نشیمن ژاپنی گرد نشیمن ژاپنی گرد خرید مستقیم از تولید کننده: تولیدی مبل لوکس

حداکثر زمان تحویل: 5 روز کاری

پرداخت:نقد و اقساط (چک کارمندی)

قیمت در ابعاد مختلف

50 در 50 – 450/000 تومان

60 در 60 – 500/000 تومان

70 در 70  – 600/000  تومان

90 در 90 – 900/000 تومان

120 در 120- 1/400/000 تومان

پارچه: قیمت با پارچه خارجی محاسبه شده

ضمانت نامه کتبی توسط تولید کننده 24 ماه

محل تولیدی: اصفهان : رهنان

نوع و رنگ پارچه دلخواه شما

تعداد نفرات قابلیت تغییر دارد

خرید حضوری و آنلاین

ارسال برای اصفهان و سراسر کشور

 

یکی از محصولات تولیدی مبل لوکس اصفهان نشیمن های ژاپنی می باشد.

این نشیمن ها دارای مشخصات و ابعاد زیر می باشد:

ابعاد مرعی و دایره ای: 50 در 50  60 در 60  70 در 70 و 90 در 90

ضخامت :  5 سانت  10 سانت و 15 سانت

نشیمن ژاپنی با ابعاد و شکل دلخواه مشتری تولید میشود.

رنگ بندی محصول:نوع پارچه و رنگ بندی به دلخواه شما میباشد

لازم به ذکر است که هزینه این نشیمن ها با توجه به مدل و ابعاد تغییر می کند.

نشیمن ژاپنی

کشور ژاپن مانند کشور ما ایران دارای فرهنگ و تاریخچه بسیار غنی می باشد. فرهنگ ژاپنی در زمینه هنری، معماری و طراحی داخلی یکی از جالب ترین فرهنگ های موجود در دنیا به حساب می آید .

دیزاین و طراحی اتاق نشیمن به سبک ژاپنی بعنوان بخش مهمی از طراحی داخلی خانه شناخته می شود.

دکوراسیون داخلی خانه های ژاپنی و روش اجرای آن در منزل خودمان

فرهنگ ژاپنی در دنیا شاید یکی از جالب ترین فرهنگ ها در تمام دنیا باشد، خصوصا وقتی به دکوراسیون داخلی خانه های ژاپنی نگاه می کنیم، متوجه طرز تفکر متفاوت مردم عادی در شرق دور می شویم. البته طراحی داخلی ژاپنی به خاطر ظهور معماران صاحب سبک و خوش نامی مثل تاداو آندو، توجهات را بیش از پیش به این سبک منحصر بفرد جلب کرده است.

دکوراسیون داخلی خانه های ژاپنی و روش اجرای آن در منزل خودمان

اگر بخواهیم سبک طراحی داخلی ژاپنی را خیلی ساده شرح دهیم، کلمه “ذن” حق مطلب را ادا می کند. آرامشی که از سادگی محیط اطراف به درون ذهن انسان نفوذ می کند، جزء جدا نشدنی از فرهنگ ژاپنی است. در سبک طراحی ژاپنی، محیط خانه باید تمیز و مرتب بوده و از بهم ریختگی خبری نباشد، همچنین در فضای خانه باید ارتباط نزدیکی با طبیعت و عناصر طبیعی داشت. وقتی متوجه معنا و مفهوم سبک زندگی ژاپنی ها می شوید، خودتان هم علاقه پیدا می کنید چنین سبک و سیاقی را در زندگی روزمره خود داشته باشید. مسلما بهترین راه برای تجربه این استایل از زندگی هر چند به مقدار خیلی کم، تغییر دکوراسیون خانه و استفاده از طراحی و دکوراسیون داخلی خانه های ژاپنی است. در این مطلب با نکاتی مهم برای پیاده کردن این سبک طراحی، همراه با عکس های جالب و زیبا از دکورهای چیده شده به سبک خانه های ژاپنی، از سرتاسر دنیا آشنا خواهید شد. لازم به ذکر است که در اینجا فقط به روش های ساده اجرای این سبک در خانه می پردازیم و برخی روش ها که اجرای پیچیده یا پر هزینه دارند، شامل بحث ما نمی شوند. لطفا تا پایان مطلب همراه ما باشید.

حضور عناصر طبیعی

همانطور که در ابتدای مطلب اشاره شد، فرهنگ ژاپنی عاشق طبیعت بوده و احترام زیادی برای آن قائل می شود. بهترین راه برای ارتباط نزدیک با طبیعت نیز آوردن عناصر طبیعی به داخل خانه است. گیاهانی ژاپنی معروفی مثل بونسای و بامبو می توانند مقداری فرهنگ ژاپنی را وارد چیدمان منزل کنند. البته حتما نباید از گیاهانی مثل بونسای و بامبو استفاده کرد، هر گیاه سرسبزی را می توان به خوبی با سبک ژاپنی تلفیق کرد. اما نکته بسیار مهمی که در اینجا باید به آن توجه کرد، دوری از مجموعه گیاهان رنگارنگی است که دکوراسیون خانه را اندکی شلوغ نشان می دهند، بنابراین برای اینکه نزدیک ترین حالت ممکن به سبک ژاپنی را داشته باشید، بهتر است از گیاهانی با گل های رنگارنگ استفاده نکنید، صرف اینکه گیاه سرسبز و طبیعی باشد کفایت می کند.

مبلمان به سبک ژاپنی

درب های کشویی به سبک خانه های ژاپنی اگرچه یکی از شاخصه های مهم سبک ژاپنی است، اما بخاطر در دسترس نبودن و پیچیده بودن اجرا، استفاده از آنها حداقل در خانه های ایرانی بصرفه نیست. روش ساده تر می تواند استفاده از المان های دیگر، مثل مبلمان به سبک ژاپنی باشد. مبل های ژاپنی ارتفاع کمی دارند، خصوصا وقتی به مراسم چای خوری در اتاق نشیمن توجه می کنیم، اغلب از بالشتک های مخصوص کنار میز چوبی تخت و بزرگ استفاده می شود. برای اجرای ساده این سبک، کافی است از مبلمانی با ارتفاع کم استفده کنید. سعی کنید تمام مبلمان خانه مثل مبل راحتی، میز جلو مبلی، میزهای عسلی و تخت خواب اتاق نیز کم ارتفاع باشند. همچنین حتی الامکان سعی کنید در مبلمان منزل از فریم های چوب طبیعی یا رومیزی های چوبی استفاده کنید، تا ارتباط با طبیعت در استایل کلی خانه حفظ شده باشد.

رنگ آمیزی به سبک ژاپنی

دکوراسیون داخلی خانه های ژاپنی عموما از رنگ های ساده، برگرفته شده از طبیعت استفاده می کنند، رنگ هایی مثل قهوه ای، که از چوب طبیعی گرفته شده، رنگ سبز که رنگ گیاه است و همچنین رنگ خاکستری یا طوسی که رنگ سنگ ها و پوسته زمین است. برای دیوارها عموما از رنگ های مینیمالی مثل سفید و طوسی استفاده می شود. بطور کلی رنگ در خانه های ژاپنی، باید خیلی ساده بوده و چشم گیر نباشند، درست مانند خاصیتی که رنگ های خنثی دارند، بنابراین سعی کنید المان هایی مثل شلف و قفسه دیواری، دیوارپوش، کفپوش و حتی مبلمان منزل را به رنگ های خنثی انتخاب کنید.

گروه تولیدی مبل لوکس اصفهان تولید کننده نشیمن های منزل با بالاترین کیفیت و زیباترین محصولات ایرانی. این گروه با هدف ایجاد محیطی گرم و دلنشین اقدام به تولید انواع نشیمن های مبتکرانه و نو کرده است. امید آنست که گروه تولیدی مبل لوکس بتواند با ایجاد تغییراتی هرچند کوچک گامی در جهت ایجاد سبکی زیبا، خاص ومناسب با هر منزلی بردارد. این گروه برای رضایت خاطر بیشتر مشتریانش با دارا بودن چندکارشناس جوان و خوش فکر در تخصص های مختلف دکوراسیون داخلی، درکنار فروش این محصولات مشاوره رایگان هم در اختیار مشتریانش قرار می دهد. این نشیمن ها استفاده های مختلفی دارد : استفاده برای دورهمی های خانوادگی، استفاده روزانه، مسافرت، تراس و بالکن های خانه ها، کنج های خانه برای کتاب خواندن، لم دادن ، تلوزیون دیدن،اتاق کودکان

 

برچسب: ,تشکچه ,تشک, نشیمن پذیرایی, نشیمن راحتی, نشیمن ژاپنی