فرش اصفهان ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰ از فرش های پر طرفدار و زیبای فرش کاشان میباشد که با نخ ۱۰۰٪ اکریلیک هیت ست شده تولید میشود نخ ۱۰۰٪ اکریلیک از برترین نخ های صنعت نساجی میباشد که عمر و مقاومت بالای دارد فرش های بافت اکرولیک اگر 100% از این نخ باشد عمر بالای دارند لطافت و نرمی زیادی دارند و خیلی زود تمیز میشوند که همه این مزیت ها در فرش اصفهان وجود دارد
فرش ۱۲۰۰ شانه کوروش به دلیل استفاده از نخ اکرولیک کوبیده و سفت نمیشود و همگی دارای ۶۰ ماه ضمانت کیفیت میباشند.فرش های بافت فرش کوروش هیت ست شده و ضد حساسیت بوده که بهترین نوع فرش ماشینی حال حاظر صنعت فرش همین نوع فرش هست.

فرش اصفهان از شناخته شده ترین طرح های فرش ماشینی که با پیشرفت دستگاه های فرش بافی امکان بافت آن بوجود آمده است تا بتوان حق نقشه ادا شود فرش اصفهان با دستگاه فرق پیشرفته ۱۲۰۰ شانه بافت شده تا تمام ریزبافتی های نقشه در طرح نمایان باشد.

فرش اصفهان یکی از برترین هنر های ایرانی که علاوه بر زیبای نشان دهنده عشق و زندگی در میان ایرانیان است فرش طرح اصفهان نقشی زیبا و یادگار دوران صفوی ایران است این نقشه زیبا بر گرفته از هنر استاد کمال الدین بهزاد است .
فرش اصفهان در دوران صفوی به اوج خود رسید و از آن زمان تا اکنون به عنوان زیبا ترین نقشه های ایرانی شناخته میشود اصالت در این نقشه زیبا موج میزند.

امکان خرید مستقیم از کارخانه طرح فرش اصفهان وجود دارد و خریداران میتوانند بدون واسطه و به صورت مستقیم از کارخانه طرح مورد نظر را خریداری کنند همانطور که میدانید این طرح زیبا بر گرفته شده از فرش پر اصالت اصیل ایرانی است .
فرش طرح اصفهان در تمام متراژ های استاندارد تولید میشود.

تماس با ما
آدرس شرکت: کارخانه کاشان، روبروی دارسلام شهرک فتح المبین، فرش ستاره کوروش کاشان
آدرس دفتر مركزی: تهران، تهرانپارس، خیابان 196،بین 131 پلاک 325، فرش کوروش
تلفن کارخانه: 03155549900
تلفن دفتر مرکزی: 02177320031
ایمیل: info(@)bfarsh.com

ادامه محصولات……
فرش ارزان در اصفهان

با توجه به اوضاع اقتصادی جامعه و با توجه به اینکه فرش یک کالای کاربردی و اساسی در منزل هر ایرانی است، خرید و پیدا کردن فرش ارزان از دغدغه های مهم مشتریان فرش می باشد. در این میان فرش های متفاوت (هم با کیفیت و هم بدون کیفیت) در بازار به عنوان فرش ماشینی ارزان ارائه میشوند. اگر شما به دنبال یک فرش ارزان با کیفیت مناسب هستید حتما این مقاله را بخوانید و با ما در فرش الماس کویر همراه باشید. ما در این مقاله :

1- انواع دلایلی که ممکن است یک فرش از سایر فرش ها با همان برند ارزانتر باشد را بیان کردیم.
2- یک فروشگاه معتبر که در بین محصولات خود فرش ارزان نیز ارائه می کند معرفی کردیم.
3- قیمت فرش ارزان را با قیمت فرش با همان مشخصات( شانه، تراکم، نوع نخ) مقایسه کردیم.

انواع دلایلی که ممکن است یک فرش از سایر فرش ها با همان برند ارزانتر باشد:
فرش ماشینی طرح مهیا دودی
خرید فرش ماشینی طرح مهیا دودی
1) فرش تک شده یا ته انباری

فرش تک شده به فرشی می گویند که به یکی از دلایل زیر تولید مجدد نمی شود.

1- طرح فرش از چرخه تولید خارج شده و دیگر بافت نمی شود.
2- پالت رنگ فرش یا الیاف فرش به دلایلی چون وارداتی بودن الیاف، یا رنگ فرش تغییر کرده و بافت نمی شود.
3- شانه فرش بعلتی چون تغییر یا ارتقا یافتن دستگاه بافت نمی شود. برای مثال دستگاه 1000 شانه به دستگاه 1200 شانه تغییر یافته است.

اگر جنس اکریلیک این فرش ها را تهیه کنید، معمولا این فرش ها، فرش های با کیفیت و با قیمت مناسبی هستند ولی مشکلی که هست اگر چند تخته از این فرش ها بخواهید معمولا موجود نیست یا اگر کناره و پادری از فرشتان بخواهید امکان فراهم شدنش وجود ندارد.

پس اگر منزلتان کوچک است به صورتی که با یک یا دو فرش پر میشود ما پیشنهاد می کنیم از جنس های تک دیدن کنید و در صورت رفع نیازتان با جنس های تک شده حتما از این مدل فرش های ارزان به راحتی نگذرید. در غیر اینصورت برای خرید فرش 700 شانه از کارخانه، خرید فرش 1000 شانه از کارخانه، خرید فرش 1200 شانه از کارخانه و خرید فرش 1500 شانه از کارخانه کلیک کنید.

یکی از مدل های فرش ارزان ارائه شده در فرش الماس کویر، فرش های تک شده است که شما به راحتی با مراجعه به فروشگاه می توانید از انواع مدل های آنها بازدید کنید.
2) فرش تست یا نمونه
فرش طرح مهرگان آبی کاربنی
خرید فرش طرح مهرگان آبی کاربنی

فرش های قبل از تولید توسط طراح، طراحی می شوند سپس یک نمونه از طرح، بافته می شود تا توسط کارشناسان نظرات پرسیده شود، سپس مجدد در طرح تغییرات لازم انجام می شود و دوباره طرح جدید روی فرش بافته می شود. معمولا در تولید یک طرح جدید این فرآیند چندین بار تکرار می شود تا طرح ایده آل و جذاب به دست مشتریان برسد. حال به فرش هایی که در مراحل ارزیابی بافته می شود، فرش نمونه یا تست می گویند و کارخانجات معتبر مثل فرش الماس کویر، فرش های نمونه یا تست را با مبلغ بسیار کمتر به عنوان فرش تخفیفی یا فرش ارزان ارئه می کنند. البته تمامی فرش های در حال تولید این شرکت در نماینگی ها و به صورت اینترنتی با قیمت فرش در کارخانه می باشد.
شما اگر به دنبال فرش ارزان 700 شانه یا فرش ارزان 1200 شانه با کیفیت هستید، این مدل فرش های ارزان گزینه بسیار مناسبی برای شماست. همچنین برای خرید فرش 700 شانه از کارخانه و خرید فرش 1200 شانه از کارخانه کلیک کنید.
معمولا این فرش ها با بهترین الیاف اکریلیک و در رنگ ها و طرح های جذاب و مطابق مد بافته شده و از نظر قیمت تا 40% نسبت به قیمت اولیه یک فرش ارزانتر است.
3) فرش استوک یا فرش معیوب یا فرش درجه دو

فرش های استوک یا فرش درجه دو به فرش هایی گفته می شود که ممکن است در بافت یا حمل و نقل دچار مشکلات شده باشد. متاسفانه بعضی از فروشندگان این فرش ها را به جای فرش های نمونه یا فرش تک شده با تخفیف ارائه میکنند از این جهت می باشد که پیشنهاد می کنیم همیشه فرش خود را از فروشگاه های معتبر و با سابقه تهیه کنید. خرید مستقیم فرش از کارخانه با فرش الماس کویر برای شما عزیزان فراهم شده که قیمت فوق العاده ای دارد و تفاوت قیمت 20 تا 30 درصدی را با بازار دارد.

فرش طرح حوض نقره دلفینی
4) جنس بی کیفیت

شاید یکی از مهمترین دلایل ارائه فرش ارزان، استفاده از الیاف نامرغوب به جای نخ اکریلیک در فرش باشد. در بعضی از فرش ها به جای الیاف 100% اکریلیک از الیاف BCF یا الیاف ورژن که بشتر برای بافت فرش های 500 شانه و کناره به کار می رود استفاده می کنند. این موضوع باعث میشود شکل و شمایل فرش شبیه به فرش های با کیفیت شود ولی طول عمر آن 1/4 فرش های با کیفیت باشد. ما به هیچ وجه خرید این فرش ها را برای برای منزل یا مکان های پر رفت و آمد پیشنهاد نمی دهیم بلکه این فرش ها بیشتر مناسب باغ یا منازل ویلایی یا مکان های کم رفت و آمد هستندو به مرور با رفت و آمد روی آن ها یا با چندبار شستن سفت می شوند.
اگر دنبال خرید فرش ارزان با کیفیت برای منزل خود هستید، ما این نوع فرش ها را پیشنهاد نمی دهیم.

آیا فرش های تخفیفی و ارزان قیمت شامل گارانتی می شود؟

این مورد کاملا بستگی به محل خرید شما دارد و حتما باید از فروشگاه مدنظر سوال فرمایید.

لازم به ذکر است که در فروشگاه قالی الماس کویر فقط موارد الف و به این معنی که فرش های تک شده و فرش های تست(نمونه) بعنوان فرش ارزان در این فروشگاه به خریداران ارائه می شود.
فروشگاه فرش ارزان در اصفهان
فروشگاه فرش ارزان در اصفهان
فروشگاه فرش ارزان در اصفهان

همانطور که بیان شد فروشگاه های متفاوت، فرش های با کیفیت متفاوت را به عنوان فرش ارزان ارائه می کنند. بعضی از فروشگاه ها فرش بی کیفیت یا استوک را به عنوان فرش ارزان ارائه می کنند در حالیکه در تعداد کمی از فروشگاه ها فرش هایی که تک می شوند و دیگر تولید نمی شوند را به عنوان فرش تخفیفی یا فرش ارزان ارائه می کنند.
فرش به قیمت کارخانه اصفهان

اگر به دنبال یک فروشگاه معتبر که فرش ارزان در اصفهان ارائه می کند هستید ما فروشگاه فرش الماس کویر را به شما پیشنهاد می کنیم. هایپرفرش الماس کویر هر ساله فرش های که دیگر تولید نمی شود یا فروش کمی داشته را با 25% تا 50% تخفیف ارائه می کند. به این نکته توجه کنید که تمامی فرش های تخفیفی و غیر تخفیفی الماس کویر شامل 60 ماه گارانتی می باشد. پس شما هم اگر در اصفهان هستید و به دنبال فرش ارزان در اصفهان یا فرش تخفیفی در اصفهان هستید فرصت را از دست نداده و حتما از فروشگاه فرش الماس کویر به آدرس زیر دیدن کنید و برای خرید اینترنتی فرش از کارخانه از منوی بالا فرش مورد نظرتان را به سبد خرید اضافه نمایید و پس از تسویه حساب فرش موردنظرتان را درب منزل دریافت کنید. با خرید این فرش های ارزان و کیفیت بالا خرید فرش به قیمت کارخانه را تجربه می کنید.
آدرس: خیابان جی، نرسیده به چهارراه اریسون، روبه رو خانه ژیمناستیک، قالی الماس کویر
شماره تماس فروشگاه رش الماس کویر : 03135230835 – 03135230834
لیست قیمت فرش ارزان
لیست قیمت فرش ارزان
لیست قیمت فرش ارزان

در واقع بر اساس نوع فرش ارزان (استوک/ نمونه/ بی کیفیت و تک شده) قیمت فرش ارزان حدود %25 الی 50% نسبت به فرش های معمولی ارزانتر می باشد. برای اطلاع از قیمت فرش های ارزان کافیست به شماره 09392579256 در واتساپ پیام ارسال نمایید یا تماس حاصل فرمایید تا لیست قیمت ارسال شود.

پیشنهاد ما به شما:

به نظر ما خرید فرش ارزان نمونه یا تک شده در صورت امکان می تواند از هزینه خرید شما بسیار کم کند و همچنین فرش با کیفیتی نیز تهیه کرده اید.
ما خرید فرش ارزان از نوع استوک یا بی کیفیت را به شما اصلا پیشنهاد نمیدهیم
در خرید فرش ارزان حتما از فروشگاه های معتبر و با سابقه خرید نمایید. این کار سه مزیت برای شما دارد:

1- امکان اینکه حقایق را مطرح کنند و به صورت صحیح شما را راهنمایی کنند بیشتر است.
2- تنوع بیشتری از فرش های ارزان قیمت دارند
3- فروشگاه های معتبر و با سابقه معمولا در صورت بروز مشکل، پاسخگوتر می باشند(البته معمولا)

ما برای خرید فرش ارزان در اصفهان فروشگاه الماس کویر را به شما پیشنهاد میدهیم که در پاراگراف دوم اطلاعات بیشتر میتوانید درمورد این فروشگاه کسب نمایید.
خرید اینترنتی فرش در اصفهان

خرید اینترنتی فرش در اصفهان در سایت فرش الماس کویر به راحتی و با چند کلیک امکانپذیر است. تنوع بالای محصولات، رنگ بندی موجود کارها، تنوع طرح فرش ماشینی و شرایط فروش ویژه در فرش الماس کویر حتی به صورت اینترنتی این امکان را فراهم کرده تا فرشی زیبا در منزلتان داشته باشید. بسیاری بر این باورند که خرید اقساطی به طور اینترنتی انمانپذیر نیست اما باید گفت روند خرید اقساطی فرش کمتر از یک ساعت زمان از شما میگیرد. با انتخاب طرح موردنظر و تماس با کارشناسان ما می توانید شرایط خرید را انتخاب کرده و خریدی راحت را تجربه کنید.
خرید اینترنتی فرش در اصفهان
خرید اینترنتی فرش در اصفهان
فرش ماشینی قیمت مناسب در اصفهان

در متن بالا فرش ماشینی قیمت مناسب را مطالعه کردید و باید بدانید که ما فرش های استوک و دارای عیب را در مجموعه نداشته و فقط طرح های توقف تولید شده، تک رنگ و ته انباری را برای فروش قرار داده ایم. باید گفت برای بهتر دیدن این فرش ها می توانید به آدرس ما مراجعه کرده و تنوع بالای این محصولات را ببینید. این فرش ها مناسب کسانی است که نیاز به یک فرش داشته و یا یکی نبودن طرح ها برای آن ها اهمیتی ندارد. در برخی موارد این فرش ها به صورت جفت نیز موجود می باشد.
فرش ماشینی اصفهان

شهر اصفهان یکی از شهرهایی می باشد که در آن هنر حرف اول را می زند. از همین رو فرش اصفهان نیز در کشور دارای جایگاه ویژه ای است. زیرا در فرش های این استان می توان انواع رنگ بندی، طرح و خلاقیت را مشاهده نمود. فرش اصفهان از لحاظ طرح با سایر فرش ها تفاوت دارد. در طرح این فرش ها شما می تواند الگو هایی چون لچک و ترنج را به وفور مشاهده نمایید. باید در نظر داشته باشید که طرح ها از نوع اسلیمی می باشند که در الگوهای فوق ترسیم می شوند. در فرش اصفهان و در قسمت های حاشیه، اغلب از ساقه های ختایی استفاده می شود. به همین دلیل رنگ بندی های زیادی را می توان در این قسمت مشاهده نمود. لازم به ذکر است که نکته اصلی این فرش ها، قرینه سازی است که در گوشه ها و حاشیه ها مشاهده می شود. اگر قصد خرید فرش از کارخانه را دارید باید بدانید که عموما طرح های سنتی با رنگ آمیزی های روشن در آنها دیده می شود. زیرا طرح ها اغلب برگرفته از بناهای تاریخی و هنر های سنتی این شهر می باشند.
خرید فرش اصفهان + فرش کاشان در اصفهان
خرید فرش اصفهان + فرش ماشینی در اصفهان

فرش ماشینی در اصفهان
خرید فرش در اصفهان
قیمت فرش ماشینی اصفهان
خرید فرش ماشینی در اصفهان
کارخانه فرش اصفهان
خرید فرش اصفهان به صورت اینترنتی
خرید اینترنتی فرش اصفهان
خرید فرش اصفهان با قیمت مناسب

فرش ماشینی در اصفهان

فرش ماشینی در اصفهان دارای جایگاه ویژه ای است. زیرا امروزه بسیاری از کارخانه های تولیدکننده فرش در این استان واقع شده اند. فرش های ماشینی نیز همانند فرش های دستی علاقه مندان زیادی را به سمت خود جلب می نمایند. امروزه فرش ماشینی در اصفهان دارای طرح ها و نقوش هندسی متفاوتی است که به آنها طرح های گردان می گویند. همچنین با الهام از کاشیکاری های بناهای سنتی، فرش های زیبایی با کیفیت بالا تولید می شوند. با فرش الماس کویر می توانید خرید فرش 700 شانه از کارخانه، خرید فرش 1200 شانه از کارخانه و خرید فرش 1500 شانه از کارخانه را با خاطره ای خوش تجربه کنید.
در خصوص رنگبندی فرش ماشینی در اصفهان باید این مورد را در نظر داشت که غالبا از 15 رنگ استفاده می شود اما بیشتر از رنگ های سرمه ای، کرم، لاکی و آبی در تناژ های مختلف بهره گرفته می شود. در زمان خرید فرش در اصفهان قطعا متوجه خواهید شد که رنگ ها در این نوع قالب ها به هیچ وجه سایه و روشن ندارند. البته امروزه در برخی از نمونه های جدید از تکنیک سایه و روشن استفاده می شود. به همین دلیل گفته می شود که فرش ها فوق دارای ظاهری روشن تر هستند.
خرید فرش اصفهان + فرش کاشان در اصفهان
خرید فرش اصفهان + فرش ماشینی در اصفهان
فرش ماشینی در اصفهان

فرش ماشینی در اصفهان دارای بافت خاصی است. این مورد نیز در نمایشگاه کارخانه فرش الماس کویر مشاهده می شود. تولیدکنندگان برای اینکه کیفیت فرش ها را بالا ببرند، از نخ های ابریشم استفاده می کنند. البته اغلب در گل های از این نوع نخ بهره گرفته می شود. شما می توانید فرش ماشینی در اصفهان را در انواع اندازه های 6، 9 و 12 متر مربعی مشاهده نمایید. گاها دیده شده است که در برخی از شهر های دیگر، فرش های بزرگتری تهیه شده اند. شما می توانید فرش ماشینی در اصفهان را به صورت اینترنتی از سایت نیز خرید کنید. لازم به ذکر است که در این نوع خرید، قیمت ها به شدت کمتر می باشد زیرا واسطه ها حذف می شوند. برای خرید فرش ماشینی از کارخانه کلیک کنید.
خرید فرش در اصفهان

میزان خرید فرش در اصفهان مخصوصا از نوع ماشینی امروزه بسیار زیاد است. فرش های ماشینی دارای مزیت های زیادی هستند. به طور مثال خرید فرش در اصفهان اگر که از نوع ماشینی باشد، هزینه کمتری به همراه دارد. از سوی دیگر فروش و تعویض آن به مراتب آسان تر است. همواره باید در نظر داشته باشید که فرش های ماشینی دارای طرح های و سبک های بیشتری نسبت به انواع دستی هستند. در زمان خرید فرش در اصفهان متوجه خواهید شد که فرش های ماشینی از لحاظ طرح، جنس، تراکم و رنگ ها بسیار متنوع هستند و حق انتخاب بیشتری را فراهم می آورند. خرید فرش 700 شانه در اصفهان با تنوع بالا به راحتی با فرش الماس کویر امکانپذیر است.
قیمت فرش ماشینی اصفهان

قیمت فرش ماشینی اصفهان نسبت به فرش های دستی کمتر و مقرون به صرفه تر است. از همین رو اغلب افراد به سمت این موارد کشیده می شوند. در بحث قیمت فرش ماشینی اصفهان موارد متفاوتی دخیل هستند. به طور مثال طرح فرش ها می توانند به صورت فانتزی یا سنتی باشند. عموما طرح های سنتی قیمت بیشتری دارند. نوع نخ و مرغوبیت آن روی قیمت فرش ماشینی اصفهان تاثیر بسزایی دارد. هر اندازه کیفیت نخ بیشتر و تراکم آن نیز بالاتر باشد از همین رو قیمت تمام شده فرش نیز بیشتر خواهد بود. در زمان خرید فرش اصفهان لازم است تا به این نکته توجه داشته باشید که نخ های اکریلیک و تاپس قیمت بالاتری دارند. برای مشاهده قیمت فرش در کارخانه با مشاوران ما در تماس باشید.
خرید فرش اصفهان + فرش کاشان در اصفهان
خرید فرش اصفهان + فرش ماشینی در اصفهان
خرید فرش ماشینی در اصفهان

خرید فرش ماشینی در اصفهان دارای مزیت های بسیاری است. در فرش های ماشینی تنوع طرح ها و رنگ ها زیاد است. از همین رو می توانند پاسخگویی هر نوع سلیقه ای باشند. در فرش ماشینی اصفهان تلاش شده است تا از تکنولوژی های روز استفاده گردد که نقش های اصیل و کلاسیک پیاده سازی شوند. از همین رو بازار رو به رشدی دارد. وقتی قصد خرید فرش ماشینی در اصفهان دارید باید این موضوع را مد نظر داشته باشید که الیاف ها می توانند متفاوت باشند. اگر فرش شما با الیاف مصنوعی تهیه شود مقاومت بالایی خواهد داشت و قیمت آن نیز نسبت به سایر موارد کمتر است. اما گرد و غبار را سریع پخش می نماید.
اگر در زمان خرید فرش ماشینی در اصفهان فرش هایی با الیاف پروپیلن را خریداری نمایید در برابر نور خورشید کمتر آسیب می بینند ولیکن آلودگی را به خود جلب می نمایند. عمر اینگونه فرش های ماشینی به نسبت سایرین کمتر است. ممکن است در زمان خرید فرش با نمونه هایی روبرو شوید که دارای الیاف پلی استر هستند. این الیاف بسیار درخشنده است و تنوع رنگ زیادی دارد. نسبت به فرش هایی که با پشم و اکریلیک تهیه می شوند، این فرش ها قیمت مناسب تری دارند.
کارخانه فرش اصفهان

کارخانه فرش اصفهان الماس کویر، مرغوب ترین فرش های ماشینی را با الیاف و نخ خوب ارائه می دهد. در این کارخانه از به روز ترین تکنولوژی ها استفاده شده است. به همین دلیل توانسته است سهم زیادی از بازارهای جهانی را به دست آورد. کارخانه فرش اصفهان الماس کویر با توجه به استاندارد های بین المللی اقدام به تولید فرش می نماید. از همین رو فرش های ارائه شده آن همگی دارای جنس و کیفیت عالی هستند. لازم به ذکر است که این کارخانه فرش ماشینی محصولات خود را به مدت 5 سال ضمانت می نماید.
خرید فرش اصفهان + فرش کاشان در اصفهان
خرید فرش اصفهان + فرش ماشینی در اصفهان
خرید فرش اصفهان به صورت اینترنتی

کارخانه فرش اصفهان الماس کویر دارای سایت رسمی می باشد. لذا می توانید به صورت آنلاین آخرین فرش های تولید شده را به همراه ویژگی ها و قیمت آنها در سایت مشاهده نموده و در صورت تمایل خریداری کنید. سایت این کارخانه کاملا به روز بوده و تنوع محصولات نیز در آن بسیار زیاد است. البته خاطرنشان می شود که این کارخانه در شهر اصفهان دارای نمایشگاه تخصصی فرش است. لذا چنانچه مایل باشید تا به صورت حضوری ظاهر و کیفیت فرش ها را بررسی نمایید، می توانید به نمایشگاه مذکور رجوع کنید. برای خرید اینترنتی فرش از کارخانه با فرش الماس کویر همراه باشید.
خرید اینترنتی فرش اصفهان

خرید اینترنتی فرش اصفهان امروزه علاقه مندان زیادی را به سمت خود جلب نموده است. در خرید های اینترنتی امکان مقایسه فراهم است. از سوی دیگر شما می توانید تنوع رنگی و به روز ترین محصولات را مشاهده نمایید. در خرید اینترنتی فرش اصفهان، خریداران هزینه کمتری پرداخت می نمایند زیرا هزینه هایی که در حالت عادی می بایست به واسطه ها پرداخت شوند، حذف می گردند. خرید فرش 1200 شانه در اصفهان با قیمتی مناسب در نمایشگاه الماس کویر فراهم شده است.
از سوی دیگر باید در نظر داشته باشید که در خرید اینترنتی تنوع بیشتری وجود دارد و حق انتخاب های بیشتری نیز در اختیار کاربران قرار داده می شود. برای خرید اینترنتی فرش اصفهان لازم است تا حتما اندازه مد نظر، رنگ، طرح و تراکم شانه فرش را مشخص نمایید. در این صورت هزینه به شما نمایش داده می شود.
خرید فرش اصفهان با قیمت مناسب

خرید فرش امروزه بسیار پرطرفدار است. فرش های اصفهان از آنجا که دارای طرح بندی ها و رنگ بندی های متنوعی می باشند می توانند نظر مثبت هر نوع سلیقه ای را به خود جلب کنند. در حال حاضر فرش های ماشینی به دلیل قیمت مناسب تر فروش بیشتری نسبت به فرش های دستی دارند. خرید فرش 1500 در اصفهان که به دلیل شانه و تراکم بالا قیمت بالاتری نیز داد امکانپذیر است. کارخانه الماس کویر که انواع فرش های ماشینی با کیفیت را ارائه می دهد، امکان خرید اینترنتی را برای خریداران فراهم آورده است. از همین رو شما می توانید با مراجعه به وب سایت این کارخانه در بستری امن، انواع فرش های موجود را مشاهده نموده و اقدام به خرید نمونه ای مناسب متناسب با نیاز و سلیقه خود کنید.

و در آخر:

من نائینی هستم کارشناس فروش فرش ماشینی
خوشحال میشم در صورتی که پرسشی درمورد فرش ارزان داشته باشید پاسخگوی شما باشم.
درصورت تمایل با من با شماره 09371775829 می توانید در تماس باشید.
خرید فرش ارزان در اصفهان
آدرس خرید فرش ماشینی ارزان در اصفهان کجاست؟
برای خرید فرش ماشینی ارزان در اصفهان می توانید به آدرس: اصفهان، خیابان جی، نرسیده به چهارراه اریسون، روبرو خانه ژیمناستیک، قالی الماس کویر مراجعه نمایید.

فرش ماشینی اصفهان

فرش ماشینی اصفهان یکی از معروف­ ترین فرش­های ایرانی است که در طرح و نقش­ه ای بسیار زیبا و اصیل به بازار عرضه می­گردد. هنرمندان اصفهانی از دیرباز در زمینه صنایع دستی فعال بوده­ اند و در حوزه فرش نیز آثاری چشم نواز خلق کرده­اند. اگر به دنبال یک فرش ایرانی واقعی هستید به سراغ فرش اصفهان بروید.

فرش، از جمله قدیمی­ ترین صنایع دستی ایرانی است که نمی ­توان آن را تنها به شهر خاصی اختصاص داد. زیرا امروزه در بسیاری از شهرهای ایران، مجموعه­ های بزرگ تولید کننده فرش مشغول به کار هستند و این کالای اصیل هنری را با بهترین کیفیت و در زیباترین طرح ­ها به بازار عرضه می­کنند. در این میان فرش ماشینی اصفهان، یکی از انواع مشهور فرش ماشینی به حساب می ­آید. اصفهان، این شهر پرآوازه که به عنوان مهد فرهنگ ایران شناخته می­شود، در این زمینه نیز از رقیبان خود جا نمانده است.

خوب است بدانید وقتی درباره فرش ماشینی اصفهان صحبت می­کنیم، ممکن است دو منظور داشته باشیم. اول، منظور ما فرشی است که توسط تولید کنندگان اصفهانی به بازار فرش ایران عرضه شده باشد. دوم، درباره فرش ماشینی طرح اصفهان صحبت می­کنیم. جالب است بدانید یکی از طرح­های مشهوری که برای بافت قالی از آن استفاده می­شود، اصفهان نام دارد که نقشی زیبا و پرطرفدار در میان فرش ­های ایرانی به حساب می­آید.
خرید فرش اصفهان

با وجود تنوع بسیار تولید کنندگان فرش ماشینی، خرید فرش در اصفهان یکی از سخت ترین کارهای مردم اصفهان می تواند باشد، چرا که در انتخاب طرح ها های متنوع، مواد اولیه و برند و کیفیت بافت نیز از دغدغه های همیشگی آنان تلقی می شود.

همانطور که می دانید فرش ایرانی در دنیا قدمت طولانی دارد و تقریباً در خانه هر ایرانی فرش وجود دارد و اصفهان نیز از این قاعده مستثنی نیست، اما برای اینکه بتوانید در اصفهان فرش خوبی خرید کنید و صد البته پول زیادی هم ندهید باید چه کار کرد؟

توصیه ما به شما اگر قصد خرید فرش در اصفهان را دارید، خرید اینترنتی فرش ماشینی از فروشگاه فرش امیرکبیر است.

شهر زیادی در ایران زبانزد تولید فرش های دستباف هستند، اما میتوان بهترین های فرش ماشینی را از کاشان خریداری کرد.

به دلیل فاصله شهر اصفهان به شهرهای تولیدکننده فرش ماشینی، و هزینه های سنگین مسافرت به این شهرها و از سوی دیگر قیمت های بالای فرش ماشینی در شهر اصفهان، بهترین کار خرید اینترنتی فرش است.
طراحی جذاب و اصیل

فرش ماشینی اصفهان هنر نصف جهان

فرش اصفهان، سراسر اصالت و زیبایی است، همانند شهر شناسنامه دار اصفهان، که از دوران صفوی تا به اکنون، در هنر و فرهنگ پیشتاز بوده است. در فرش­ های ماشینی اصفهان می­توانید اصیل­ ترین و سنتی­ ترین طرح­های ایرانی که برگرفته از پیشینه پرافتخار ایرانیان است را مشاهده کنید. نقوش زیبای اسلیمی و لچک و ترنج و همچنین نقش­هایی که برگرفته از آثار تاریخی مشهور اصفهان هستند، همگی زیبایی فرش ماشینیرا بیشتر می­کنند.

جالب است بدانید این فرش­ها در رنگ آمیزی نیز سبک خاص خود را دارند. شما در فرش اصفهان رنگ­های سرد را بیشتر از رنگ­ های گرم می­بینید. گروه رنگ­ های آبی و سورمه ­ای، رنگ خاکی و کرم، لاکی و .. ازجمله رنگ­ های به کار رفته در فرش ماشینی اصفهان هستند.

اگر تصمیم بر خرید فرشی سنتی و چشم نواز دارید، پیشنهاد می­کنیم حتماً نگاهی نیز به انواع فرش­های اصفهان بیندازید.

فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی امیرکبیر
شماره تماس :
09134562909 – 03155339000
| آدرس دفتر : کاشان میدان جهاد بلوار معمار جنب ساختمان مروارید | آدرس ایمیل :
info@amirkabircarpet.ir

فرش اصفهان ۱۲۰۰ شانه از جمله فرش‌های خوش‌نقشه و زیبای فرش ماهور است. این فرش در ۹ رنگ متنوع، کیفیت استاندارد، ابعاد رایج و همچنین به صورت قالیچه عرضه می‌شود.
فرش اصفهان قیمت و رنگ بندی

فرش اصفهان قیمت و رنگ بندی
فرش اصفهان ۱۲۰۰ شانه

نقشه اصفهان یکی از نقشه های زیبای فرش ماهور است که در ۱۲۰۰ شانه و با تراکم ۳۶۰۰ بافته می شود. به جهت تراکم و شانه بالایی که این فرش دارد، در دسته فرش های ریزبافت یا فرش ماشینی دستباف گونه قرار می گیرد و مورد استقبال مشتریان داخلی و خارجی است.
کیفیت بالای جنس نخ

مهترین جزء اثرگذار بر کیفیت فرش جنس الیاف به کار رفته در بافت آن می باشد. در بافت فرش ۱۲۰۰ شانه مدل اصفهان از نخ آکریلیک هیت ست شده استفاده می شود. بهره گیری از نخ صد در صد هیت ست شده دوام و عمر طولانی تر فرش را تضمین می کند. و باعث کاهش پرزدهی فرش می‌شود.
قیمت فرش اصفهان

اگرچه فرش های ۱۲۰۰ شانه قیمت بالاتری در مقایسه با فرش ۱۰۰۰ شانه و فرش ۷۰۰ شانه دارند اما با توجه به کیفیت فرش و شانه و تراکم فرش از پرطرفدارترین و پرفروش‌ترین فرش های ماشینی است.

قیمت های فرش در فروشگاه ماهور مارکت، قیمت فرش درجه یک و استاندارد بدون واسطه است که این قیمت در هیچ فروشگاهی قابل عرضه نیست مگر با از دست دادن کیفیت.

کلیه محصولات ماهور دارای نشان استاندارد و با همان کیفیت صارداتی عرضه می‌شود.

همچنین شرایط خرید اقساطی فرش نیز در نظر گرفته شده است. بسیاری از زوجهای جوان به ویژه برای فرش جهیزیه از این مدل فرش استقبال می کنند.

برای اطلاع از قیمت فرش اصفهان می توانید با شماره ۳۸۴۳۷-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.
سرویس رایگان برای بازدید از فروشگاه ماهورمارکت

جهت رفاه حال مشتریان و فراهم کردن شرایط خرید آسان و مقرون به صرفه برای آنها، فرش ماهور با حذف واسطه ها انواع فرش های تولیدی خود را به طور مستقیم به فروش می رساند. برای بازدید از فروشگاه ماهور مارکت و مشاهده حضوری فرش ها، امکان سرویس رایگان جهت مراجعه به فروشگاه در شهر تهران فراهم شده است. برای اطلاعات بیشتر با شماره های ۳۸۴۳۸-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.
ابعاد فرش

فرش ۱۲۰۰ شانه مدل اصفهان در ابعاد استاندارد و رایج قابل خریداری است. از جمله آنها می توان به اندازه های فرش ۱۲ متری، فرش ۹ متری، فرش ۶ متری، قالیچه ۴ متری و سایز کناره ها اشاره کرد. ضمن اینکه این فرش به شکل دایره ای و در قطرهای ۱ متری، ۲ متری و ۳ متری نیز به بازار عرضه می شود. به منظور رفع نیاز مشتریان و در صورت درخواست ایشان، امکان بافت فرش در سایر ابعاد استاندارد نیز وجود دارد.
رنگ فرش

در نقشه فرش ۱۲۰۰ شانه مدل اصفهان در ۸ رنگ به کار رفته است. این رنگ ها بسته به نقشه های مختلف این طرح کم و زیاد می شوند. فرش طرح اصفهان در چهار رنگ آبی، سرمه ای، روناسی و کرم بافته می شود. این رنگ ها از جمله رنگ‌های محبوب بازار فرش بوده و قابلیت هماهنگ شدن با دکوراسیون های گوناگون را دارند.
برخورداری از استاندارد

فرش ۱۲۰۰ شانه مدل صاحبقران یک فرش استاندارد است و مشخصات آن طبق چارچوب تعیین شده از سوی سازمان ملی استاندارد در شناسنامه فرش درج شده است. با بررسی شناسنامه فرش در هنگام خرید آن می توان از جنس نخ خاب، جنس نخ پود، تعداد تراکم شانه و پود و گره در متر، ابعاد، درجه و ارتفاع خاب فرش مطلع شد.
فرش ماهور واحد نمونه استاندارد

هدف ما در مجموعه ماهورمارکت ارائه با کیفیت ترین فرش ها به مشتریان داخلی و خارجی است. کلیه فرش های ماشینی شرکت ماهور دارای استاندارد بوده و تحت پوشش اداره استاندارد قرار دارند و به صورت مستمر، یک هفته درمیان از طرف اداره استاندارد مورد بازبینی قرار می گیرند. همچنین نمایندگان فروش در استان های مختلف نیز به صورت سرزده مورد بازبینی قرار گرفته و فرش‌های آنها از جهت استاندارد، کیفیت و درجه یک بودن مورد آزمایش قرار می گیرد.
فرش ماهور این افتخار را دارد که از طرف اداره استاندارد به عنوان واحد نمونه استاندارد استان اصفهان انتخاب شده است.
گارانتی فرش ماهور

فرش ماهور این افتخار را دارد که سهم خوبی در صادرات فرش ماشینی به کشورهای اروپایی و آسیایی داشته باشد. کیفیت بالای فرش و استاندارد بودن از جمله ویژگی‌هایی است که فرش ماهور برای تمام تولیدات خود، چه فرش‌های صادراتی و چه تولیدات داخلی رعایت کرده است.
باتوجه به وجود فرش های تقلبی در بازار فرش ماشینی، جهت اطمینان از اصل بودن فرش ماشینی قبل از خرید حتما به شناسنامه فرش دقت کنید.
گارانتی عودت وجه

به جهت اطمینانی که فرش ماهور از ویژگی های ممتاز تولیدات خود دارد، یک ضمانت نامه عودت وجه برای مشتریان گرامی این برند در نظر گرفته شده است تا آنها بتوانند پس از خرید فرش، در صورتی که فرش خریداری شده با دکواسیون خانه آنها تناسبی نداشت و یا به هر دلیلی از خرید خود منصرف شدند، ظرف ۱۲ ساعت فرش را عودت داده و وجه خود را پس بگیرند.

در حال حاضر این فرش بافت نمی شود. در صورت سفارش به صورت عمده با شماره های ۰۲۱۳۸۴۳۷ یا ۰۲۱۳۳۰۰۷۲۲۴ تماس بگیرید.

444444444444

خرید مبل مستقیم از تولیدی

خرید مبل مستقیم از تولیدی یعنی خرید یک محصول با کیفیت با قیمت ارزان. وقتی بدون واسطه خرید کنید یعنی یک خرید ارزان.
شما دوستان میتوانید تمامی محصولات تولیدی مبل لوکس را بدون واسطه مستقیم از درب کارخانه به قیمت تولیدی خرید کنید و سود واسطه ها و سود فروشگاه مبل را پس انداز کنید. در اینصورت شما ارزان خریده اید. ۰۹۳۹۴۳۲۵۵۰۰ اقای علوی
ادرس سایت www.moblelux.ir

بدون واسطه خرید کنید سود واسطه و سود نمایشگاه را پس انداز کنید خرید مبل مستقیم از تولیدی به قیمت کارخانه

بازسازی و تعمیر انواع مبلمان ایرانی و خارجی تعمیرات مبل در اصفهان.

,مبل جنسی, صندلی جنسی, مبل تانترا, مبل لاولی بد, مبل زناشویی در اصفهان,

 

 

,عکس مبل راحتی شیک, جدیدترین مبل راحتی, عکس مبل راحتی اسپرت, مدل مبل جدید ترک, جدیدترین مدل مبل راحتی, مبل راحتی ارزان, عکس مبل جدید,