نکات مهم در خرید مبلمان. از مهم ترین نکات انتخاب مبل منزل فضای قابل چیدمان محصول مورد نظر است که باید از لحاظ اشغال فضا و نورگیری مورد بررسی قرار گیرد. در صورت نورگیر بودن منزل حتما منطقه ی نورگیر را با یک پارچه ی ضخیم بپوشانید تا بر روی رنگ پارچه تاثیر نگذارد.

نکات مهم در خرید مبلمان مناسب، چگونه مبلی خوب بخریم؟

مبلمان:یکی از بزرگترین لذت های زندگی استراحت روی یک مبل گرم و نرم بعد از یک روز سخت کاری است. اما خرید یک مبل منحصر به فرد نیاز به دقت بالا و بررسی تمام جوانب آن دارد. امروز در چیدانه نکات مهم در خرید مبل را برای شما بازگو می کنیم پس اگر قصد خرید یک مبل ایده آل و مناسب با فضای دکوراسیون منزل تان را دارید این مطلب را از دست ندهید.

نکات مهم در خرید مبل: تناسب

ابعاد و اندازه یکی از نکات مهم در خرید مبل محسوب می شود. مبل جدید شما باید متناسب با اندازه و شکل فضای نشیمن تان انتخاب شود. پیش از خرید مبلتان فضای رفت و آمد در اتاقتان را در نظر بگیرید حتی می توانید روی زمین علامت گذاری کنید تا مطمئن شوید فضای اشغال شده فعالیت های شما را مختل نخواهد کرد.
نکته: به همان اندازه تناسب یک مبل در فضای داخلی مهم است، تناسب آن برای رسیدن به فضای داخلی خانه تان نیز اهمیت دارد. در انتخاب مبل خود به ابعاد درگاه، ورودی و یا راه پله خود دقت کنید که آیا به راحتی از آن عبور می کند یا نه .

نکات مهم خرید مبلمان

بدون واسطه خرید کنید سود واسطه و سود نمایشگاه را پس انداز کنید خرید مبل مستقیم از تولیدی به قیمت کارخانه

بازسازی و تعمیر انواع مبلمان ایرانی و خارجی تعمیرات مبل در اصفهان.

,مبل جنسی, صندلی جنسی, مبل تانترا, مبل لاولی بد, مبل زناشویی در اصفهان,

نکات مهم در خرید مبل: راحتی

راحتی یکی دیگر از نکات مهم در خرید مبل است. توجه داشته باشید که علاوه بر زیبایی یک مبل ایده آل باید حتما راحت و با کیفیت باشد چرا که دست کم پنج سال دیگر می خواهید از آن استفاده کنید، پس راحتی و کیفیت ساخت باید شاخص مهمی برای خرید مبل شما باشد.

نکات مهم در خرید مبل: شکل و اندازه

اگر اتاق نشیمن شما باریک و کوچک است و با قرار دادن یک مبل در این فضا سایر عملکردهای شما مختل می شود، پس به دنبال خرید یک مبل هماهنگ با شکل و اندازه ی فضای نشیمن خود بروید و از داشتنش لذت ببرید.

نکات مهم در خرید مبل: کاربرد

یکی از نکات مهم در خرید مبل در نظر گرفتن کاربرد آن است به طور مثال اگر مبل انتخابی شما برای تماشای تلوزیون است پس انتخاب مبل L شکل و یا U شکل نسبت به مبلمان استیل گزینه ی ایده آل و صحیح تری برای شما می باشد چرا که همه ی اعضای خانواده را می تواند دور هم جمع کند و با استفاده از آن ها راحتی مناسبی در این فضا خواهید داشت.

نکات مهم در خرید مبل: انتخاب بدنه مقاوم

انتخاب یک مبل با بدنه ی محکم و مقاوم از نکات مهم در خرید مبل به شمار می رود که باید به آن توجه بیشتری داشت. قاب های چوبی بهترین انتخاب برای بدنه مبلمان محسوب می شود، فریم و قاب فلزی نیز برای این منظور مناسب است اما جا به جایی مبلمان را با چالش مواجه خواهد کرد.

نکات مهم در خرید مبل: شکل دسته

شاید شکل دسته مبل از نکات مهم در خرید مبل محسوب نشود، اما باید بگوییم که راحتی دسته مبل نیز به اندازه نشیمنش دارای اهمیت است، یک دسته باریک و سفت مانع از آرامش شما در زمان استراحت، فیلم دیدن و یا گپ و گفتگو می شود پس در انتخاب مبلمتان حتما به راحتی دسته ها نیز توجه کنید.

نکات مهم در خرید مبل: کوسن

به طور معمول سه کوسن برای پشتی مبل ها در نظر می گیرند، اما می توانید خودتان کوسن های اضافی و تزئینی به مبلمانتان اضافه کنید حتما توجه داشته باشید که نهایتا دو کسن روی مبلمان خود قرار دهید، مبل برای نشستن است نه ویترین نمایش کوسن های شما!

نکات مهم در خرید مبل: پارچه

انتخاب پارچه یکی از نکات مهم در خرید مبل به شمار می آید نکته ای که تاثیر بسیار زیادی در زیبایی و جلوه فضای داخلی شما خواهد داشت. در انتخاب طرح و رنگ پارچه تان باید به هماهنگی آن با فضای نشیمن تان بپردازید. برای داشتن یک انتخاب مناسب بهتر است پیش از خرید به مطلب انواع پارچه رومبلی را قبل از خرید بشناسید! از چیدانه سری بزنید.

نکات مهم در خرید مبل: جنس

جنس پارچه رو مبلی در واقع تاثیر زیادی در زیبایی و ظاهر سبک دکوراسیون شما دارد. باید توجه داشته باشید که حتما نوع بادوام آن ها را انتخاب کنید و سال ها در دکوراسیون خود داشته باشید و مثل روز اول در فضای داخلی تان بدرخشد، پس بهتر است در هنگام خرید از فروشگاه های معتبر خرید کنید و از آن ها نحوه ی نگهداری و مراقبت آن ها را بپرسید تا بتوانید همیشه مبلمانی منحصر به فرد داشته باشید.

نکات مهم در خرید مبل: رنگ

برای انتخاب رنگ مبل مورد علاقه تان حتما به سبک، ابعاد و سایر جزییات دکوراسیون خود باید توجه داشته باشید. در این انتخاب خود ست کردن پرده، مبلمان و فرش در دکوراسیون منزل را فراموش نکنید! و توجه داشته باشید که اگر فرزند کوچکی دارید و رفت و آمد در فضای نشمن شما زیاد است و یا زمان نظافت را ندارید پس رنگ های چرک تاب بهترین انتخاب برای شما محسوب می شود.

هنگام خرید مبل چه نکاتی را در نظر بگیریم؟!

به عنوان اولین نکته باید بگوییم که ابتدا باید تصمیم بگیرید که برای کدام قسمت از خانه خود به مبل احتیاج دارید؟ مبل پذیرایی؟ مبل نشیمن، مبل اتاق کار و یا …
پس از آن باید فضای محیطی که قصد خرید مبل برای آن را دارید، در نظر بگیرید به عنوان مثال برای فضاهای کوچک نباید از مبلمان استیل استفاده کرد زیرا هم زیبایی خود را از دست می دهد و هم اجازه رفت و آمد به افراد نمیدهد.
یکی از هوشمندانه‌ترین کارهایی که هنگام خرید مبل می توانید انجام دهید، میزان هزینه و بودجه است زیرا شما را از سردرگمی هنگام خرید دور می کند و میتوانید بر اساس هزینه مورد نظر موارد دیگر را به راحتی کنار بگذارید.
رنگ کاری مبل نیز یکی از مهمترین مواردی است که هر فروشنده ای باید اطلاعات کامل از رنگ مبل و چگونگی تمیز کردن آن را به شما بگوید.
حال که فضا و بودجه مناسب را در نظر گرفتید می توانید به انتخاب نوع مبل مورد نظر بپردازید؛ به این صوررت که فضای مورد نظر شما به چه نوع مبلی احتیاج دارد؟ مبل راحتی؟ مبل استیل؟ مبل ال؟ و…
دقت زیادی به کلاف و نشیمن مبل داشته باشید زیرا در صورت مرغوب نبودن آن مجبور به تعمیر نشیمن مبل در مدت رمان کوتاه خواهید بود.
پس از رعابت نکات بالا نوبت به آن می رسد که به بازار و فروشگاه های فروش مبل بروید و در مورد جنس قاب مبل، دوام پارچه، شرکت تولید کننده، گارانتی، و سایر خدمات مبل مورد نظر، تحقیق و پرس و جو کنید تا اطلاعات لازم را بدست آورید و هنگام خرید دچار مشکل نشوید.
رنگ بندی پارچه مبل: هنگام خرید مبل به رنگبندی پارچه مبل نیز دقت نمایید؛ خیلی از کارهای موجود در بازار از استایل و راحتی خوبی برخوردار هستند اما پارچه هایی که در طراحی آن ها استفاده می شوند یا زیبا نیستند یا برای دکوراسیون منزل شما مناسب نیستند.
نکته مهمی که باید به آن اشاره کرد: راحتی مبل می باشد؛ هنگام خرید مبل حتما به راحتی و ایمنی آن توجه کنید. طبق تحقیقات اکثر بزرگسالان در طول هفته بیش از 30 ساعت از مبل استفاده می کنند که بسیار قابل توجه می باشد. پس برای این منظور بهترین انتخاب فوم سرد مبل می‌باشد که می‌تواند راحتی افراد را در طول مدت استفاده به ارمغان بیاورد. همچنین انتخاب این نوع از فوم باعث می‌شود دیرتر به فکر تعمیر فوم مبل بیفتید.
با گذشت زمان و پیشرفت و خلاقیت در زمینه های مختلف از جلمه طراحی انواع مبل؛ امروزه هنگام خرید مبل با تنوع بیشتری نسبت به گذشته مواجه می شویم که در زیر به انواع آن اشاره می کنیم:

مبل راحتی

مبل راحتی یکی از پر طرفدار ترین مبلمانی است که همه ما آن را تجربه کرده ایم که در تولید آن از چوب کمتری استفاده می شود و بیشتر با پارچه های لطیف و مرغوب آن را پوشش می دهند؛ هنگام خرید مبل راحتی حتما روی آن بنشینید و میزان راحتی ستون فقرات، پاها و همچنین میزان فرو رفتگی و سفت نبودن نشیمن آن را امتحان کنید.
قیمت مبل راحتی ارزان و راهکاری برای خرید مبل راحتی ارزان را در این صفحه از استاده مشاهده کنید.
همچنین پایه این نوع مبل نباید جلو و یا دارای لبه هایی تیز باشد تا هنگام استراحت و یا نشستن روی آن با مشکل برخورد انگشتان پا با آن مواجه نشویم. نکته دیگری که باید به آن اشاره کنیم کیفیت پارچه مبلی راحتی، شست و شوی و کیفیت دوخت آن می باشد زیرا میزان استفاده از مبل های راحتی در منزل بیشتر از سایر مبلمان دیگر می باشد.

مبل استیل یا (سلطنتی)

اگر شما از دسته افرادی هستید که به زندگی های سلطنتی و با شکوه علاقه مند هستید و دارای فضای بزرگی می باشید پیشنهاد می کنیم که از مبلمان استیل استفاده نمایید؛ مبل استیل درست نقطه مقابل مبل راحتی می باشد، که بیشتر در تولید این نوع از مبل ها از چوب استفاده می کنند دارای پایه ها و دسته هایی چوبی و ظریف می باشد به خصوص در قسمت تاج مبل که با منبت کاری، زیبایی آن را چندین برابر می کنند.
رنگ بندی مبل های استیل بیشتر در رنگ های طلایی یا فندقی به چشم می آیند. دقت داشته باشید که هنگام خرید مبل استیل حین زیبایی، راحت بودن مبل را فراموش نکنید در واقع راحتی را قربانی زیبا بودن نکنید! متاسفانه برخی از شرکت های تولید مبل استیل، فقط جانب زیبایی را در طراحی رعایت کرده اند و از راحت بودن آن چشم پوشی کرده اند.
طراحی مبل استیل بسیار متنوع و گسترده می باشد که شما می توانید با توجه به سلیقه فردی و فضایی که می خواهید برای آن مبل راخریداری کنید، به راحتی مبل مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید. ست مبل استیل به صورت 9 نفره می باشد که در صورت بزرگ بودن فضا شما می توانید تعداد بیشتری را سفارش دهید.
مبل استیل در دکوراسیون داخلی محبوبیت های زیادی دارد.

مبل کلاسیک

اگر بخواهید با یکی از ظریف ترین و زیبا ترین مبل ها آشنا شوید بی شک آن مبل کلاسیک می باشد که از همان ابتدا طراحی و تولید آن توسط افراد اروپایی بوده اما امروزه در کشورهای شرقی از جمله خاورمیانه و یا عربستان بسیار رایج شده است.
ظرافت در مبل کلاسیک از ویژگی های بارز این دسته مبل می باشد که منزل شما را بسیار شیک و تشریفاتی می کند. رعایت منحنی های دقیق، یکسان و ظریف در طول منبت کاری بسیار به چشم می آید و طراحی پشتی های بلند، زیبایی آن را چند برابر می کند.
امروزه خرید مبل کلاسیک طرفداران بسیاری دارد که ما هم به شما توصیه می کنیم اگر از فضای بزرگی برخوردار هستید تجربه خرید آن را از دست ندهید. ست مبل کلاسیک 7 نفره می باشد که یکی از دلایلی است که می تواند آن را با مبل استیل یا سلطنتی متمایز کند؛ همچنین وجود کوسن های بسیار زیبا و ظریف می تواند از جمله تمایز این دسته از مبل ها باشد.

مبل ال

مبل ال از جمله مبل هایی به شمار می آید که هم به عنوان مبلمان اداری و بیشتر برای خانه هایی با فضای کوچک بسیار مناسب می باشد؛ اگر شما از دسته افرادی هستید که دارای خانه ای نقلی و کوچک می باشد به شما پیشنهاد میکنیم که از مبل ال برای خانه خود استفاده کنید.
همانطور که از اسم این مبل پیداست این دسته از مبل ها به صورت حرف لاتین L می باشند که شما هنگام خرید مبل ال باید دقت کافی را داشته باشید که گوشه هایی در خانه شما وجود داشته باشد که بتوانید این مبل را به راحتی و بدون به هم خوردن چیدمان L مانند آن فضا را طراحی کنید.
گونه ای از مبل های ال وجود دارند که قابلیت تخته خواب شو دارند و برای افرادی که از مهمان های زیادی برخوردارند و یا از سوئیت استفاده می کنند بسیار مناسب می باشد که در کاهش هزینه ها بسیار موثر می باشد.
رنگ بندی و تنوع رنگ هنگام خرید مبل ال شما را دچار سردرگمی می کند اما شما میتوانید به راحتی با در نظر گرفتن رنگ مورد علاقه خود و یا رنگ دکوراسیون منزل خود انتخاب آسانی را داشته باشید.

مبل مدرن

از دسته مبل هایی که امروزه در بین مردم از محبوبیت خاصی برخوردار است می توانیم به خرید مبل مدرن اشاره کنیم. مبل های مدرن در واقع می توانند مداد رنگی را به خانه شما بیاورند، البته اگر شما به تلفیق رنگ‌های مختلف علاقه داشته باشید!
سبک مبل مدرن به سبک مبل راحتی بسیار نزدیک می باشد؛ از مزایای بسیار مهم خرید مبل مدرن می توان به این اشاره کرد که حق انتخاب خود را در چیدمان مبل چند برابر کنید! به این صورت که مبل دو نفره را در نشیمن خانه قرار دهید و مبل یک نفره را کنار کتابخانه یا هر جای دیگر بگذارید. از جمله موارد مورد استفاده مبل مدرن می توان به کتابخانه منزل، اتاق نشیمن و یا اتاق خواب اشاره کرد.

3. نکته مهم هنگام خرید مبل

اگر شما مستاجر هستید و قصد عوض کردن خانه خود را دارید بهتر است از خرید مبل های گران قیمت مانند مبل کلاسیک خودداری کنید و سعی کنید از مبل های سبک تر همچون مبل های ال و راحتی که حمل و نقل آن ها راحت تر می باشد خریداری کنید تا در صورت صدمه دیدن مبل ها حین اسباب کشی، هزینه بسیاری را متقبل نشوید.
اگر در خرید مبلمان منزل خود عجله ای ندارید بسیار به صرفه است که در زمان جشنواره های تخفیف آن را خریداری کنید اما سعی کنید در روزهای پایانی سال و نزدیک به عید نوروز از خرید مبل خودداری کنید؛ زیرا به سبب افزایش حجم مشتری برخی از تولید کنندگان محصول را با کیفیت پایین به مشتری تحویل می دهند و یا نمی توانند به موقع محصول را، تحویل دهند. !!
هنگام سفارش مبل تمام وسواس خود را به خرج دهید تا تولید کننده ای منصف و کارکشته ای را بیابید تا از بروز مشکلاتی چون دوخت نا‌مرتب پارچه ها، یکسان نبودن پایه ها، رعایت نکردن ظرافت در منبت و … جلوگیری کنید.

انتخاب رنگ مناسب برای مبلمان

رنگ مبلمان تاثیر زیادی در زیبایی دکوراسیون منزل دارد پس از رنگ های جیغ و شاد نترسید و آن ها را امتحان کنید اما اگر نمیتوانید ریسک کنید میتوانید از رنگ های خنثی استفاده کنید.
شما در انتخاب رنگ مبل سالن پذیرایی بهتر است به اندازه فضا و میزان نور موجود در سالن پذیرایی توجه کنید. بدین معنی که اگر سالن پذیرایی منزل شما بزرگ است از انواع رنگ های متنوع روشن و تیره برای مبلمان استفاده کنید و برای بزرگ تر به نظر رسیدن سالن های پذیرایی کوچک از مبلمان رنگ روشن استفاده کنید.
اگر سالن پذیرایی تان به اندازه کافی نور دارد مبلمان با رنگ روشن و یا رنگ تیره انتخاب کنید و اگر فضای سالن پذیرایی تاریک و کم نور است از مبلمان رنگ روشن مانند سفید و شیری که نور را منعکس می کنند ، استفاده کنید.
شما می توانید رنگ مبل را با سایر وسایل موجود در دکوراسیون پذیرایی مانند کفپوش و رنگ پرده و رنگ غالب استفاده شده در دکوراسیون داخلی سالن پذیرایی ست کنید.
برای جدا کردن مبلمان پذیرایی از دکور اتاق پذیرایی از رنگی برای مبلمان استفاده کنید که مکمل رنگ به کار رفته در دکوراسیون داخلی پذیرایی است. دنیای مد نمناک اشاره می کند که برای برجسته به نظر رسیدن رنگ و طرح مبلمان منزل تان ، رنگ مبلمان را با رنگ دیوار ست کنید.

تعداد مبل با توجه به فضا

تعداد مناسب مبل ها باید با فضای مورد نظر شما متناسب باشد . معمولا مبلمان ها 7 نفره هستند اما هنگام خرید مبل حتما لازم نیست تعداد و ترکیب مبلمان را رعایت کنید و بهتر است متناسب با فضا و نیاز آنرا تغییر دهید تا از پر شدن و اضافه آوردن مبل ها به خصوص در فضاهای کوچک جلوگیری نمایید.

به استایل طراحی مبل دقت کنید

توجه به اینکه مبل راحتی که خریداری می کنید همخوانی کاملی با فضای خانه تان داشته باشد، موضوع بسیار مهمی است. با یک مثال اهمیت این موضوع را بیشتر بررسی می کنیم. مبل راحتی که دارای پشتی های بلند و مرتفع باشد در یک خانه با فضای سنتی نمای بسیار بهتری دارد.
شکل دسته های مبل را به خوبی بررسی کنید و اینکه آیا به اندازه کافی مناسب و راحت هستند یا خیر؟ برای مبل راحتی مورد انتخاب شما چه کوسن هایی طراحی شده است؟ با توجه به این نکات به خوبی می توانید متوجه اهمیت استایل طراحی مبل راحتی بشوید و با دید بازتری به انتخاب و خرید بپردازید.

خرید مبل مستقیم از تولیدی

خرید مبل مستقیم از تولیدی یعنی خرید یک محصول با کیفیت با قیمت ارزان. وقتی بدون واسطه خرید کنید یعنی یک خرید ارزان. شما دوستان میتوانید تمامی محصولات تولیدی مبل لوکس را بدون واسطه مستقیم از درب کارخانه به قیمت تولیدی خرید کنید و سود واسطه ها و سود فروشگاه مبل را پس انداز کنید. ۰۹۳۹۴۳۲۵۵۰۰ اقای علوی
ادرس سایت www.moblelux.ir

بدون واسطه خرید کنید سود واسطه و سود نمایشگاه را پس انداز کنید خرید مبل مستقیم از تولیدی به قیمت کارخانه

بازسازی و تعمیر انواع مبلمان ایرانی و خارجی تعمیرات مبل در اصفهان.

,مبل جنسی, صندلی جنسی, مبل تانترا, مبل لاولی بد, مبل زناشویی در اصفهان,

برچسب ها: ,نکات مهم در خرید مبل, از کجا بفهمیم مبل شرکتی است, نکات انتخاب مبل راحتی, بهترین زمان خرید مبل, نکات اموزشی مبلمان, اطلاعات فروش مبل, تجربه خرید مبل, نحوه تشخیص چوب راش,