حرکت روی تشک مربوط می شود. هرچه تشک سفت تر باشد جابجایی روی آن راحت تر خواهد بود که برای افراد مسن یک امتیاز محسوب می شود. تشک های فنری با ویژگی ارتجاعی زیاد به خصوص تشک های فنر متصل که حرکت را به قسمت های مختلف تشک منتقل می کنند برای سالمندان مناسب نیستند.

نوع تشک: تشک ها بر اساس مواد و ساختار آن در دسته های مختلفی طبقه بندی می شوند. اغلب تشک های موجود در بازار در یکی از دسته های زیر قرار می گیرند: طبی،هیبرید، فنری، لاتکس، بادی و تمام فوم. هر کدام از این انواع مزایا و معایب خاص خودش را دارد.

صندلی حمام سالمندان

صندلی حمام مخصوص شستشوی سالمندان

نگهداری بیمار ، معلول و یا سالمند در منزل ، کاری بسیار دشوار است که بسیاری از افراد در مقابل آن سر تسلیم فرود می آورند و از انجام آن شانه خالی می کنند . نگهداری بیمار در منزل منوط به یادگیری روش های صحیح نگهداری از این عزیزان می باشد . بدون شک اگرکسی بدون آموزش دیدن این اصول ، اقدام به نگهداری بیمار و یا سالمند در منزل کند هم به خود وهم به شخص بیمار آسیب های جبران ناپذیری وارد خواهد کرد. در این میان ، تنها آموزش دیدن مشکلات شما را حل نخواهد کرد .در کنار این آموزش ها ، شما نیازمند داشتن تمامی لوازم و وسایل کمکی و توانبخشی می باشید که برای نگهداری بیمار در منزل به آنها احتیاج دارید . در انتخاب وسایل کمک حرکتی به چند نکته دقت کنید: 1. وضعیت بیمار 2. قدرت جسمانی فرد پرستار 3. موقعیت مکانی محل نگهداری بیمار 4. مدت زمان نگهداری فرد تا زمان بهبودی کامل ، هدف ما در تیم همیار پزشکی مدیکال بازار ، ارائه تمامی وسایل مورد نیاز خانواده ها برای نگهداری هرچه بهتر و آسانتر بیمار ، معلول و یا سالمند در منزل می باشد . صندلی حمام مخصوص شستشوی سالمناز جنس آلمینیوم با گرید بالا ،بسیار مقاوم و ضد زنگ می باشد که دارای پایه هایی مدرج بوده که به شما این امکان را می دهد تا نسبت به وضعیت بیمار آن را تنظیم کرده و یا آنکه صندلی حمام را کوتاه و یا بلند کنید. شمامتناسب با موقعیت حمام منزل از نظر مکان قرار گیری دوش ، وان ، دستگیره های کمکی و… می توانیدپوزیشن قرار گیری صندلی را در حالت چپ و یا راست قرار دهید . این ابن قابلیت به وسیله جا به جا کردن پشتی و دسته صندلی امکان پذیر خواهد بود.

صندلی سالمندان

صندلی مناسب سالمندان با توجه به شرایط جسمی آنها از مهم ترین تجهیزاتی می باشد که با رعایت استانداردها باید تهیه شود. صندلی مناسب سالمندان تنوع بسیار زیادی داشته و با توجه به نوع کاربرد مورد نظر می توان گزینه مناسب و ایده آل را انتخاب کرد. نکته مهم این است که تمام استانداردها با توجه به شرایط جسمی و حتی روحی افراد سالمند در زمان انتخاب صندلی در نظر گرفته شود. گروه فضاگویا در ادامه چند نکته و اصل مهم در انتخاب هر یک از انواع صندلی چرخدار، راحتی، ریلکسی، زیر دوشی و حمامی و همچنین صندلی نماز و غیره برای سالمندان را معرفی خواهد کرد.

ویژگی‌های صندلی مناسب سالمندان

این که صندلی مناسب سالمندان، بتواند عقب و جلو برود، مهم است. چنین کاربردی امکان تنظیم موقعیت نشستن فرد را به شما می‌دهد. در طول روز به حال لازم است چند باری این کار را بکنید. زخم بستر از آن بیماری‌هایی است که اگر چنین کاری نکنید، احتمال این که مشکلی برای عزیزتان پیش بیاید، وجود دارد. پس به این نکته حتماً توجه کنید.
استفاده از صندلی استاندارد در تمام دوران زندگی اهمیت زیادی دارد، چون به صورت مستقیم بر سلامت کمر، شانه و زانو و گردن تثیرگذار است. اما دوران سالمندی به دلیل ضعیف و آسیب پذیر شدن بدن، ارگونومیک و استاندارد بودن صندلی و مبل اهمیت بیشتری پیدا می کند و در زمان خرید باید به آنها توجه داشت. از مهم ترین استانداردها برای انتخاب صندلی سالمندی و قیمت مبل سالمندان می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

ارتفاع صندلی سالمندی

یکی از مهم ترین و اصلی ترین فاکتورها در انتخاب صندلی برای افرد سالمند، دقت در ارتفاع آنها می باشد. ارتفاع کم صندلی باعث میشود به زانوها فشار زیادی وارد شده و به دلیل تاخوردن بیش از اندازه آنها به مرور درد را در این ناحیه احساس کنند. در مقابل، ارتفاع بیش از اندازه ارتفاع صندلی و آویزان بودن پاها گردش خون را با چالش مواجه می کند. به همین دلیل ارتفاع صندلی باید به گونه ای باشد که کف پا به صورت کاملا صاف روی زمین قرار گرفته و زانوها زاویه 90 درجه داشته باشند.
با توجه به اینکه قد افراد سالمند با هم تفاوت دارد، یکی از بهترین انتخاب ها صندلی هایی می باشد که ارتفاع آنها قابل تنظیم باشد.

استحکام صندلی

از دیگر ویژگی های بسیار مهم در صندلی مناسب سالمندان، استحکام و مقاومت بالای آنها می باشد. بدنه صندلی باید دوام زیادی داشته و با وزن بدن سالمند سازگار باشد. علاوه براین، صندلی باید به گونه ای طراحی شده باشد که در زمان نشستن یا برخاستن بتواند در برابر فشار زیادی که وزن سالمند به دسته ها وارد می کند، مقاومت داشته و نشکند یا روی زمین نیوفتد.

تکیه گاه صندلی مناسب سالمندان

در حالت کلی تمام صندلی های استاندارد و ارگونومیک باید تکیه مناسبی داشته باشند. تکیه گاه صندلی سالمند بهتر است قسمت شانه و کتف را پر کند تا باعث خستگی بدن آنها نشود. علاوه براین، تکیه گاه باید ساختار مناسبی داشته باشد و قسمت کمر را پر کند. پر نشدن کمر در زمان نشستن روی صندلی به مرور باعث کمردرد میشود. اگر صندلی مناسب با ساختار بدن سالمند نبود و تکیه گاه آن مشکل داشت، با چند کوسن یا بالشت می توانید گودی کمر را پر کنید تا کمتر به بدن آنها آسیب وارد شود.

نشست و برخاست راحت

افراد در گروه سنی سالمندی شرایط جسمی متفاوتی دارند و اغلب آنها در زمان بلند شدن از روی صندلی با مشکل مواجه میشوند. در نتیجه نباید تنها به ظاهر زیبای صندلی و استاندارد بودن آن در زمان نشستن فرد سالمند توجه داشت، بلکه بلند شدن از روی آن نیز باید مد نظر قرار گیرد. عمق زیاد برخی از صندلی ها باعث میشود بلند شدن از روی آنها برای فرد سالمند سخت باشد و مشکلاتی را ایجاد کند. استفاده از صندلی های راک از گزینه های مناسب و ایده آل برای سالمندان می باشد و نشست و برخاست را برای آنها آسان می کند.

دسته صندلی مناسب سالمند

دسته صندلی از چند نظر اهمیت بسیار زیادی داشته و باعث میشود افراد سالمند احساس بهتری در زمان نشستن داشته باشند. از آنجا که دسته های صندلی نوعی تکیه گاه بری دست ها به شمار می روند، به همین دلیل باید کاملا مقاوم باشند. علاوه براین، جنس دسته ها باید به گونه ای انتخاب شود که موجب آلرژی و حساسیت های پوستی در فرد سالمند نشود. مهم تر از همه اینکه، با قرار گرفتن دست روی دسته های صندلی، شانه ها نباید بیش از اندازه بالا یا پایین قرار گیرند.

جنس تشک صندلی

نشستن های طولانی مدت روی صندلی مخصوصا برای سالمندانی که بدنشان در تحرک دارای اشکال است، احتمال زخم بستر را افزایش می دهد. به همین دلیل در زمان انتخاب صندلی مناسب برای سالمندان باید به جنس روکش و الیاف درون تشک توجه کنید. جنس روکش صندلی نباید باعث تعریق بدن شود و ضد آلرژی باشد تا به بدن این عزیزان آسیب وارد نکنند. دقت داشته باشید که صندلی های بدون روکش نیز به دلیل سفت و سخت بودن قسمت نشیمن به شدت به کمر آسیب وارد می کنند.

صندلی و مبل دارای پشتی متحرک

صندلی ها و مبل های دارای پشتی متحرک برای افراد سالمند و افراد کم تحرک ایده آل هستند، زیرا به شما اجازه می دهند قبل از تغییر وضعیت صندلی با حالت راحت تری بنشینید. با زیر سری و پشتی کامل، حالت بالابردن تکیه گاه پا، معمولاً از طریق سطح کناری یا دکمه الکترونیکی قابل فشار کار می کند. برخی از صندلی ها و مبل های دارای پشتی متحرک حتی می توانند به صورت کاملاً افقی قرار گیرند، با این حال این مورد برای افراد سالمند توصیه نمی شود.
مزایای اینگونه مبل تضمین می کند که مفاصل و نقاط فشار فرد تا حدی تسکین یابد و همچنین به وی فرصتی می دهد که در موقعیتی راحت و بدون جلوگیری از کشیدگی گردن، شانه و پشت، آرام شود. فراموش نکنید که ما برای کمک کردن به شما اینجا هستیم، بنابراین اگر درباره مبلمان برای افراد سالمند و مسن و افرادی که کم تحرک هستند به توصیه های احتیاج دارید، حتما با ما تماس بگیرید یا به سایت ما مراجعه فرمایید.

انواع صندلی مناسب برای سالمندان

در حالت کلی می توان صندلی های سالمندی یا مبل مناسب سالمندان را بر اساس نوع کاربردشان در گروه های مختلفی دسته بندی کرد. پرکاربرد این صندلی ها عبارتند از:
صندلی طبی سالمندان: صندلی های طبی از نظر جنس روکش، ارتفاع، تکیه گاه، نوع دسته ها و غیره همگی استاندارد و کاملا ارگونومیک هستند.
صندلی زیردوشی سالمندان: صندلی ها خرید صندلی سالمندی زیردوشی یا حمامی که اغلب دارای چرخ هستند، برای استحمام سالمندان کاربرد دارد. از مهم ترین ویژگی های این صندلی ها می توان به استاندارد بودن آنها برای جلوگیری از زمین خوردن فرد سالمند در سطح صیقلی حمام اشاره کرد. فرد سالمند با نشستن روی این صندلی ها براحتی می تواند استحمام کند و برای افراد معلول نیز کاربرد دارد.
صندلی ریلکسی ماساژور برای سالمند: از بهترین گزینه ها برای افراد سالمند می توان به صندلی های ریلکسی اشاره کرد. تمام بخش ها از جمله ارتفاع، تکیه گاه و غیره قابل تنظیم بوده و در صورت نیاز به تخت نیز تبدیل میشوند. برخی از این صندلی ها ماساژور می باشند و باعث میشود عضلات بدن فرد سالمند وضعیت بهتری داشته باشند و اصطلاحا ریلکس کنند.
صندلی چرخدار سالمندان: برای افراد سالمندی که امکان تحرک ندارند، تهیه صندلی های چرخدار گزینه مناسبی می باشد. این صندلی ها شرایطی را فراهم می کنند تا فرد بتواند در بخش های مختلف منزل حرکت کند و احساس بهتری خواهند داشت.
صندلی نماز سالمند: همان طور که از نام این صندلی مشخص است، برای عبادت و نماز خواندن سالمندان کاربرد دارد.

خرید مستقیم مبل از تولیدی به قیمت کارخانه

وقتی شما واسطه را حذف کنید و مستقیم از تولیدی خرید کنید سود واسطه ها و نمایشگاه دار از محصول حذف میشود و این خرید یعنی خرید یک محصول با کیفیت با قیمت ارزان.
شما دوستان میتوانید تمامی محصولات تولیدی مبل لوکس را بدون واسطه مستقیم از درب کارخانه به قیمت تولیدی خرید کنید و سود واسطه ها و سود فروشگاه مبل را پس انداز کنید. در اینصورت شما ارزان خریده اید.

تلفن مشاوره و ثبت سفارش ۰۹۳۹۴۳۲۵۵۰۰ اقای علوی. ادرس سایت www.moblelux.ir

خرید مستقیم مبل از تولیدی بدون واسطه خرید کنید سود واسطه و سود نمایشگاه دار را پس انداز کنید

خرید مستقیم مبل از تولیدی به قیمت کارخانه.

بازسازی و تعمیر انواع مبلمان ایرانی و خارجی تعمیرات مبل در اصفهان.

,مبل جنسی, مبل زناشویی, مبل لاولی بد, مبل زناشویی در اصفهان,

خرید مبل مستقیم از تولیدی

تعمیرات تخصصی مبلمان

مبل زناشویی لاولی بد

خرید پاف مبلی از تولیدی