مبل لاولی بد چیست؟ | رابطه جنسی و تاثیر آن در زندگی
زندگی مدرن امروزی و مشغولیت های آن باعث شده تا رابطه جنسی و تاثیرات آن بر جنبه های مختلف زندگی کمتر مورد توجه زوج ها قرار گیرد.
رابطه جنسی و پوزیشن هایی که انجام می دهید را تصور کنید …
فقط چند پوزیشن محدود در ذهن شما وجود دارد زیرا طبق روال همیشه آنها را تکرار می کنید و حتی در بعضی از آنها به زانوها، کمر، پشت، گردن و شانه های شما فشار وارد شده و به جای لذت، درد را تجربه می کنید. فرق نمی کند که زن باشید یا مرد، از شما می پرسیم:
آیا این پوزیشن ها همچنان برای شما و شریک جنسیتان جذابیت دارند؟ در این پوزیشن ها لذت و رضایت جنسی را تجربه می کنید؟ پوزیشن خاصی را دوست دارید که نتوانسته باشید آن را انجام دهید؟ احساس نمی کنید که رابطه جنسیتان یکنواخت و تکراری شده است؟
مبل لاولی بد برای افزایش صمیمیت، لذت و شور و اشتیاق در رابطه جنسی طراحی شده است. زوج هایی که رابطه زناشویی خوبی دارند سالم‌ترند و زندگی شادتری دارند، با همسرشان صمیمیت و پیوند عاطفی محکمی دارند و همیشه در اوج هستند، مورد توجه و محبت همسرشان قرار دارند. زوج ها با استفاده از مبل لاولی بد می توانند به 69 پوزیشن جدید و هیجان انگیز دست پیدا کرده و تجربه ای عمیق تر و لذت بخش تر از عشق ورزی را داشته باشند.

مبل لاولی بد چیست؟ | خصوصیات فیزیکی بدن زن و مرد

وزن زیاد، شکم بزرگ، ران‌های درشت و اختلاف قد زن یا مرد، در رابطه جنسی تاثیر گذار است. زیرا در پوزیشن‌های مختلف باعث فشار به بدن هر دو یا یکی از آنها می شود، سریع خسته شده و تمایلی به ادامه رابطه نداشته باشند. این موضوع در دراز مدت موجب ناراحتی همسر و کاهش اعتماد به نفس طرف مقابل می شود. مبل لاولی بد بدن زن و مرد را در موقعیتی بالاتر از زمین قرار می دهد تا به شکم، کمر، لگن، زانوها و ران‌ها فشار وارد نشود و با آزادی عمل بتوانند پوزیشن‌های مختلف رابطه جنسی را تجربه کنند.

لاولی بد چیست | تفاوت ارگاسم در زن و مرد

لذت بردن / ارگاسم در زنان، با مردان بسیار متفاوت است. زنان از 4 طریق به ارگاسم می رسند: ارگاسم کلیتورال، ارگاسم واژینال، ارگاسم دهانه رحم و ارگاسم مقعدی. بی توجهی به این موضوع یکی از دلایل مهم نارضایتی جنسی در زنان است. عدم لذت در رابطه جنسی باعث می شود شوق و اشتیاق در زن از بین رفته و تمایلی به رابطه نداشته باشد.
قوس‌های سه گانه‌ مبل لاولی بد، زاویه لگن زن را برای انجام پوزیشن‌های مختلف تغییر می دهد تا انواع ارگاسم را تجربه کند:
ارگاسم کلیتورال – پوزیشن‌هایی که حین دخول کلیتوریس تحریک می شود. (70% زنان از این طریق به ارگاسم می رسند)ارگاسم واژینال – پوزیشن‌هایی که حین دخول، نقطه جی و ماهیچه های واژن به وسیله آلت تحریک می شود.ارگاسم دهانه رحم – پوزیشن‌هایی که دخول عمیق انجام می شود و آلت به دهانه رحم ضربه می زند.ارگاسم آنال – پوزیشن‌هایی که دخول مقعدی انجام می شود.

مبل لاولی بد چیست؟ | استایل / حالت بدن

حالت بدن در اجرای هر پوزیشن بسیار مهم است به همین خاطر گاهی اوقات ممکن است رابطه جنسی برای زن یا مرد تجربه لذت‌بخشی نباشد. در بعضی از پوزیشن‌ها به عضلات کف لگن مرد فشار وارد شده و باعث انزال سریع و عدم نعوظ دوباره می شود یا دخول برای زن توام با درد و فشار است. یکی دیگر از مزایای بالاتر قرار گرفتن بدن از زمین، کاهش فشار و استرس از عضلات کف لگن مرد، عضلات شکمی و واژن زن است.

لاولی بد چیست | مهارت جنسی

زوج‌های زیادی به خاطر عدم آشنایی با پوزیشن‌های مختلف، در طول زندگی جنسی خود فقط چند پوزیشن محدود را تجربه می کنند که باعث تکراری شدن رابطه جنسی آنها می شود. مبل لاولی بد شرایط ایده آل برای انجام 69 پوزیشن جدید و هیجان انگیز رابطه جنسی را فراهم می کند. راهنمای استفاده و پوزیشن‌های مبل لاولی بد به صورت رایگان در اختیار همه قرار می گیرد، کافیست از طریق واتساپ یا تلگرام به ما در ارتباط باشید.  مشاوره و ثبت سفارش 09394325500

مبل لاولی بد چیست؟ | مزایای استفاده از مبل لاولی بد

بهبود صمیمت بین زوجین | افزایش میل جنسی | تجربه بیش از 69 پوزیشن رابطه جنسی | کاهش فشار از بدن، اندام و عضلات زن و مرد | تجربه انواع ارگاسم، ارگاسم های مکرر و شدیدتر زنان | تغییر زاویه لگن زن برای تحریک پذیری کلیتوریس، نقطه جی و ماهیچه های واژن | کنترل عمق و زاویه ورود آلت، کاهش فشار از عضلات کف لگن مرد برای بهبود زمان انزال.
اگر زوج جوان و ماجراجویی هستید پوزیشن‌های جدید و مهیج رابطه جنسی را دوست خواهید داشت. اگر زوج میانسالی هستید و رابطه جنسی برای شما یا همسرتان دشوار است یا به بدنتان فشار وارد می شود از کارایی و راحتی مبل لاولی بد شگفت زده خواهید شد.

مبل لاولی بد چیست؟ | ویژگی های طراحی

قوس بلند پشتیبان بسیار خوبی برای گردن و پشت زن و مرد در حین رابطه جنسی است و زاویه مناسبی بین لگن، ستون فقرات، کمر و گردن ایجاد می کند. این قوس به تغییر زاویه لگن زن و مرد کمک می کند و برای تحریک دهانی (Oral Position) و پوزیشن های ایستاده رابطه جنسی بسیار مناسب است.
قوس میانی مهمترین قسمت طراحی این مبل است. این قوس زاویه های لگن زن و مرد را به آسانی تغییر می دهد و طوری طراحی شده تا بتوان پوزیشن هایی که زن بروی مرد قرار می گیرد (Female on Top) و پوزیشن های دهانی (Oral Position) را به سادگی انجام داد.
قوس کوتاه خاص ترین ناحیه طراحی این مبل است که به طور ویژه برای تحریک دهانی (Oral Position) دخول بیشتر و عمیق طراحی شده است.

نظرسنجی انجام شده از مشتریان ما که مبل لاولی بد خریداری کرده اند حاکی از این است؛ که تعداد زیادی از پوزیشن هایی که در اختیارشان قرار گرفته برای آنها جدید بوده و تاکنون انجام نداده اند و تنوع پوزیشن های مبل لاولی بد ” باعث بهبود کیفیت و بیشتر شدن لذت و تعداد دفعات رابطه جنسی ” آنها شده و تجربه های لذت بخشی در روابط جنسی خود بدست آورده اند.

خرید محصولات جنسی لاولی بد در اصفهان

مبل لاولی بد اصفهان. مبل جنسی لاولی بد دارای سیستم قوس سه گانه است که برای بهبود پوزیشن های معمول رابطه جنسی و پوزیشن های پیشرفته کاماسوترا طراحی شده تا لذت و هیجان بیشتری را در رابطه جنسی تجربه کنید. مشاوره و ثبت سفارش 09394325500 اقای علوی

بازدید از مدل های مبل لاولی بد  محصول گروه تولیدی مبل لوکس اصفهان.

مزایای استفاده از مبل لاولی بد

تجربه بیش از 55 پوزیشن رابطه جنسی.
تجربه ارگاسم های مکرر و شدیدتر زنان.
کاهش فشار از بدن، اندام و عضلات زن و مرد.
تغییر زاویه لگن زن برای تحریک پذیری نقطه جی و ماهیچه های واژن.
کنترل عمق و زاویه ورود آلت، کاهش فشار از عضلات کف لگن مرد برای کنترل انزال.
تنوع زیاد پوزیشن های زن روی مرد – Female on Top برای تماس و تحریک کلیتوریس.
تنگ تر شدن واژن و تحریک پایانه های عصبی انتهای واژن (دخول عمیق – Deep Spot).

شاید این سوال در ذهن شما شکل گیرد که مبل لاولی بد چطور می تواند بر رابطه جنسی تاثیر گذار باشد؟
رابطه جنسی روی یک سطح صاف مانند تختخواب یا زمین را تصور کنید. به طور معمول فقط چند پوزیشن راحت وجود دارد و شما طبق روال همیشه آنها را تکرار می کنید و حتی در بعضی از آنها به ستون فقرات، کمر، زانوها و اندام بدن شما فشار وارد شده و حواس شما را از رابطه جنسی و لذت بردن منحرف می کند.
مبل لاولی بد با شکل دهی مناسب به بدن شما و شریک جنسیتان، شرایط ایده آل برای انجام بیش از 55 پوزیشن رابطه جنسی را فراهم می کند تا بیشترین میزان رضایت جنسی را تجربه کنید.

تاثیر اندازه ها و زوایا در کارایی مبل لاولی بد

اندازه ها و قوس های مبل لاولی بد برای عملکرد صحیح آن بسیار حیاتی است تا لذت در رابطه جنسی را به حداکثر برساند. عرض استاندارد شده مبل لاولی بد به زن کمک می کند تا از عضلات چهار سر ران و گلوتئوس خود استفاده کرده تا حرکات لگن خود را به حداکثر برساند. ارتفاع مناسب قسمت های مختلف و فاصله استاندارد بین قوس ها فشارهای وارده به ستون فقرات، کمر، زانوها و اندام بدن شما و شریک جنسیتان را کاهش داده تا با آزادی عمل بتوانید پوزیشن های مختلف را انجام دهید.
مبل جنسی لاولی بد مدل نوشا برای زوجین با هر قد، اندازه و وزن مناسب است زیرا به صورت کاملا سفارشی براساس خصوصیات فیزیکی بدن شما ساخته می شود.

شما میتوانید مبل های لاولی بد را مستقیم از درب کارخانه به قیمت تولیدی بخرید.

مشاوره و ثبت سفارش شماره تماس و واتس اپ 09394325500 اقای علوی

ساخت سفارشی مبل جنسی لاولی بد با جزییات دلخواه شما

مبل جنسی لاولی بد به صورت کاملا” سفارشی بر اساس خصوصیات فیزیکی بدن شما با روکش و رنگ دلخواهتان همراه با یک کوسن هم رنگ ساخته شده به سراسر کشور ارسال می گردد. سفارش شما توسط استادکاران ماهر با رعایت دقیق جزییات و با دست ساخته می شود به همین خاطر می توانید علاوه بر انتخاب جنس و رنگ روکش، بعضی جزییات دیگر از قبیل رنگ نخ دوخت نهایی، تعداد و رنگ کوسن ها و رنگ پایه های مبل لاولی بد را به سلیقه خود انتخاب کنید.

خرید مستقیم مبل از تولیدی به قیمت کارخانه

وقتی شما واسطه را حذف کنید و مستقیم از تولیدی خرید کنید سود واسطه ها و نمایشگاه دار از محصول حذف میشود و این خرید یعنی خرید یک محصول با کیفیت با قیمت ارزان.
شما دوستان میتوانید تمامی محصولات تولیدی مبل لوکس را بدون واسطه مستقیم از درب کارخانه به قیمت تولیدی خرید کنید و سود واسطه ها و سود فروشگاه مبل را پس انداز کنید. در اینصورت شما ارزان خریده اید.

تلفن مشاوره و ثبت سفارش ۰۹۳۹۴۳۲۵۵۰۰ اقای علوی. ادرس سایت www.moblelux.ir

خرید مستقیم مبل از تولیدی بدون واسطه خرید کنید سود واسطه و سود نمایشگاه دار را پس انداز کنید

خرید مستقیم مبل از تولیدی به قیمت کارخانه.

بازسازی و تعمیر انواع مبلمان ایرانی و خارجی تعمیرات مبل در اصفهان.

,مبل جنسی, مبل زناشویی, مبل لاولی بد, مبل زناشویی در اصفهان,

برچسب ها:

,نمایندگی محصولات ایموشن در اصفهان, محصولات vip ویژه آقایان, ژل حجم دهنده اصفهان, محصولات ویژه خانمها, فروشگاه محصولات زناشویی با مجوز وزارت بهداشت, عمده فروشی کاندوم در اصفهان, الوکاندوم اصفهان, لوازم خصوصی زنان, ویژه آقایان محصولات جدید, محصولات فروشگاه شب جمعه, فروشگاه اینترنتی لوازم زناشویی در اصفهان, مبل لاولی بد چیست؟